3 marca 2021, 22:24
2
Kurdeeee tak blisko
3 marca 2021, 22:19
0
Trzeba zmian na cito
3 marca 2021, 21:51
To ten pijak czy ten drugi?
3 marca 2021, 21:36
12
Busquets gra dobrze = Barca gra dobrze. Tak jest od 12 lat
3 marca 2021, 21:31
1
Ter Stegen to jest król, ale oby już nie musiał nas ratować, uff
3 marca 2021, 21:29
3
Alves nas przyzwyczaił do jakości na PO ze teraz każdy będzie słaby xD
3 marca 2021, 21:24
Leo co dziś w obronie pracuje
3 marca 2021, 21:20
Pedri Ty jesteś wspaniały
3 marca 2021, 21:15
Ale w końcu nie pykanie w polu karnym, bramkarz rezerwowy to trzeba korzystać, brawo!!
3 marca 2021, 21:14
DEMBELE TY GOSCIUUUUU WOOOO
3 marca 2021, 21:11
Dest co porobił
3 marca 2021, 21:01
@DaPi genialny jest a capella
3 marca 2021, 16:50
@Ascend sztosiwo, ten rok pod względem malowania to złoto
3 marca 2021, 11:20
@Pilka_jest_okragla te ujęcia z linii bocznej to majstersztyk. To 8K?
3 marca 2021, 11:17
Szkoda ze PSG trenuje teraz poważny trener. W 2017 roku można było mieć jakieś nadzieje, bo Emery jednak najwyższych lotów nie jest, co się potem sprawdziło, ale Pochettino to klasa, raczej tego nie wypuszczą.
27 lutego 2021, 18:22
@BarcaInfo Nadal kocur, el millor del Mundo
27 lutego 2021, 18:18
@Tomo1989 najlepszego byku
27 lutego 2021, 18:08
31
Ten mecz wygrał Koeman. Butem w mordę z taktyka dla niedowiarków.
27 lutego 2021, 18:01
Ale się morda cieszy jak tak gratulują Moribie
27 lutego 2021, 17:57
Mingueza-Lenglet-Umtiti xD
27 lutego 2021, 17:48
@wroclawianin89 przecież Puig wchodził w ostatnich kilku meczach, w każdym
27 lutego 2021, 17:45
Pedri nieeeee :(((
27 lutego 2021, 17:36
Dembele jakby miał tyle miejsca co Mbappe to byśmy nie mówili o takiej różnicy, nadal ze wskazaniem na Kyliana, ale nuz mniej
27 lutego 2021, 17:35
6
Dest dziś świetny, szkoda ze to nie wpadło
27 lutego 2021, 17:03
No żywota, W KOŃCU dziś im nie brakuje
27 lutego 2021, 16:47
@joloskyy Laboga to ElJarek junior xD
27 lutego 2021, 16:46
Kurna Dembus jednak potrafisz!
27 lutego 2021, 16:31
@Kacper1432 Hiszpania została mistrzem Europy bez napastnika
27 lutego 2021, 16:14
8
Leszek Orłowski ale go lubię słuchać, La Manita zawsze w sercu
27 lutego 2021, 15:03
@Rewolucja123 Braithwaita? XD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Kurdeeee tak blisko
0
Trzeba zmian na cito
0
To ten pijak czy ten drugi?
12
Busquets gra dobrze = Barca gra dobrze. Tak jest od 12 lat
1
Ter Stegen to jest król, ale oby już nie musiał nas ratować, uff
3
Alves nas przyzwyczaił do jakości na PO ze teraz każdy będzie słaby xD
1
Leo co dziś w obronie pracuje
3
Pedri Ty jesteś wspaniały
0
Ale w końcu nie pykanie w polu karnym, bramkarz rezerwowy to trzeba korzystać, brawo!!
1
DEMBELE TY GOSCIUUUUU WOOOO
2
Dest co porobił
1
@DaPi genialny jest a capella
3
@Ascend sztosiwo, ten rok pod względem malowania to złoto
1
@Pilka_jest_okragla te ujęcia z linii bocznej to majstersztyk. To 8K?
1
Szkoda ze PSG trenuje teraz poważny trener. W 2017 roku można było mieć jakieś nadzieje, bo Emery jednak najwyższych lotów nie jest, co się potem sprawdziło, ale Pochettino to klasa, raczej tego nie wypuszczą.
1
@BarcaInfo Nadal kocur, el millor del Mundo
1
@Tomo1989 najlepszego byku
31
Ten mecz wygrał Koeman. Butem w mordę z taktyka dla niedowiarków.
0
Ale się morda cieszy jak tak gratulują Moribie
2
Mingueza-Lenglet-Umtiti xD
1
@wroclawianin89 przecież Puig wchodził w ostatnich kilku meczach, w każdym
1
Pedri nieeeee :(((
0
Dembele jakby miał tyle miejsca co Mbappe to byśmy nie mówili o takiej różnicy, nadal ze wskazaniem na Kyliana, ale nuz mniej
6
Dest dziś świetny, szkoda ze to nie wpadło
0
No żywota, W KOŃCU dziś im nie brakuje
0
@joloskyy Laboga to ElJarek junior xD
3
Kurna Dembus jednak potrafisz!
1
@Kacper1432 Hiszpania została mistrzem Europy bez napastnika
8
Leszek Orłowski ale go lubię słuchać, La Manita zawsze w sercu
0
@Rewolucja123 Braithwaita? XD