11

@pax



Nic dziwnego jak na partię którą męczą jakieś tam prawa człowieka. Za to gdy ktoś karze im dbać o zdrowie publiczne to krzyczą najgłośniej że im zabierają wolność xDD
A że Konfederacja ramię w ramię z PiSem to wiemy od dawna, szczególnie po akcji #mimowszystkoduda. Macie swoją wolność ;)

1

Niewykorzystane okazję się mszczą

1

Neymar co gra dziś to jest poezja. Wróć, proszę.

1

@Technik karny na 3:0

0

Ale kontra wyśmienita

0

@sonek gość jest mistrzem zarzutek na które cała ta stronka się łapie od kilku miesięcy za każdym jednym razem XD ja szanuje

0

0

La Ramblo, rozkmina. Co gdy sędzia dostaje kontuzji w czasie meczu?

1

Każde podanie Messiego to jest takie złoto

1

Ekscytacja na El Clasico była zawsze, ale za Koemana to jest ten poziom gry trenował Enrique, piękne uczucie

10

@PartidarioCatalan pewnie będzie polował hehe

0

@Nano22 ja dopiero jutro :(

0

@gumaz nienawidzę, ale stwierdzam

1

Lahoz dzisiaj na razie dobre zawody, nawet nie gwiazdorzy

1

XDDDDD to niezły ten Bayern

1

@xBoMBoWiECx na rewanż już będzie?

1

A Veratti znowu kontuzja?

0

Ale nudy szok, ciężko się to ogląda

0

@eckov w chuj xD

5

Ale ja nie lubię tego Alexandra Arnolda xD

0

Czemu oni nie wychodzą razem XD

0

Araujo jeszcze nie do końca zdrowy? :(

0

@Kubox tzn pod względem poziomu? Czy stylu gry?

0

@snake99 Digne Laporta? XD

0

Zastanawiam się jak wygląda praca w takiej redakcji np. Sportu. Siedzą sobie na telefonach i nagle jeden mówi "Ty ale mam bombę"? XD

1

Jak dobrze że moja okolica jest niemedialna, bo by media były co drugi dzień skoro taka afera z powodu imprezy :P

0

@weld141 przeciwciała z przejścia Covid czy że szczepionki? Jak z wyleczenia to są nic nie warte i tak musisz.

0

Jestem chyba najwiekszym zwolennikiem Szczęsnego w kadrze, ale po tym meczu musi usiąść. On nie może się czuć pewnie w bramce.

0

@Kwasiak98 na Mundialu grali ładnie

3

@Yosemite to se ne vrati :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?