2

Kurdeeee tak blisko

0

Trzeba zmian na cito

0

To ten pijak czy ten drugi?

12

Busquets gra dobrze = Barca gra dobrze. Tak jest od 12 lat

1

Ter Stegen to jest król, ale oby już nie musiał nas ratować, uff

3

Alves nas przyzwyczaił do jakości na PO ze teraz każdy będzie słaby xD

1

Leo co dziś w obronie pracuje

3

Pedri Ty jesteś wspaniały

0

Ale w końcu nie pykanie w polu karnym, bramkarz rezerwowy to trzeba korzystać, brawo!!

1

DEMBELE TY GOSCIUUUUU WOOOO

2

Dest co porobił

1

@DaPi genialny jest a capella

3

@Ascend sztosiwo, ten rok pod względem malowania to złoto

1

@Pilka_jest_okragla te ujęcia z linii bocznej to majstersztyk. To 8K?

1

Szkoda ze PSG trenuje teraz poważny trener. W 2017 roku można było mieć jakieś nadzieje, bo Emery jednak najwyższych lotów nie jest, co się potem sprawdziło, ale Pochettino to klasa, raczej tego nie wypuszczą.

1

@BarcaInfo Nadal kocur, el millor del Mundo

1

@Tomo1989 najlepszego byku

31

Ten mecz wygrał Koeman. Butem w mordę z taktyka dla niedowiarków.

0

Ale się morda cieszy jak tak gratulują Moribie

2

Mingueza-Lenglet-Umtiti xD

1

@wroclawianin89 przecież Puig wchodził w ostatnich kilku meczach, w każdym

1

Pedri nieeeee :(((

0

Dembele jakby miał tyle miejsca co Mbappe to byśmy nie mówili o takiej różnicy, nadal ze wskazaniem na Kyliana, ale nuz mniej

6

Dest dziś świetny, szkoda ze to nie wpadło

0

No żywota, W KOŃCU dziś im nie brakuje

0

@joloskyy Laboga to ElJarek junior xD

3

Kurna Dembus jednak potrafisz!

1

@Kacper1432 Hiszpania została mistrzem Europy bez napastnika

8

Leszek Orłowski ale go lubię słuchać, La Manita zawsze w sercu

0

@Rewolucja123 Braithwaita? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?