0

@Derean a co stoi na przeszkodzie w zarejestrowaniu go? Bo chyba nie brak europejskiego paszportu?

0

Dobra, dawno się nie udzielałem i nie za bardzo przyjmowałem niusy do siebie. Chce mi ktoś wyjaśnić obecną sytuację kadrową Barcelony i z jakiej paki po kupnie napastnika my znowu chcemy kupić napastnika (i to Moratę który bywa parodystą). Dlaczego na prawej obronie gra Araujo, skoro w klubie jest jak pamiętam Alves? I kto jest oficjalnie zmiennikiem Alby?

1

@CrazyHorseLakota jak to Twoja dniówka to tak, w innym przypadku skrajnie głupi pomysł

0

Nawet nie oglądam i Ziobro zaskoczenia xD

5

@zadafcb Brytyjska mafia na pełnych obrotach w ten weekend

1

Ter Stegen XDDD

0

@Sapos93 przekroczyła znacznie

1

Niech ten sezon już się skończy

0

Max autostrada do tytułu

0

Bembele nie powinien tu być od 2019, change my mind

0

Nie no jak słyszę "DNA Barcy" to mi się kiszki przekręcają. Piłkarska Europa przejrzała "DNA Barcy" w 2012 roku. Prawie 10 lat temu, tu trzeba fachowej ręki która to ogarnie jak Lucho. Bo coś z tym DNA trzeba zrobić, nie tylko je mieć

7

@CLionelMessi oddanie Frenkiego to by był strzał w kolano.

2

Dani Alves wróć

1

Następca Ronaldo

0

@Encore i 21:00 GP USA

0

@Rewolucja123 Chelsea 2012, nadal boli

0

Tak się strzela karne

0

XDDDDa

0

Fati przy piłce to czuć zagrożenie, jakie to odmienne od Dembele

1

Jakby Messi był to Koeman już by się żegnał dawno. Jednak nie ma teraz piłkarza który tak rządził by szatnią i ma taki wpływ na decyzję.

4

Niech ten okropny sen już się skończy, proszę. Bycie w nim od 2017 roku naprawdę nie jest zabawne.

1

@Ls0811 Już jest 2008, tylko do tego mamy teraz debili u władzy, przez co odczujemy to pewnie najbardziej w UE.

1

@Stagiryta gej go goni!!

0

No ładnie, oby się nie wystrzelał na dzień dobry, potrzeba takiego kocura

2

@Losiex jedynie Pedri jest tego godny, do De Jonga pasuje bardziej 6

6

Chciałem casualowo wejść na stronę sprawdzić co tam piszczy, a ta nie działa. Już wiedziałem że się coś odwaliło XD

1

@fart czekamy..

0

@Barwindg the west, ale wątpię żeby w takich grach było jeszcze wystarczająco dużo graczy

0

Tak mi sie przypomniało, Messi nauczył się angielskiego?

0

@Encore nalezy mu się jeszcze jedna szansa w lepszym zespole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?