5

W ogóle Elche wygrało pierwszy mecz w tym sezonie LL w tej kolejce xD brawo

0

Zaraz zaraz, w 15/16 nie było 11?

1

OLELE OLALA

4

Ter Stegen z opaską - właściwa osoba na właściwym miejscu

0

Pedriego mógł trochę oszczędzić

0

Brawo Rafaaaa!!!!

1

@macio_944 oczywiście że tak, będzie tak samo jak z Dembele tylko bez kontuzji

0

Brawo chłopaki .

0

XDDDDD Chryste panie

0

Lewandowski to chyba za bardzo Czesia słuchał

1

Christensen jest ze złota

1

Mati już lubimy Kessiego

0

Ale pograli tam huhuhu

0

@kulek22 i prawie nigdy tego w Barcelonie nie robił

3

Typowy Jugol .

1

Zjebał to Lewy a nie Raphinia xD

0

Tak jak lubiłem patrzeć na Tchouameniego z powodu TYCH karnych, tak samo cudownie jest słyszeć nazwisko Montiel :)

0

Kurde no brakuje Busquetsa, strasznie na aferę gramy

3

Przecież my xG powinniśmy mieć jakieś 13

1

Akurat jak zaczął cokolwiek grać japierdole

0

Julian Alvarez się rozkręca, lepszy niż Haaland dzisiaj

1

@Szpenser to był samobój

1

Ale się kopią po czole XD

20

Lubię teraz patrzeć na Tchouameniego, przypomina się pudło w karnych, piękna sprawa

2

@MesQueUnClub96 real wpierdoli jakiegoś kartofla w rewanżu i tyle z tej historii. Za dużo razy się to wydarzyło

2

@agaFCB ani mi się waż

3

Rudiger jaki kot hhahah

1

Vamoooos Mallorca!

1

@MesQueUnClub96 na razie w BL też nie ale raczej bym się nie łudził xD

1

@SteuerFreiMoney kompletnie niedostosowany do F1.
Poza tym tor w Austin jest świetny, nie wiem co masz przeciwko, jak już to za ten shit w Miami bo niedaleko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?