16 maja 2023, 21:01
2
Po co oni się modlą? Jakby ich Bóg słuchał to by był zawsze remis.
15 maja 2023, 08:58
@Kapiczek to nie Polska że wiecznie ch**em wieje. Tam ludzie nawet dziś będą świętować.
14 maja 2023, 23:00
82
Jak się młody dowie ile ta kamera kosztuje to trochę mu ta czerwień na mordzie zblednie xD
14 maja 2023, 22:59
3
Ahhaha pięknie go realizator piętnuje
14 maja 2023, 22:53
1
Co za gówno klub
14 maja 2023, 22:38
0
@esem91 absolutnie nie, prawidłowy gol
14 maja 2023, 22:37
30
I gdzie jest Fati? Tu są hektary przestrzeni, rywal podmęczony a on znika. Wstyd że on gra z numerem 10.
14 maja 2023, 22:35
Nie no, lubię Kounde nawet bardzo, ale on się nie nadaje na środek obrony w tym momencie. Niech się trzyma tej prawej obrony.
14 maja 2023, 22:31
Jeszcze Alonso XD będzie tutaj ciekawie
6
Bez Araujo cieniutko to wygląda w obronie
14 maja 2023, 22:12
Żeby Ci piłkarze grali zawsze na miarę swoich możliwości.. mamy fenomenalnych zawodników, naprawdę.
14 maja 2023, 21:47
Jak on tego nie strzelił XDDDD
14 maja 2023, 21:43
@AlexDark00 Tego się wymaga od napastników.
14 maja 2023, 21:42
Jazdunia tam, dawać manitke
14 maja 2023, 21:27
Brawo za decyzje Jules!
14 maja 2023, 21:21
Co my mamy za piłkarzy, obsypać ich złotem. I asystenta i strzelca. Duma!
14 maja 2023, 21:18
@Andi18 rodzina, bliskość stadionu, wielkość portfela. Sporo by wymieniać
14 maja 2023, 21:17
5
Lewy świetnie wygrał sobie pozycję a potem prosto w obrońcę XD
14 maja 2023, 21:16
Denzel dzisiaj chyba Red Bulla popijał cały dzień
14 maja 2023, 21:13
Araujo świetny przegląd pola.
14 maja 2023, 21:11
Balde jesteś taki piękny..
14 maja 2023, 21:00
@BorzyKrzys Ile masz lat? Nie załamuj się tym, za rok zapomnisz o tym wszystkim. Najważniejsze to dać wszystkiemu czas i robić swoje
14 maja 2023, 20:58
7
Vamos chłopaki! Zróbcie show, przynieście mistrzostwo.
12 maja 2023, 00:09
@Kondziubarca tej odpowiedzi się bałem :(
12 maja 2023, 00:08
Czemu Zalewski stracił miejsce w podstawie Romy?
11 maja 2023, 12:00
@Gaz Coutinho to emeryt
11 maja 2023, 11:58
@pacjentzchoroszczy odbuduje się, ale nie w Barcelonie
10 maja 2023, 22:23
@WiernyKatalonii ty małolat, gospodarz wznosi toast pierwszy
10 maja 2023, 22:00
4
@AFA90 każdy gdzieś zaczyna
10 maja 2023, 21:59
@Encore kiedy finał LM?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Po co oni się modlą? Jakby ich Bóg słuchał to by był zawsze remis.
2
@Kapiczek to nie Polska że wiecznie ch**em wieje. Tam ludzie nawet dziś będą świętować.
82
Jak się młody dowie ile ta kamera kosztuje to trochę mu ta czerwień na mordzie zblednie xD
3
Ahhaha pięknie go realizator piętnuje
1
Co za gówno klub
0
@esem91 absolutnie nie, prawidłowy gol
30
I gdzie jest Fati? Tu są hektary przestrzeni, rywal podmęczony a on znika. Wstyd że on gra z numerem 10.
3
Nie no, lubię Kounde nawet bardzo, ale on się nie nadaje na środek obrony w tym momencie. Niech się trzyma tej prawej obrony.
0
Jeszcze Alonso XD będzie tutaj ciekawie
6
Bez Araujo cieniutko to wygląda w obronie
3
Żeby Ci piłkarze grali zawsze na miarę swoich możliwości.. mamy fenomenalnych zawodników, naprawdę.
0
Jak on tego nie strzelił XDDDD
0
@AlexDark00 Tego się wymaga od napastników.
0
Jazdunia tam, dawać manitke
3
Brawo za decyzje Jules!
2
Co my mamy za piłkarzy, obsypać ich złotem. I asystenta i strzelca. Duma!
1
@Andi18 rodzina, bliskość stadionu, wielkość portfela. Sporo by wymieniać
5
Lewy świetnie wygrał sobie pozycję a potem prosto w obrońcę XD
2
Denzel dzisiaj chyba Red Bulla popijał cały dzień
3
Araujo świetny przegląd pola.
0
Balde jesteś taki piękny..
0
@BorzyKrzys Ile masz lat?
Nie załamuj się tym, za rok zapomnisz o tym wszystkim. Najważniejsze to dać wszystkiemu czas i robić swoje
7
Vamos chłopaki! Zróbcie show, przynieście mistrzostwo.
2
@Kondziubarca tej odpowiedzi się bałem :(
0
Czemu Zalewski stracił miejsce w podstawie Romy?
0
@Gaz Coutinho to emeryt
0
@pacjentzchoroszczy odbuduje się, ale nie w Barcelonie
1
@WiernyKatalonii ty małolat, gospodarz wznosi toast pierwszy
4
@AFA90 każdy gdzieś zaczyna
0
@Encore kiedy finał LM?