2

Po co oni się modlą? Jakby ich Bóg słuchał to by był zawsze remis.

2

@Kapiczek to nie Polska że wiecznie ch**em wieje. Tam ludzie nawet dziś będą świętować.

82

Jak się młody dowie ile ta kamera kosztuje to trochę mu ta czerwień na mordzie zblednie xD

3

Ahhaha pięknie go realizator piętnuje

1

Co za gówno klub

0

@esem91 absolutnie nie, prawidłowy gol

30

I gdzie jest Fati? Tu są hektary przestrzeni, rywal podmęczony a on znika. Wstyd że on gra z numerem 10.

3

Nie no, lubię Kounde nawet bardzo, ale on się nie nadaje na środek obrony w tym momencie. Niech się trzyma tej prawej obrony.

0

Jeszcze Alonso XD będzie tutaj ciekawie

6

Bez Araujo cieniutko to wygląda w obronie

3

Żeby Ci piłkarze grali zawsze na miarę swoich możliwości.. mamy fenomenalnych zawodników, naprawdę.

0

Jak on tego nie strzelił XDDDD

0

@AlexDark00 Tego się wymaga od napastników.

0

Jazdunia tam, dawać manitke

3

Brawo za decyzje Jules!

2

Co my mamy za piłkarzy, obsypać ich złotem. I asystenta i strzelca. Duma!

1

@Andi18 rodzina, bliskość stadionu, wielkość portfela. Sporo by wymieniać

5

Lewy świetnie wygrał sobie pozycję a potem prosto w obrońcę XD

2

Denzel dzisiaj chyba Red Bulla popijał cały dzień

3

Araujo świetny przegląd pola.

0

Balde jesteś taki piękny..

0

@BorzyKrzys Ile masz lat?
Nie załamuj się tym, za rok zapomnisz o tym wszystkim. Najważniejsze to dać wszystkiemu czas i robić swoje

7

Vamos chłopaki! Zróbcie show, przynieście mistrzostwo.

2

@Kondziubarca tej odpowiedzi się bałem :(

0

Czemu Zalewski stracił miejsce w podstawie Romy?

0

@Gaz Coutinho to emeryt

0

@pacjentzchoroszczy odbuduje się, ale nie w Barcelonie

1

@WiernyKatalonii ty małolat, gospodarz wznosi toast pierwszy

4

@AFA90 każdy gdzieś zaczyna

0

@Encore kiedy finał LM?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?