0

Boki obrony w PSG wow

0

Zaraz będzie klasyk - rywal gra, Real strzela

1

Mbappe jest naprawdę niesamowity czasami. Niech on zostanie w tym PSG xD

0

@etobzyk i ja :)

26

Ależ tam w Madrycie ich boli Pique, jutro się dowiemy że kazał Dembele łapać kontuzję i to on był tym szamanem Umtitiego.

10

@Pawel13sz w zasadzie to miał być Messi i Neymar. Ale ten mecz pamiętam jak dziś, deklasacja, graliśmy wtedy najlepiej w Europie.

0

@konrad1661 ależ żałuję że nie mogę obejrzeć

0

Wynik odzwierciedla grę? Bo wygląda to kapitalnie

19

I bardzo dobrze. Rozumiem niechęć polityczną, ale sportowcy reprezentują cały kraj, a nie tylko swoich ludzi. Takie słowa to skrajny debilizm godny obecnego TVP

3

@DonMatteo901 bo mają ponad 70% społeczeństwa po przynajmniej 2 dawkach. W p0lsce na to nie licz

5

O ile Coutinho życzyłem wszystkiego dobrego w Aston Villi, to na Dembele w PSG mam zupełnie wywalone, niech grzeje ławę xD

1

@Pawlak1992 wszystko to samo, jedyna różnica to ewentualny tie-break jest do 10 a nie do 7

14

@KacperVEB warto powiedzieć że to słowa Igi Świątek, bo nie wszyscy mogą wiedzieć

0

@Criss18Barca ja bym strzelał że Araujo

34

Przy całej pogardzie jaką dla niego mam, 27 euro dziennie za niesłuszne pozbawienie wolności to jest jakiś żart. Czułbym się opluty.

0

@Mati90fcb myślę że trzeba by było do Messiego pisać żeby roczną pensje pożyczył

0

@Mati90fcb wystarczy kupić La Ramble premium, polecam. Best deal of my life

4

Coo czyli teraz strona nam nie padnie jak stracimy gola albo Real strzeli? XD

1

Fajnie że teraz przynajmniej większość z nas się dokłada do Barcelony płacąc za Spotify xD

1

@Pilka_jest_okragla ale piękna, chyba się skusze kupić jak taka będzie

1

@Messibestplayerintheworld szkoda że to się nie stało.

4

@IronSanHybrid waham się między MSN a Xavi, Busquets, Iniesta

7

Czemu temu cholernemu Neymarowi się tak nie chce grać ;p ma już 30 lat za kilka dni, ale jestem pewien że jeszcze raz mógłby odpalić protokół prime, znowu ściąć włosy i gnoić każdego prawego obrońcę. Tylko on zwyczajnie nie chce, ehh
Barcelona to jego dom

2

@LeoMesjasz
Ronaldo
Suarez
Ibra
Lewy
Henry

4

Dembele by sie przydał nie ma co

9

Nasza prawa flanka z Destem i Abde to jest tartak

2

Ez Abde skills and tricks 2022 Danza Kuduro remix

4

Moim zdaniem Xavi niewiele może, pomysł jakiś jest, ale to co dzisiaj robią ci piłkarze to jest dramat.

0

XDDDD co to było

2

LO, PO, ŚO, N, LS, ŚPD + pewnie GK. Wszystko do pierwszego składu, oj jest co robić panie Alemany. Trzeba okienka na miarę tego w 2014 roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?