No dobra, ale kto za Busquetsa? Nie jestem pewny czy wystarczy nam fizyczność jak np. u Kante. Potrzeba nam jeszcze tej fenomenalnej inteligencji boiskowej w rozegraniu. Kto wg was (na pewno lepiej rozeznanych w europejskim futbolu) nadaje się na następstwo po Sergio? Jeszcze kilka lat temu byłem oczarowany Julianem Weiglem, ale chyba obniżył loty, skoro kisi się w portugalskiej lidze. A może fizyczność jest wystarczająca? Casemiro nie jest wybitnym specjalistą od podań, a mimo wszystko Real potrafi zdominować środek pola.
@Emhyr super by było, lubię Albę, podziwiam go na boisku ale nie można przestać myśleć o tych wszytskich meczach gdzie on do spółki z Lengletem i Pique byli objeżdżani w ważnych meczach
Swoją drogą, po pierwszym sezonie Valverde też były rozważania czy mu nie podziękować, ale przeważało że to pierwszy rok itp. Wiemy jak się to skonczyło xD Będę kibicował Koemanowi mimo wszystko, tylko niech w końcu skończy się to bezustanne frajerstwo w najważniejszym momencie sezonu.
@Bobo25 I ktoś im wierzył? XD jasne było że to jest to samo tylko do tego dodać bezprawie i katotaliban. Ciężko uwierzyć jak wiele osób się dało nabrać
@Ansufati123 romantyzm mocno nakierowuję w stronę powrotu Pepa do Barcy, ale może lepiej że to niemożliwe. Aczkolwiek zobaczyc go znowu przy linii krzyczącego na Busquetsa, aj xD
Czemu ten Roberto jeszcze tu jest, poważnie. Zawsze jestem ostatnim do wyrzucania zawodników, ale poza meczem z Realem wygranym 0:4 i golem z PSG, 4 LATA TEMU nie potrafię podać jakiegoś wymiernego pozytywnego wpływu Sergiego. Szanuje za ogarnięcie na chwilę PO ale czas już minął
0
Jakie szanse ma Argentyna na wygranie CA? Mniej więcej takie jak Polska na Euro czy mniejsze?
2
Koniec paktu z diabłem? Oby.
0
Brawooooo!!!! Hiszpania!!
0
@DonMatteo901 no ludzie kochani
1
Pogba chodź do Barçy pls
0
@Evrile więcej mniej sera = więcej^2 dziur
3
@Colon chyba mam dla Ciebie zła wiadomość xD
0
@Danchos właśnie, bo muszę wiedzieć kiedy koczować pod kioskiem XD rozchodzą się jak bułeczki
0
Cała moja radość z wczoraj poszła, ehhh Ferrari
0
Brawo Atletico! Zasłużenie!
2
SUAREZZZ!!!!!!!!!!
0
Atleti zaraz wylew w obronie a Real farfocel X2 i campeones xD
1
@MesQueUnClub22 chwilowy ból, lekki tak jakby zakwas, a tak to nic
4
Uwielbiam silly season na La Rambli, a to dopiero połowa maja, ciekawe co bedzie do sierpnia xD
12
@GeneralXavi xD krótko i na temat
1
@qbsonFCBarca Szczawnica pasuje idealnie
0
No dobra, ale kto za Busquetsa? Nie jestem pewny czy wystarczy nam fizyczność jak np. u Kante. Potrzeba nam jeszcze tej fenomenalnej inteligencji boiskowej w rozegraniu. Kto wg was (na pewno lepiej rozeznanych w europejskim futbolu) nadaje się na następstwo po Sergio? Jeszcze kilka lat temu byłem oczarowany Julianem Weiglem, ale chyba obniżył loty, skoro kisi się w portugalskiej lidze.
A może fizyczność jest wystarczająca? Casemiro nie jest wybitnym specjalistą od podań, a mimo wszystko Real potrafi zdominować środek pola.
0
@Emhyr super by było, lubię Albę, podziwiam go na boisku ale nie można przestać myśleć o tych wszytskich meczach gdzie on do spółki z Lengletem i Pique byli objeżdżani w ważnych meczach
2
Swoją drogą, po pierwszym sezonie Valverde też były rozważania czy mu nie podziękować, ale przeważało że to pierwszy rok itp. Wiemy jak się to skonczyło xD
Będę kibicował Koemanowi mimo wszystko, tylko niech w końcu skończy się to bezustanne frajerstwo w najważniejszym momencie sezonu.
3
Czemu Barca nie zainteresuje się Jose Gayą? Wydaje się idealnym następca dla Alby,
1
Real z mistrzem XDDDD
3
Jakis stimek z najmniejszym opóźnieniem? Nienawidze być 2 min za wszystkimi xD
1
@Rudi35 XDDDDDDD
1
@marcin000019 xDDDDDD
1
@tristan87 Sanjaya z Lechii
1
@Bobo25 I ktoś im wierzył? XD jasne było że to jest to samo tylko do tego dodać bezprawie i katotaliban. Ciężko uwierzyć jak wiele osób się dało nabrać
0
@paweldunajecfcb nie pytaj o takie rzeczy na stronie przesiąkniętej jedną opcją polityczną, nic rzeczowego się tu nie dowiesz.
0
@Ansufati123 romantyzm mocno nakierowuję w stronę powrotu Pepa do Barcy, ale może lepiej że to niemożliwe. Aczkolwiek zobaczyc go znowu przy linii krzyczącego na Busquetsa, aj xD
3
@DaPidejpi Jak kiedyś z Chelsea
3
Czemu ten Roberto jeszcze tu jest, poważnie. Zawsze jestem ostatnim do wyrzucania zawodników, ale poza meczem z Realem wygranym 0:4 i golem z PSG, 4 LATA TEMU nie potrafię podać jakiegoś wymiernego pozytywnego wpływu Sergiego. Szanuje za ogarnięcie na chwilę PO ale czas już minął