5 lutego 2023, 23:03
5
W ogóle Elche wygrało pierwszy mecz w tym sezonie LL w tej kolejce xD brawo
5 lutego 2023, 22:59
0
Zaraz zaraz, w 15/16 nie było 11?
5 lutego 2023, 22:56
1
OLELE OLALA
5 lutego 2023, 22:50
4
Ter Stegen z opaską - właściwa osoba na właściwym miejscu
5 lutego 2023, 22:45
Pedriego mógł trochę oszczędzić
5 lutego 2023, 22:41
Brawo Rafaaaa!!!!
5 lutego 2023, 22:40
@macio_944 oczywiście że tak, będzie tak samo jak z Dembele tylko bez kontuzji
5 lutego 2023, 22:33
Brawo chłopaki .
5 lutego 2023, 22:32
XDDDDD Chryste panie
5 lutego 2023, 22:24
Lewandowski to chyba za bardzo Czesia słuchał
5 lutego 2023, 22:23
Christensen jest ze złota
5 lutego 2023, 22:22
Mati już lubimy Kessiego
5 lutego 2023, 22:21
Ale pograli tam huhuhu
5 lutego 2023, 22:16
@kulek22 i prawie nigdy tego w Barcelonie nie robił
5 lutego 2023, 21:51
3
Typowy Jugol .
5 lutego 2023, 21:47
Zjebał to Lewy a nie Raphinia xD
5 lutego 2023, 21:40
Tak jak lubiłem patrzeć na Tchouameniego z powodu TYCH karnych, tak samo cudownie jest słyszeć nazwisko Montiel :)
5 lutego 2023, 21:35
Kurde no brakuje Busquetsa, strasznie na aferę gramy
5 lutego 2023, 21:33
Przecież my xG powinniśmy mieć jakieś 13
5 lutego 2023, 21:09
Akurat jak zaczął cokolwiek grać japierdole
5 lutego 2023, 18:56
Julian Alvarez się rozkręca, lepszy niż Haaland dzisiaj
5 lutego 2023, 15:52
@Szpenser to był samobój
5 lutego 2023, 14:26
Ale się kopią po czole XD
5 lutego 2023, 14:23
20
Lubię teraz patrzeć na Tchouameniego, przypomina się pudło w karnych, piękna sprawa
5 lutego 2023, 14:21
2
@MesQueUnClub96 real wpierdoli jakiegoś kartofla w rewanżu i tyle z tej historii. Za dużo razy się to wydarzyło
5 lutego 2023, 14:19
@agaFCB ani mi się waż
5 lutego 2023, 14:15
Rudiger jaki kot hhahah
5 lutego 2023, 14:14
Vamoooos Mallorca!
5 lutego 2023, 14:06
@MesQueUnClub96 na razie w BL też nie ale raczej bym się nie łudził xD
5 lutego 2023, 09:57
@SteuerFreiMoney kompletnie niedostosowany do F1. Poza tym tor w Austin jest świetny, nie wiem co masz przeciwko, jak już to za ten shit w Miami bo niedaleko
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
5
W ogóle Elche wygrało pierwszy mecz w tym sezonie LL w tej kolejce xD brawo
0
Zaraz zaraz, w 15/16 nie było 11?
1
OLELE OLALA
4
Ter Stegen z opaską - właściwa osoba na właściwym miejscu
0
Pedriego mógł trochę oszczędzić
0
Brawo Rafaaaa!!!!
1
@macio_944 oczywiście że tak, będzie tak samo jak z Dembele tylko bez kontuzji
0
Brawo chłopaki .
0
XDDDDD Chryste panie
0
Lewandowski to chyba za bardzo Czesia słuchał
1
Christensen jest ze złota
1
Mati już lubimy Kessiego
0
Ale pograli tam huhuhu
0
@kulek22 i prawie nigdy tego w Barcelonie nie robił
3
Typowy Jugol .
1
Zjebał to Lewy a nie Raphinia xD
0
Tak jak lubiłem patrzeć na Tchouameniego z powodu TYCH karnych, tak samo cudownie jest słyszeć nazwisko Montiel :)
0
Kurde no brakuje Busquetsa, strasznie na aferę gramy
3
Przecież my xG powinniśmy mieć jakieś 13
1
Akurat jak zaczął cokolwiek grać japierdole
0
Julian Alvarez się rozkręca, lepszy niż Haaland dzisiaj
1
@Szpenser to był samobój
1
Ale się kopią po czole XD
20
Lubię teraz patrzeć na Tchouameniego, przypomina się pudło w karnych, piękna sprawa
2
@MesQueUnClub96 real wpierdoli jakiegoś kartofla w rewanżu i tyle z tej historii. Za dużo razy się to wydarzyło
2
@agaFCB ani mi się waż
3
Rudiger jaki kot hhahah
1
Vamoooos Mallorca!
1
@MesQueUnClub96 na razie w BL też nie ale raczej bym się nie łudził xD
1
@SteuerFreiMoney kompletnie niedostosowany do F1.
Poza tym tor w Austin jest świetny, nie wiem co masz przeciwko, jak już to za ten shit w Miami bo niedaleko