@tristan87 a kto nie, takiego skrzydłowego tej klasy na rynku po prostu nie ma, chyba że za grube miliony. Nie wiem czy nie warto po prostu inwestować w to co się ma. Ale wiadomo, nikt nie stoi ponad klubem
Ogląda się europejską czołówkę i już dawno nie miałem wrażenia że Barcelona miała by jakieś argumenty przeciwko takiemu wybieganemu Chelsea. A dziś już jest pełne przekonanie że mielibyśmy szanse. Mamy tę intensywność i pressing, do tego coś czego nie mają inni czyli boską cząstkę w postaci Pedriego. Kapitalna robotę robi Xavi.
@Criss18Barca szczerze mówiąc to niech Ci Brazylijczycy siedzą tam i do 30 xD będą się musieli postarać żeby jakiś klub wyłożył na nich większe pieniądze a nie kilka akcji na YT i witamy Europo, natychmiastowo się taki piłkarz stoczy.
@JustBarca zależy czy długo się przymierzasz. Jeśli wyszukiwałes ten konkretny lot już kilka razy to cena sama z siebie idzie do góry bo taką politykę mają linie lotnicze, hotele itp. Wyczyść ciasteczka w przeglądarce, albo spróbuj z innego urządzenia na innej sieci. Dodatkowo koniec maja to trochę inna bajka niż początek kwietnia.
@Katalonbar Przy każdym meczu który grał ostatnio i oglądałem piszę aby zszedł z ceny i został w najlepszym dla niego miejscu. Mam nadzieję że zostanie w klubie i dostosuje się do drabinki płacowej. Pociecha z niego będzie, chyba że gra tak nagle tylko dla kontraktu.
Jeśli Lewy ma przyjść za takie pieniądze jak przyszedł Aubameyang to spoko, inaczej transfer bez sensu. Mamy już swojego starego wyjadacza który nic nie stracił ze swojej dynamiki i jest młodszy niż Lewandowski. Fajnie że Polak w Barcelonie ale już za późno na taki transfer. Chyba wszyscy jesteśmy zdumieni jak szybko zaadoptował się Auba i szkoda by było go spychać na ławkę po 6 miesiąach.
Na pewno by Benzema wiele pomógł jak środkowa linia Realu nie istniała XD Dajcie spokój z tymi wymówkami, Real nie istniał, to nie były indywidualne błędy.
1
@tristan87 a kto nie, takiego skrzydłowego tej klasy na rynku po prostu nie ma, chyba że za grube miliony. Nie wiem czy nie warto po prostu inwestować w to co się ma. Ale wiadomo, nikt nie stoi ponad klubem
0
Mam nadzieję że wejdzie jeszcze Goathwaite i wróci do europejskiej piłki na pełnej.
5
Mimo wszystko okej, dostał szansę Traore, nie będzie nikt mówił że jakby grał to by było to i to xD
0
De Jong to jest złoty chłopak
1
Wchodzi De Jong i od razu druga linia coś zaczęła grać. Detale.
0
JEST I ON (•◡•) /
0
Ter Stegen chyba powoli odzyskuje formę, aczkolwiek tfu tfu
2
Oho, wchodzi nasz Beckenbauer
0
Geri weź ty się skup
0
Co to było japierdziele xD
6
Strims world >>>>>>>>>> Viaplay
3
Ogląda się europejską czołówkę i już dawno nie miałem wrażenia że Barcelona miała by jakieś argumenty przeciwko takiemu wybieganemu Chelsea. A dziś już jest pełne przekonanie że mielibyśmy szanse. Mamy tę intensywność i pressing, do tego coś czego nie mają inni czyli boską cząstkę w postaci Pedriego. Kapitalna robotę robi Xavi.
0
@pt9 oj tak xDD
1
@Deeespacito daj pomarzyć :(
0
Ciekawe jak nasi zawodnicy nowi zagrają, Christensen, Azpilicueta, Kante ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Criss18Barca szczerze mówiąc to niech Ci Brazylijczycy siedzą tam i do 30 xD będą się musieli postarać żeby jakiś klub wyłożył na nich większe pieniądze a nie kilka akcji na YT i witamy Europo, natychmiastowo się taki piłkarz stoczy.
0
Musi teraz wyjść Geri i dać twitta "Se Queda." Tym razem wyjdzie, zobaczycie.
0
@JustBarca zależy czy długo się przymierzasz. Jeśli wyszukiwałes ten konkretny lot już kilka razy to cena sama z siebie idzie do góry bo taką politykę mają linie lotnicze, hotele itp. Wyczyść ciasteczka w przeglądarce, albo spróbuj z innego urządzenia na innej sieci. Dodatkowo koniec maja to trochę inna bajka niż początek kwietnia.
10
Jezu Pedri kocham Cię
1
Jaki karny ludzie xD
3
Typowy mecz po przerwie reprezentacyjnej bym powiedział, sporo niedokładności i nieporozumień. Wygrać te 1-0 i automatyzmy wrócą same.
0
@krzaken nigdy tego nie słyszałem w kontekście Barcelony xD
0
@masq a nie było wtedy obostrzeń?
1
@Gaucho Matty Cash!
0
@Katalonbar Przy każdym meczu który grał ostatnio i oglądałem piszę aby zszedł z ceny i został w najlepszym dla niego miejscu. Mam nadzieję że zostanie w klubie i dostosuje się do drabinki płacowej. Pociecha z niego będzie, chyba że gra tak nagle tylko dla kontraktu.
1
Ten Mati to by się przydał za Desta :)
17
Jeśli Lewy ma przyjść za takie pieniądze jak przyszedł Aubameyang to spoko, inaczej transfer bez sensu. Mamy już swojego starego wyjadacza który nic nie stracił ze swojej dynamiki i jest młodszy niż Lewandowski. Fajnie że Polak w Barcelonie ale już za późno na taki transfer. Chyba wszyscy jesteśmy zdumieni jak szybko zaadoptował się Auba i szkoda by było go spychać na ławkę po 6 miesiąach.
7
Zatrzymać Dembele, zatrzymać Araujo. To powinny być priorytety transferowe na lato.
0
@Pawlak1992 Ferrari 1-2 w GP Bahrajnu!
3
Na pewno by Benzema wiele pomógł jak środkowa linia Realu nie istniała XD
Dajcie spokój z tymi wymówkami, Real nie istniał, to nie były indywidualne błędy.