@Pogba ale wcześniej to był Puchar Europy, już z nazwy puchar, liga tylko z nazwy. Tu byłem przekonany że są to po prostu europejskie rozgrywki ligowe, może sam siebie na to nabrałem i ta liga też jest tylko z nazwy ligą xD
Mówcie co chcecie ale dla mnie Euro i Mundial mają największa wartość i magię tego czasu gdy się odbywają. Jak nam to zabiorą to będę niesamowicie wkurzony.
1
Ile on miał miejsca xD
0
@Nazio87 norma w LM
0
Jazda tam z nimi!
0
@Quavosk Pani Jachira ma po prostu rigcz, uroda tu nie ma nic do rzeczy, ja szanuje
1
@Gomess wiedziałem że coś będzie o Rikim xD
0
@TheHeisenberg chciałbym żeby wrócił do Realu
0
@Wilczeq z tych naćpanych xD
1
@Wilczeq ale prychłem xD
15
Uwielbiam jak wam Griezmann zamyka mordy liczbami xD
0
Uwielbiam tą kwietniowo-majową grę pod tytułem "La Liga parzy"
1
Ja wiedziałem że tak będzie, wiedziałem, wiedziałem
0
@Maciek98 top 10 wykonawców wolnych w historii, standard.
6
@Chakalaka ból był niesamowity
5
@dadan1990 jasne że się szczep jeśli masz możliwość, nie słuchaj szurów jak @adambądkowski93 tylko dbaj o siebie :)
0
@!34RC3!_0N4 nic ciekawego, MKBHD dobry odcinek o tym nagrał. Aczkolwiek te lokalizatory całkiem fajne ;)
0
Kiedy jest zgromadzenie socios compromisarios Barçy?
1
Fajnie że Laporta nie struga pajaca tylko zostawia decyzję socios. Mam nadzieję że Ci już wiedzą jaką decyzję podejmą ;)
3
To szybko poszło xD
4
6/12 klubów to drużyny Premier League a wiemy wszyscy jak jej "szlagiery" wyglądają xD
0
@Pogba ale wcześniej to był Puchar Europy, już z nazwy puchar, liga tylko z nazwy. Tu byłem przekonany że są to po prostu europejskie rozgrywki ligowe, może sam siebie na to nabrałem i ta liga też jest tylko z nazwy ligą xD
0
Bez sensu są Play offy tam, liga to liga, myślałem że na tym polega jej forma..
3
Mówcie co chcecie ale dla mnie Euro i Mundial mają największa wartość i magię tego czasu gdy się odbywają. Jak nam to zabiorą to będę niesamowicie wkurzony.
0
Testimo Barço!!
0
Nie można tak od początku? Brawooo
0
MESSIII Vamooos
1
Worek otwarty!! Brawoo
0
Griezmann jak Suarez, popsuje, powkurwia i ukuje
1
Dobra decyzja panie Pedri
0
Mam wrażenie że taki Benzema by to skończył
0
@Guess warto, jakosc dobra