1

@Kengo pamiętam ten obrazek na młodym FB w 2013

0

Ale idiotyczne zachowanie xD

0

Ernesto poćwiczył nogi kucaniem

2

Dar Boży oczywiście szczytuje gdy Real się zbliża do pola karnego xD

0

@Benz na realmadryt.pl

10

Dlaczego Valverde sobie hasa po boisku zamiast gnić w areszcie czekając na rozprawę za pobicie?

0

Ktoś tu nie chciał Kante u nas..

1

@Deathwing112 nie liczcie na Chelsea, za dobrzy piłkarze tam grają żeby nie dostali klasycznej sraczki przeciwko Realowi i dostaną 3 gole w 10 min

0

@Emhyr przecież on tam jest 2 tygodnie

0

Jutro TVP puszcza Pana Piłkarza Piotra Zielińskiego czy śmiesznych dziadków z Madrytu?

0

Ja już odstawiony w garnitur na pogrzeb Bajernu.

0

I gdzie ten wspaniały lepszyodPedriego pomocnik Musiala?

0

Co to za beznadziejny komentator na Polsacie xD kto mu dał taki mecz

1

Come to Barca misiu

3

@PatrychoO Pedri, domowa.

0

Co to za pajace? XD

0

Jules kurde, już któryś raz taka sytuacja. Nie biegnie się we dwóch do jednego piłkarza za piłką

1

Haha brawo Franck, króciutko

0

@Davvd to powinno być czerwona jeśli z premedytacją

0

Oj zamknie wam dziś jadaczke Raphinia

3

Wspaniała atmosfera!

16

XDDD przecież to był książkowy faul na Raphinii

1

Alex jesteś piękny

0

Kurwa Robert xD szybciej

0

Kurde Alonso, zajmij ty się przygotowaniem do wyścigu w Baku a nie graniem w Barcy

0

@Coutinho007 Ale za kogoś musi grać

4

Spokojnie z tym Raphinia chłopaki, za chwilę mu się uda i będzie asysta albo wielkie zagrożenie. Neymarowi też trzeba było dużo wybaczać, dajcie mu chwilę

0

Piękne słowa o naszej legendzie

1

@kylian7 Raz na 10 mu się uda i każdy będzie mu laske robił, łącznie ze mna

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?