@msmsms gol Messiego. Wtedy był on nam dużo bardziej potrzebny. No i pamiętam zrezygnowanie i złość gdy James strzelił na 2:2, ten gol dosłownie spadł nam z nieba
W którym meczu dostajemy mistrza zakładając że i my i biali mamy w każdym po 3 punkty? Zakładam że jest to 5 kolejek do końca czyli połowa maja i mecz z Espaniolem?
0
Cóż, ciężko z tym dyskutować.
3
Jacek dzisiaj w emocjach, to mi się podoba
1
Szacunek chłopaki!
2
Piątek ma 3 gole w tym sezonie xD
0
@MesQueUnClub96 a jest taki plan? Czy dworujecie bo ja zupełnie nie w temacie.
Strescisz na jakim to jest etapie?
5
Świetny wywiad. Mimo że z perspektywy czasu dobrze że odszedł nie można mu zapomnieć tego że dzięki niemu mamy trzon drużyny na lata.
2
@Jakchcesz no i race week
2
Ale brama Saki ulala
1
@require w takich piłkarzach raczej nie chodzi o strzelanie goli
1
@Firestone Beckham coś tam grał, aczkolwiek prehistoria.
0
De Jong czy Bellingham?
Tu i teraz, w Barcelonie.
0
Cash wędka czy kontuzja?
0
Niech ten Bajern upadnie i sobie głupi ryj rozwali
0
@Nano22 ok, ja ogarnąłem teraz dopiero że jest tracker i jest już w Niemczech więc po weekendzie może będzie
16
@msmsms gol Messiego. Wtedy był on nam dużo bardziej potrzebny.
No i pamiętam zrezygnowanie i złość gdy James strzelił na 2:2, ten gol dosłownie spadł nam z nieba
0
Wiem że pytanie pewnie z tych powtarzalnych, ale ile czekaliście na paczkę ze sklepu Camp Nou?
0
@Messibestplayerintheworld ahh, mamy ujemny bilans z nimi. Racja.
Ale to lepiej że na Camp Nou
0
@JORD10 marzenie. Zazdro że udało się być jeszcze na starym Camp Nou
1
W którym meczu dostajemy mistrza zakładając że i my i biali mamy w każdym po 3 punkty?
Zakładam że jest to 5 kolejek do końca czyli połowa maja i mecz z Espaniolem?
0
W Polskie wiosna - w Madrycie zimaaaaaa
1
Jak w 14/15. 3:1 dla Realu na Bernabeu i 2:1 dla nas na Camp Nou.
Ale trypletu nie będzie xD
2
Ten kloc zmienił najlepszego pomocnika i najlepszego piłkarza?
0
Spaliny jak chuj
0
Nawet nie widziałem że on wszedł na boisko XD
0
Ja bym wpuścił Albę, on jeszcze ostatniego słowa nie powiedział
5
Ćwiąkała z kibla nadaje? xD
0
jazduunia, vamos
1
Tu zagadują spotkanie ROBERTEM LEWANDOWSKIM a na E11 Święcicki fanatyk Realu, weź tu bądź mądry
0
Kurde Alex, ogarnij dupę z tymi wrzutkami
2
To to już jest czysty pech