Nic dziwnego jak na partię którą męczą jakieś tam prawa człowieka. Za to gdy ktoś karze im dbać o zdrowie publiczne to krzyczą najgłośniej że im zabierają wolność xDD A że Konfederacja ramię w ramię z PiSem to wiemy od dawna, szczególnie po akcji #mimowszystkoduda. Macie swoją wolność ;)
11
@pax
Nic dziwnego jak na partię którą męczą jakieś tam prawa człowieka. Za to gdy ktoś karze im dbać o zdrowie publiczne to krzyczą najgłośniej że im zabierają wolność xDD
A że Konfederacja ramię w ramię z PiSem to wiemy od dawna, szczególnie po akcji #mimowszystkoduda. Macie swoją wolność ;)
1
Niewykorzystane okazję się mszczą
1
Neymar co gra dziś to jest poezja. Wróć, proszę.
1
@Technik karny na 3:0
0
Ale kontra wyśmienita
0
@sonek gość jest mistrzem zarzutek na które cała ta stronka się łapie od kilku miesięcy za każdym jednym razem XD ja szanuje
0
@AmigoBlancos @matirix20 dzieki!
0
La Ramblo, rozkmina. Co gdy sędzia dostaje kontuzji w czasie meczu?
1
Każde podanie Messiego to jest takie złoto
1
Ekscytacja na El Clasico była zawsze, ale za Koemana to jest ten poziom gry trenował Enrique, piękne uczucie
10
@PartidarioCatalan pewnie będzie polował hehe
0
@Nano22 ja dopiero jutro :(
0
@gumaz nienawidzę, ale stwierdzam
1
Lahoz dzisiaj na razie dobre zawody, nawet nie gwiazdorzy
1
XDDDDD to niezły ten Bayern
1
@xBoMBoWiECx na rewanż już będzie?
1
A Veratti znowu kontuzja?
0
Ale nudy szok, ciężko się to ogląda
0
@eckov w chuj xD
5
Ale ja nie lubię tego Alexandra Arnolda xD
0
Czemu oni nie wychodzą razem XD
0
Araujo jeszcze nie do końca zdrowy? :(
0
@Kubox tzn pod względem poziomu? Czy stylu gry?
0
@snake99 Digne Laporta? XD
0
Zastanawiam się jak wygląda praca w takiej redakcji np. Sportu. Siedzą sobie na telefonach i nagle jeden mówi "Ty ale mam bombę"? XD
1
Jak dobrze że moja okolica jest niemedialna, bo by media były co drugi dzień skoro taka afera z powodu imprezy :P
0
@weld141 przeciwciała z przejścia Covid czy że szczepionki? Jak z wyleczenia to są nic nie warte i tak musisz.
0
Jestem chyba najwiekszym zwolennikiem Szczęsnego w kadrze, ale po tym meczu musi usiąść. On nie może się czuć pewnie w bramce.
0
@Kwasiak98 na Mundialu grali ładnie
3
@Yosemite to se ne vrati :(