0

Nawet Pedri dzisiaj słabo :(

0

Co za paździerz japierdole xD

0

Kounde znowu nie wie jak się ustawić

0

Amatorka do kwadratu

27

Przełączenie z City na ten mecz to jak mokrą szmatą w twarz xD

0

Gdyby Ter Stegen nie mógł zagrać to kto dostaje opaskę? De Jong? Araujo?

0

Co za mecz KDB .

0

Ale stresujecie

0

@Emhyr oby kolego

0

Dobra koniec z tą amatorką, dawać mi tu Xaviball.

0

Japierdole .

0

@Emhyr oby Pedri był wtedy jeszcze u nas

0

Nie wiem czy się nie boje się tych słów, ale ostatnim piłkarzem kto robił na mnie takie wrażenie był sam Leo Messi. Większe oczywiście, ale no to już jest ten poziom zbierania szczęki z podłogi.

0

Ale bym chciał tego Rodriego u nas :(

0

Ale oni są w formie

0

Ahh, angielskie trybuny

0

Ale piękna linia pomocy

5

The Gunners biorą PL, Citizens bierze CL.
Proszę.

0

@partymaker Kazde derby Manchesteru, każde derby Londynu Arsenal-Chelsea, Liverpool-ktokolwiek z big 6

0

Dzisiaj kolejny hit premier league będzie kitem?

1

@pioz123 pakt z diabłem nie ma ram czasowych.

11

@ptrx tak tak, a potem standardowo City zapomni jak się gra w piłkę a Haaland jak się trafia do bramki. Już to przerabialiśmy tyle razy..

8

Spieprzyliście nam majówkę.

5

Castellanos przegonił w Pichichi super gwiazdę Viniciusa XD

0

To na którym meczu najwcześniej mamy mistrza?

0

Visca el Catalunya!!

2

@Bykunn idiotyczny pomysł. Tyle gadania o bezpieczeństwie a oni chcą puszczać byle kogo na tor xD

2

@Cotutajsiedzieje "zawsze był znany, ze nie wytrzymywał presji w takich momentach"

Co?

0

Ale w Bundeslidze posucha z piłkarzami, dość powiedzieć że najlepszym strzelcem w tej lidze jest Fullkrug z 16 golami xD

1

Albie zimno? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?