@Ojciec5tkidzieci dokładnie, niesamowicie tęsknie za tym czasem. Tak samo na wagarach byłem raptem kilkanaście razy, może więcej, ale zawsze cała klasa lub jej większością. Nie wyobrażam sobie tak tracić najlepszych lat życia na siedzenie w domu
@lucca87 Morriba miał 4 dni temu swój debiut w pierwszym składzie, a Ty chciałeś go na 1/8 LM? Miałby tak miękkie nogi jak Pedri, który grał od niego dużo więcej. Nie wymagajmy jakichś cudów od młodzików, moim zdaniem jest lepiej niż rok temu.
Istnieją jeszcze takie rzeczy jak Acestream? Bo nie ma szans żeby poszło na jakimkolwiek streamie z tych konwencjonalnych, chyba ze ktoś ma jakieś triki? Proszę priv :)
1
@LeoMessiah mimo wszystko Umtiti, jak mu wyjdzie mecz to nie ma mocnych. Ale to już nie 2017 rok niestety
0
@arasz1819 ja bym chciał żeby Koeman został, ale najbardziej życzę sobie żeby udowodnił swoją wartość.
1
@Barca1922 xD gościu ale wiesz ze Mbappe i neymar będą grać?
0
I nie można tak Dembele?
1
Już wylew xDD
2
@Ojciec5tkidzieci dokładnie, niesamowicie tęsknie za tym czasem. Tak samo na wagarach byłem raptem kilkanaście razy, może więcej, ale zawsze cała klasa lub jej większością. Nie wyobrażam sobie tak tracić najlepszych lat życia na siedzenie w domu
0
@Colon 1. Busquets obecnie :((
2. Mbappe, Ramos
3
Nigdy w Barcelonie nie szło bronienie 1-0
0
@cracker zdecydowanie xD
0
Czy Bayern ma naprawdę taki dobry zarząd ze nie wypadli z czołówki praktycznie od 2009 roku czy to zasługa czegoś innego?
0
@Karzel myśle ze nie będzie większego problemu dla Koemana, jeśli rzeczywiście będzie dobre zastępstwo
1
@lucca87 Morriba miał 4 dni temu swój debiut w pierwszym składzie, a Ty chciałeś go na 1/8 LM? Miałby tak miękkie nogi jak Pedri, który grał od niego dużo więcej. Nie wymagajmy jakichś cudów od młodzików, moim zdaniem jest lepiej niż rok temu.
2
Co do kurwy dzieje się w tych głowach? To jest niemożliwe żeby im się po prostu nie chciało.
0
Bezjajecznie do kwadratu
0
Ból, tyle można powiedzieć. Ale jest i nadzieja.
0
Kuipera to jest klasowy sędzia.
0
Pique jak kiedyś Puyol :)
2
Z tego taka setka jak z Hajto przepisowy kierowca
0
Jakiś polski może na pw? :D
0
Pamiętacie jak kiedyś co 4. wklejał hymn? XD
0
@Virusk3 tylko Ćwiąkała się nadaje tak szczerze
3
Alabe XDDDDDDDDD
1
O nie Kołtoń jako ekspert xD
Teraz widzę ze obok siedzi Hajto xD Polsat to mem
0
@Zip i że PSG spuchnie xD
0
Istnieją jeszcze takie rzeczy jak Acestream? Bo nie ma szans żeby poszło na jakimkolwiek streamie z tych konwencjonalnych, chyba ze ktoś ma jakieś triki? Proszę priv :)
0
@Gappeq stać to ich na pewno, ale za co wtedy Danusia kupi sobie nowy samochód
0
@MaziFCB oby tak się stało
1
@tobiasson92 gdyby Coutinho poszedł za pieniądze za jakie przyszedł..
2
@Jakchcesz cokolwiek co odsłonie te oczy zalepione gównem wyborców PiS-u. Co ich wreszcie jakkolwiek dotknie.
2
@Bobo25 oo to byłoby wyborne, im bliżej podstawowych zakupów chłopa tym lepiej. Najlepiej opodatkować chodzenie do kościoła.