Felix zasługuje na jakiś dobry klub i ofensywną piłkę. Nie życzę mu za dobrze z powodu narodowości, ale mam nadzieję że trafi gdzieś gdzie się będzie mógł pokazać. Niech kopie się po czole dopiero w reprezentacji :)
Ciężko będzie wrócić do ligowej rzeczywistości. Mam wrażenie że piłka została wypełniona, jej ostateczna gra została zagrana. A zaraz znowu się będziemy musieli irytować nieudolnością strzelecką Torresa czy kryminałem w obronie, ehh
@macio_944 piłkarsko wyszedł ten rok rzeczywiście wyśmienicie, poza zwycięstwem Realu w LM i no umówmy się, słabej Barcelonie. Ale to co się dziś wydarzyło zupełnie rzuca cień na wszystko inne. Nawet na formę Ferrari w F1.
@Comentateiro myślę że Leo ma wyj*bane na to co się będzie działo w Paryżu teraz xD ma już wszystko, dosłownie. Dograć kontrakt, wziąć kasę i żyć sobie w Barcelonie jako legenda.
3
Ale szybki ten mecz, niesamowite jak się to ogląda. Kto by się spodziewał
5
Mówiłem że w końcu wyjdzie podanie po dryblingu to się pastwili nad Pedrim XDDD przepraszać Pana Piłkarza.
1
Ktoś szczekał na Pana Pedriego?
0
Ależ Pedri dzisiaj jest dobry, w końcu wyjdzie to podanie. Kocham go
1
@MesQueUnClub96 wiem że dziecinne pytanie ale nigdy nie widziałem komentarza na ten temat XD
2
@quarto He was the point of difference.
0
Wam też Kounde przypomina 1:1 Kendricka Lamara czy ja jestem ślepy
0
Felix zasługuje na jakiś dobry klub i ofensywną piłkę. Nie życzę mu za dobrze z powodu narodowości, ale mam nadzieję że trafi gdzieś gdzie się będzie mógł pokazać. Niech kopie się po czole dopiero w reprezentacji :)
0
@barcelonaLM i dobdze, niech się gryzą zacofańcy
0
Ten Soldevilla zaraz transfer do jakiegoś Betisu na bank XDDDD
0
@Michalekek xD gdyby nie Leo bylibyśmy w LKE
3
Kiedy skończy się ten jebany marazm? Ile jeszcze mamy oglądać staczanie się tego klubu?
0
Prawie once de gala i umęczony gol, wooo
0
Zaraz będzie 2:1 XDDDD
0
Atmosfera też zajebista w klubie, żaden się do drugiego nie odezwie xD
5
Kurwa kolejarze nam strzelają XD
4
Ferran kurwa bierz manatki i wyjazd
0
Oby to był jego ostatni mecz, piękne podsumowanie
0
Jak odejdzie Raphinia to i Dembele się odechce
0
Ale Espanol miejsca zostawia xD
6
"Fotos Exclusivas MD" a na dwóch innych katalońskich dziennikach DOKŁADNIE to samo xDD
0
Ciężko będzie wrócić do ligowej rzeczywistości. Mam wrażenie że piłka została wypełniona, jej ostateczna gra została zagrana.
A zaraz znowu się będziemy musieli irytować nieudolnością strzelecką Torresa czy kryminałem w obronie, ehh
3
@macio_944 piłkarsko wyszedł ten rok rzeczywiście wyśmienicie, poza zwycięstwem Realu w LM i no umówmy się, słabej Barcelonie. Ale to co się dziś wydarzyło zupełnie rzuca cień na wszystko inne. Nawet na formę Ferrari w F1.
10
@Comentateiro myślę że Leo ma wyj*bane na to co się będzie działo w Paryżu teraz xD ma już wszystko, dosłownie. Dograć kontrakt, wziąć kasę i żyć sobie w Barcelonie jako legenda.
5
Chyba najlepszy mecz jaki w życiu widziałem.
Tuż obok 6:1 z PSG
0
Jeszcze piłkarz Realu nie strzelił, pięknie xD
3
Nie myślałem że ten dzień nadejdzie. Coś niewiarygodnego. Dziękuję Leo jeszcze ten jeden raz za te emocje.
Nikt mu już tego nie zabierze.
0
@The Game 10 chciałbym żeby obie przegrały, ale z dwojga złego niech już to Maroko będzie.
2
Messi jest nie do opisania
0
De Jong dzisiaj cieniutki