I bardzo dobrze. Rozumiem niechęć polityczną, ale sportowcy reprezentują cały kraj, a nie tylko swoich ludzi. Takie słowa to skrajny debilizm godny obecnego TVP
Czemu temu cholernemu Neymarowi się tak nie chce grać ;p ma już 30 lat za kilka dni, ale jestem pewien że jeszcze raz mógłby odpalić protokół prime, znowu ściąć włosy i gnoić każdego prawego obrońcę. Tylko on zwyczajnie nie chce, ehh Barcelona to jego dom
0
Boki obrony w PSG wow
0
Zaraz będzie klasyk - rywal gra, Real strzela
1
Mbappe jest naprawdę niesamowity czasami. Niech on zostanie w tym PSG xD
0
@etobzyk i ja :)
26
Ależ tam w Madrycie ich boli Pique, jutro się dowiemy że kazał Dembele łapać kontuzję i to on był tym szamanem Umtitiego.
10
@Pawel13sz w zasadzie to miał być Messi i Neymar. Ale ten mecz pamiętam jak dziś, deklasacja, graliśmy wtedy najlepiej w Europie.
0
@konrad1661 ależ żałuję że nie mogę obejrzeć
0
Wynik odzwierciedla grę? Bo wygląda to kapitalnie
19
I bardzo dobrze. Rozumiem niechęć polityczną, ale sportowcy reprezentują cały kraj, a nie tylko swoich ludzi. Takie słowa to skrajny debilizm godny obecnego TVP
3
@DonMatteo901 bo mają ponad 70% społeczeństwa po przynajmniej 2 dawkach. W p0lsce na to nie licz
5
O ile Coutinho życzyłem wszystkiego dobrego w Aston Villi, to na Dembele w PSG mam zupełnie wywalone, niech grzeje ławę xD
1
@Pawlak1992 wszystko to samo, jedyna różnica to ewentualny tie-break jest do 10 a nie do 7
14
@KacperVEB warto powiedzieć że to słowa Igi Świątek, bo nie wszyscy mogą wiedzieć
0
@Criss18Barca ja bym strzelał że Araujo
34
Przy całej pogardzie jaką dla niego mam, 27 euro dziennie za niesłuszne pozbawienie wolności to jest jakiś żart. Czułbym się opluty.
0
@Mati90fcb myślę że trzeba by było do Messiego pisać żeby roczną pensje pożyczył
0
@Mati90fcb wystarczy kupić La Ramble premium, polecam. Best deal of my life
4
Coo czyli teraz strona nam nie padnie jak stracimy gola albo Real strzeli? XD
1
Fajnie że teraz przynajmniej większość z nas się dokłada do Barcelony płacąc za Spotify xD
1
@Pilka_jest_okragla ale piękna, chyba się skusze kupić jak taka będzie
1
@Messibestplayerintheworld szkoda że to się nie stało.
4
@IronSanHybrid waham się między MSN a Xavi, Busquets, Iniesta
7
Czemu temu cholernemu Neymarowi się tak nie chce grać ;p ma już 30 lat za kilka dni, ale jestem pewien że jeszcze raz mógłby odpalić protokół prime, znowu ściąć włosy i gnoić każdego prawego obrońcę. Tylko on zwyczajnie nie chce, ehh
Barcelona to jego dom
2
@LeoMesjasz
Ronaldo
Suarez
Ibra
Lewy
Henry
4
Dembele by sie przydał nie ma co
9
Nasza prawa flanka z Destem i Abde to jest tartak
2
Ez Abde skills and tricks 2022 Danza Kuduro remix
4
Moim zdaniem Xavi niewiele może, pomysł jakiś jest, ale to co dzisiaj robią ci piłkarze to jest dramat.
0
XDDDD co to było
2
LO, PO, ŚO, N, LS, ŚPD + pewnie GK. Wszystko do pierwszego składu, oj jest co robić panie Alemany. Trzeba okienka na miarę tego w 2014 roku.