1

@tristan87 a kto nie, takiego skrzydłowego tej klasy na rynku po prostu nie ma, chyba że za grube miliony. Nie wiem czy nie warto po prostu inwestować w to co się ma. Ale wiadomo, nikt nie stoi ponad klubem

0

Mam nadzieję że wejdzie jeszcze Goathwaite i wróci do europejskiej piłki na pełnej.

5

Mimo wszystko okej, dostał szansę Traore, nie będzie nikt mówił że jakby grał to by było to i to xD

0

De Jong to jest złoty chłopak

1

Wchodzi De Jong i od razu druga linia coś zaczęła grać. Detale.

0

JEST I ON (•◡•) /

0

Ter Stegen chyba powoli odzyskuje formę, aczkolwiek tfu tfu

2

Oho, wchodzi nasz Beckenbauer

0

Geri weź ty się skup

0

Co to było japierdziele xD

6

Strims world >>>>>>>>>> Viaplay

3

Ogląda się europejską czołówkę i już dawno nie miałem wrażenia że Barcelona miała by jakieś argumenty przeciwko takiemu wybieganemu Chelsea. A dziś już jest pełne przekonanie że mielibyśmy szanse. Mamy tę intensywność i pressing, do tego coś czego nie mają inni czyli boską cząstkę w postaci Pedriego. Kapitalna robotę robi Xavi.

0

@pt9 oj tak xDD

1

@Deeespacito daj pomarzyć :(

0

Ciekawe jak nasi zawodnicy nowi zagrają, Christensen, Azpilicueta, Kante ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Criss18Barca szczerze mówiąc to niech Ci Brazylijczycy siedzą tam i do 30 xD będą się musieli postarać żeby jakiś klub wyłożył na nich większe pieniądze a nie kilka akcji na YT i witamy Europo, natychmiastowo się taki piłkarz stoczy.

0

Musi teraz wyjść Geri i dać twitta "Se Queda." Tym razem wyjdzie, zobaczycie.

0

@JustBarca zależy czy długo się przymierzasz. Jeśli wyszukiwałes ten konkretny lot już kilka razy to cena sama z siebie idzie do góry bo taką politykę mają linie lotnicze, hotele itp. Wyczyść ciasteczka w przeglądarce, albo spróbuj z innego urządzenia na innej sieci. Dodatkowo koniec maja to trochę inna bajka niż początek kwietnia.

10

Jezu Pedri kocham Cię

1

Jaki karny ludzie xD

3

Typowy mecz po przerwie reprezentacyjnej bym powiedział, sporo niedokładności i nieporozumień. Wygrać te 1-0 i automatyzmy wrócą same.

0

@krzaken nigdy tego nie słyszałem w kontekście Barcelony xD

0

@masq a nie było wtedy obostrzeń?

1

@Gaucho Matty Cash!

0

@Katalonbar Przy każdym meczu który grał ostatnio i oglądałem piszę aby zszedł z ceny i został w najlepszym dla niego miejscu. Mam nadzieję że zostanie w klubie i dostosuje się do drabinki płacowej. Pociecha z niego będzie, chyba że gra tak nagle tylko dla kontraktu.

1

Ten Mati to by się przydał za Desta :)

17

Jeśli Lewy ma przyjść za takie pieniądze jak przyszedł Aubameyang to spoko, inaczej transfer bez sensu. Mamy już swojego starego wyjadacza który nic nie stracił ze swojej dynamiki i jest młodszy niż Lewandowski. Fajnie że Polak w Barcelonie ale już za późno na taki transfer. Chyba wszyscy jesteśmy zdumieni jak szybko zaadoptował się Auba i szkoda by było go spychać na ławkę po 6 miesiąach.

7

Zatrzymać Dembele, zatrzymać Araujo. To powinny być priorytety transferowe na lato.

0

@Pawlak1992 Ferrari 1-2 w GP Bahrajnu!

3

Na pewno by Benzema wiele pomógł jak środkowa linia Realu nie istniała XD
Dajcie spokój z tymi wymówkami, Real nie istniał, to nie były indywidualne błędy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?