1

Ile on miał miejsca xD

0

@Nazio87 norma w LM

0

Jazda tam z nimi!

0

@Quavosk Pani Jachira ma po prostu rigcz, uroda tu nie ma nic do rzeczy, ja szanuje

1

@Gomess wiedziałem że coś będzie o Rikim xD

0

@TheHeisenberg chciałbym żeby wrócił do Realu

0

@Wilczeq z tych naćpanych xD

1

@Wilczeq ale prychłem xD

15

Uwielbiam jak wam Griezmann zamyka mordy liczbami xD

0

Uwielbiam tą kwietniowo-majową grę pod tytułem "La Liga parzy"

1

Ja wiedziałem że tak będzie, wiedziałem, wiedziałem

0

@Maciek98 top 10 wykonawców wolnych w historii, standard.

6

@Chakalaka ból był niesamowity

5

@dadan1990 jasne że się szczep jeśli masz możliwość, nie słuchaj szurów jak @adambądkowski93 tylko dbaj o siebie :)

0

@!34RC3!_0N4 nic ciekawego, MKBHD dobry odcinek o tym nagrał. Aczkolwiek te lokalizatory całkiem fajne ;)

0

Kiedy jest zgromadzenie socios compromisarios Barçy?

1

Fajnie że Laporta nie struga pajaca tylko zostawia decyzję socios. Mam nadzieję że Ci już wiedzą jaką decyzję podejmą ;)

3

To szybko poszło xD

4

6/12 klubów to drużyny Premier League a wiemy wszyscy jak jej "szlagiery" wyglądają xD

0

@Pogba ale wcześniej to był Puchar Europy, już z nazwy puchar, liga tylko z nazwy. Tu byłem przekonany że są to po prostu europejskie rozgrywki ligowe, może sam siebie na to nabrałem i ta liga też jest tylko z nazwy ligą xD

0

Bez sensu są Play offy tam, liga to liga, myślałem że na tym polega jej forma..

3

Mówcie co chcecie ale dla mnie Euro i Mundial mają największa wartość i magię tego czasu gdy się odbywają. Jak nam to zabiorą to będę niesamowicie wkurzony.

0

Testimo Barço!!

0

Nie można tak od początku? Brawooo

0

MESSIII Vamooos

1

Worek otwarty!! Brawoo

0

Griezmann jak Suarez, popsuje, powkurwia i ukuje

1

Dobra decyzja panie Pedri

0

Mam wrażenie że taki Benzema by to skończył

0

@Guess warto, jakosc dobra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?