19 kwietnia 2023, 22:31
0
Oo Higuain z brameczka? XD
19 kwietnia 2023, 22:30
3
@Panpiwkarz to niezłe półfinały
19 kwietnia 2023, 22:28
Oho zaczyna się, teraz do półfinałów połowa składu będzie połamana
19 kwietnia 2023, 22:22
Tomaszek już nie taki wesoły, pięknie
19 kwietnia 2023, 22:21
1
"Dwoi się i troi Upamecano"
19 kwietnia 2023, 22:20
W sumie fajny mecz, sporo jakości. A nie jakieś Czelsi z r*alem
19 kwietnia 2023, 22:18
Jaka konterka mmmm
19 kwietnia 2023, 21:50
7
Oni dalej grają jakimś byle piłkarzem z Kamerunu na szpicy haha
19 kwietnia 2023, 21:47
@kylian7 haaland jest młodszy i gra pierwszy sezon na jakimkolwiek wysokim poziomie
19 kwietnia 2023, 21:41
Dwoi się i troi Upamecano
19 kwietnia 2023, 21:39
Co jest hahah, francuzik się popisał?
19 kwietnia 2023, 21:37
@Tomo1989 ja mówię na obecne czasy
@KrwawiaceoczyVEB no tego poziomu jeszcze nie ma, ale wydaje mi się że przy Pedrim i De Jongu grałby dużo odważniej
19 kwietnia 2023, 21:35
2
@mate92 na TVP to samo
Ja to bym chciał tego Rodriego u nas, młody Busquets tylko zbudowany jak piłkarz a nie jak pachołek :(
19 kwietnia 2023, 21:29
@Vernon_Roche bembele wygryza Comana w kadrze xD
19 kwietnia 2023, 21:28
Ale zabójcze kontry Bayernu, strzelili z nich 0 goli
19 kwietnia 2023, 21:10
@Technik a o co?
19 kwietnia 2023, 21:09
Borek już oczywiście broda cała w ślinie gdy mówi o Bajernie xD
19 kwietnia 2023, 21:07
@Technik Neymar i tak by odszedł
19 kwietnia 2023, 21:04
Nic nie pobije naszej remontady.
19 kwietnia 2023, 17:20
@Emhyr zazdroszczę że oglądasz, Djokovic dostający w dupę to zawsze piękny widok
18 kwietnia 2023, 22:54
@Cvzx już słyszałem te porównania rok temu
18 kwietnia 2023, 22:51
@cris2706 coś nie tak z Donnarumą? Dobry bramkarz
18 kwietnia 2023, 22:50
Akurat tutaj ewidentnie tą ręką chciał zablokować piłkę, dużo bardziej ewidentnie niż w tej sytuacji o której wy mówicie z naszego meczu. Ale teraz przepisy o ręce są tak zagmatwane że sędzia się z każdej decyzji wybroni.
18 kwietnia 2023, 13:23
@AmigoBlancos Real Juventus. Absolutnie stracony czas
17 kwietnia 2023, 23:02
@Crystal37 dobrze że Higuain się odwrócił
17 kwietnia 2023, 13:24
Vamos el Presidente!
16 kwietnia 2023, 16:48
Kiedy wraca Pedri?
14 kwietnia 2023, 14:43
@AmigoBlancos do tego nie ciągnie go do imprez.Szczerze zaczynam wątpić że on jest z Brazylii.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Oo Higuain z brameczka? XD
3
@Panpiwkarz to niezłe półfinały
0
Oho zaczyna się, teraz do półfinałów połowa składu będzie połamana
0
Tomaszek już nie taki wesoły, pięknie
1
"Dwoi się i troi Upamecano"
1
W sumie fajny mecz, sporo jakości. A nie jakieś Czelsi z r*alem
1
Jaka konterka mmmm
7
Oni dalej grają jakimś byle piłkarzem z Kamerunu na szpicy haha
0
@kylian7 haaland jest młodszy i gra pierwszy sezon na jakimkolwiek wysokim poziomie
1
Dwoi się i troi Upamecano
1
Co jest hahah, francuzik się popisał?
0
@Tomo1989 ja mówię na obecne czasy
1
@KrwawiaceoczyVEB no tego poziomu jeszcze nie ma, ale wydaje mi się że przy Pedrim i De Jongu grałby dużo odważniej
2
@mate92 na TVP to samo
0
Ja to bym chciał tego Rodriego u nas, młody Busquets tylko zbudowany jak piłkarz a nie jak pachołek :(
2
@Vernon_Roche bembele wygryza Comana w kadrze xD
0
Ale zabójcze kontry Bayernu, strzelili z nich 0 goli
0
@Technik a o co?
0
Borek już oczywiście broda cała w ślinie gdy mówi o Bajernie xD
0
@Technik Neymar i tak by odszedł
0
Nic nie pobije naszej remontady.
2
@Emhyr zazdroszczę że oglądasz, Djokovic dostający w dupę to zawsze piękny widok
0
@Cvzx już słyszałem te porównania rok temu
0
@cris2706 coś nie tak z Donnarumą? Dobry bramkarz
0
Akurat tutaj ewidentnie tą ręką chciał zablokować piłkę, dużo bardziej ewidentnie niż w tej sytuacji o której wy mówicie z naszego meczu.
Ale teraz przepisy o ręce są tak zagmatwane że sędzia się z każdej decyzji wybroni.
0
@AmigoBlancos Real Juventus. Absolutnie stracony czas
1
@Crystal37 dobrze że Higuain się odwrócił
0
Vamos el Presidente!
0
Kiedy wraca Pedri?
0
@AmigoBlancos do tego nie ciągnie go do imprez.
Szczerze zaczynam wątpić że on jest z Brazylii.