Dobra, dawno się nie udzielałem i nie za bardzo przyjmowałem niusy do siebie. Chce mi ktoś wyjaśnić obecną sytuację kadrową Barcelony i z jakiej paki po kupnie napastnika my znowu chcemy kupić napastnika (i to Moratę który bywa parodystą). Dlaczego na prawej obronie gra Araujo, skoro w klubie jest jak pamiętam Alves? I kto jest oficjalnie zmiennikiem Alby?
Nie no jak słyszę "DNA Barcy" to mi się kiszki przekręcają. Piłkarska Europa przejrzała "DNA Barcy" w 2012 roku. Prawie 10 lat temu, tu trzeba fachowej ręki która to ogarnie jak Lucho. Bo coś z tym DNA trzeba zrobić, nie tylko je mieć
0
@Derean a co stoi na przeszkodzie w zarejestrowaniu go? Bo chyba nie brak europejskiego paszportu?
0
Dobra, dawno się nie udzielałem i nie za bardzo przyjmowałem niusy do siebie. Chce mi ktoś wyjaśnić obecną sytuację kadrową Barcelony i z jakiej paki po kupnie napastnika my znowu chcemy kupić napastnika (i to Moratę który bywa parodystą). Dlaczego na prawej obronie gra Araujo, skoro w klubie jest jak pamiętam Alves? I kto jest oficjalnie zmiennikiem Alby?
1
@CrazyHorseLakota jak to Twoja dniówka to tak, w innym przypadku skrajnie głupi pomysł
0
Nawet nie oglądam i Ziobro zaskoczenia xD
5
@zadafcb Brytyjska mafia na pełnych obrotach w ten weekend
1
Ter Stegen XDDD
0
@Sapos93 przekroczyła znacznie
1
Niech ten sezon już się skończy
0
Max autostrada do tytułu
0
Bembele nie powinien tu być od 2019, change my mind
0
Nie no jak słyszę "DNA Barcy" to mi się kiszki przekręcają. Piłkarska Europa przejrzała "DNA Barcy" w 2012 roku. Prawie 10 lat temu, tu trzeba fachowej ręki która to ogarnie jak Lucho. Bo coś z tym DNA trzeba zrobić, nie tylko je mieć
7
@CLionelMessi oddanie Frenkiego to by był strzał w kolano.
2
Dani Alves wróć
1
Następca Ronaldo
0
@Encore i 21:00 GP USA
0
@Rewolucja123 Chelsea 2012, nadal boli
0
Tak się strzela karne
0
XDDDDa
0
Fati przy piłce to czuć zagrożenie, jakie to odmienne od Dembele
1
Jakby Messi był to Koeman już by się żegnał dawno. Jednak nie ma teraz piłkarza który tak rządził by szatnią i ma taki wpływ na decyzję.
4
Niech ten okropny sen już się skończy, proszę. Bycie w nim od 2017 roku naprawdę nie jest zabawne.
1
@Ls0811 Już jest 2008, tylko do tego mamy teraz debili u władzy, przez co odczujemy to pewnie najbardziej w UE.
1
@Stagiryta gej go goni!!
0
No ładnie, oby się nie wystrzelał na dzień dobry, potrzeba takiego kocura
2
@Losiex jedynie Pedri jest tego godny, do De Jonga pasuje bardziej 6
6
Chciałem casualowo wejść na stronę sprawdzić co tam piszczy, a ta nie działa. Już wiedziałem że się coś odwaliło XD
1
@fart czekamy..
0
@Barwindg the west, ale wątpię żeby w takich grach było jeszcze wystarczająco dużo graczy
0
Tak mi sie przypomniało, Messi nauczył się angielskiego?
0
@Encore nalezy mu się jeszcze jedna szansa w lepszym zespole