0

Oo Higuain z brameczka? XD

3

@Panpiwkarz to niezłe półfinały

0

Oho zaczyna się, teraz do półfinałów połowa składu będzie połamana

0

Tomaszek już nie taki wesoły, pięknie

1

"Dwoi się i troi Upamecano"

1

W sumie fajny mecz, sporo jakości. A nie jakieś Czelsi z r*alem

1

Jaka konterka mmmm

7

Oni dalej grają jakimś byle piłkarzem z Kamerunu na szpicy haha

0

@kylian7 haaland jest młodszy i gra pierwszy sezon na jakimkolwiek wysokim poziomie

1

Dwoi się i troi Upamecano

1

Co jest hahah, francuzik się popisał?

0

@Tomo1989 ja mówię na obecne czasy

1

@KrwawiaceoczyVEB no tego poziomu jeszcze nie ma, ale wydaje mi się że przy Pedrim i De Jongu grałby dużo odważniej

2

@mate92 na TVP to samo

0

Ja to bym chciał tego Rodriego u nas, młody Busquets tylko zbudowany jak piłkarz a nie jak pachołek :(

2

@Vernon_Roche bembele wygryza Comana w kadrze xD

0

Ale zabójcze kontry Bayernu, strzelili z nich 0 goli

0

@Technik a o co?

0

Borek już oczywiście broda cała w ślinie gdy mówi o Bajernie xD

0

@Technik Neymar i tak by odszedł

0

Nic nie pobije naszej remontady.

2

@Emhyr zazdroszczę że oglądasz, Djokovic dostający w dupę to zawsze piękny widok

0

@Cvzx już słyszałem te porównania rok temu

0

@cris2706 coś nie tak z Donnarumą? Dobry bramkarz

0

Akurat tutaj ewidentnie tą ręką chciał zablokować piłkę, dużo bardziej ewidentnie niż w tej sytuacji o której wy mówicie z naszego meczu.
Ale teraz przepisy o ręce są tak zagmatwane że sędzia się z każdej decyzji wybroni.

0

@AmigoBlancos Real Juventus. Absolutnie stracony czas

1

@Crystal37 dobrze że Higuain się odwrócił

0

Vamos el Presidente!

0

Kiedy wraca Pedri?

0

@AmigoBlancos do tego nie ciągnie go do imprez.
Szczerze zaczynam wątpić że on jest z Brazylii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?