3

Ale szybki ten mecz, niesamowite jak się to ogląda. Kto by się spodziewał

5

Mówiłem że w końcu wyjdzie podanie po dryblingu to się pastwili nad Pedrim XDDD przepraszać Pana Piłkarza.

1

Ktoś szczekał na Pana Pedriego?

0

Ależ Pedri dzisiaj jest dobry, w końcu wyjdzie to podanie. Kocham go

1

@MesQueUnClub96 wiem że dziecinne pytanie ale nigdy nie widziałem komentarza na ten temat XD

2

@quarto He was the point of difference.

0

Wam też Kounde przypomina 1:1 Kendricka Lamara czy ja jestem ślepy

0

Felix zasługuje na jakiś dobry klub i ofensywną piłkę. Nie życzę mu za dobrze z powodu narodowości, ale mam nadzieję że trafi gdzieś gdzie się będzie mógł pokazać. Niech kopie się po czole dopiero w reprezentacji :)

0

@barcelonaLM i dobdze, niech się gryzą zacofańcy

0

Ten Soldevilla zaraz transfer do jakiegoś Betisu na bank XDDDD

0

@Michalekek xD gdyby nie Leo bylibyśmy w LKE

3

Kiedy skończy się ten jebany marazm? Ile jeszcze mamy oglądać staczanie się tego klubu?

0

Prawie once de gala i umęczony gol, wooo

0

Zaraz będzie 2:1 XDDDD

0

Atmosfera też zajebista w klubie, żaden się do drugiego nie odezwie xD

5

Kurwa kolejarze nam strzelają XD

4

Ferran kurwa bierz manatki i wyjazd

0

Oby to był jego ostatni mecz, piękne podsumowanie

0

Jak odejdzie Raphinia to i Dembele się odechce

0

Ale Espanol miejsca zostawia xD

6

"Fotos Exclusivas MD" a na dwóch innych katalońskich dziennikach DOKŁADNIE to samo xDD

0

Ciężko będzie wrócić do ligowej rzeczywistości. Mam wrażenie że piłka została wypełniona, jej ostateczna gra została zagrana.
A zaraz znowu się będziemy musieli irytować nieudolnością strzelecką Torresa czy kryminałem w obronie, ehh

3

@macio_944 piłkarsko wyszedł ten rok rzeczywiście wyśmienicie, poza zwycięstwem Realu w LM i no umówmy się, słabej Barcelonie. Ale to co się dziś wydarzyło zupełnie rzuca cień na wszystko inne. Nawet na formę Ferrari w F1.

10

@Comentateiro myślę że Leo ma wyj*bane na to co się będzie działo w Paryżu teraz xD ma już wszystko, dosłownie. Dograć kontrakt, wziąć kasę i żyć sobie w Barcelonie jako legenda.

5

Chyba najlepszy mecz jaki w życiu widziałem.
Tuż obok 6:1 z PSG

0

Jeszcze piłkarz Realu nie strzelił, pięknie xD

3

Nie myślałem że ten dzień nadejdzie. Coś niewiarygodnego. Dziękuję Leo jeszcze ten jeden raz za te emocje.
Nikt mu już tego nie zabierze.

0

@The Game 10 chciałbym żeby obie przegrały, ale z dwojga złego niech już to Maroko będzie.

2

Messi jest nie do opisania

0

De Jong dzisiaj cieniutki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?