0

@Witekk10 był taki moment że się wyleczył to raz dwa wszedł do składu, nawet w Klasyku zagrał

1

@budel17 nie ma na to cienia szans xd

0

@Avernand o logo F1 też był płacz a już dziś nikt nie pamięta xD a skala dużo większa

1

Kurde szkoda tego meczu finału pucharu z Realem w 2011 byśmy mieli jeden tryplet więcej :/

1

@tobiasson92 no i super, dajcie mnie tę szczepionkę

0

Jakiś skrócik dostanę tak szybko?

4

Tak się rodzi Dani Alves!

0

Ale cieszy to cholernie że Polak tak dużo osiągnął w F1 i jest cytowany jako stanowisko zespołu.

1

@Messibestplayerintheworld to co grali do 2013 i w 2015 to poezja, w pełni obiektywnie, zasłużenie

0

Dlaczego półfinały w LM nie są losowane jak kiedyś?

0

Da się obstawić że Real będzie w finale?

0

Ulubione występy Messiego?
Moje top 3 to
Przeciwko Arsenalowi w kwietniu 2010 gdy strzelił 4 gole
Przeciwko Bayernowi w 2015 w 1/2 CL
W Klasyku w 2011 roku też w półfinale CL

Ale wymieniać mógłbym pół dnia :)

0

@kamiVeB Kowal jest śmieszny jeśli wie że żartuje, jeśli mówi poważnie to xD

1

@MiloszFCB1899 u mnie super, rozpraszam się np. pisząc właśnie to tutaj, ale co stracę to nadrobię. Nie widzę większych minusów przez który miałbym wrócić do biura. Kontakt z ludźmi również zachowany

1

@xBoMBoWiECx oj nie wiem, dwóch ostatnich którzy go mieli to Ronaldinho i Leo Messi, weź tu wejdź w ich buty..

1

@El dominatore Naukowy Bełkot, duża dawka wiedzy ale mimo wszystko relax

0

@paweldunajecfcb przepisy UE

3

@macio_944 Bartomeu to robił takie umowy że pewnie jeszcze z 20 lat będzie płacone po kilkaset tysięcy za to że piłkarz miał np. 100 kontaktów z piłką.

4

Pamiętacie takiego piłkarza jak Renato Sanches? Miał być TOP 5 na świecie bo nam strzelił na Euro i jakoś słuch zaginął.
Chociaż tamten turniej zagrał nieźle

0

@Piernik atak Messi Ronaldo Neymar o panie xD

0

@wikitor321 wątpię żeby to był ten sezon, ale chciałbym się mylić

1

@Xxxbarca4ever jeszcze Fati do tego skrzydła i jakoś może te boki zaczną coś dawać, bo to może być za mało

4

Ten Firpo to wczoraj całkiem profesorka w ustawieniu z trójką. Koeman chyba też zaczyna mu ufać, ciekawe czy będzie jeszcze się liczył w Barçy.
Aczkolwiek mogła mu pomóc wczoraj fenomenalna dyspozycja Busquetsa.

1

no nic, brawa za walkę.

1

@~plastek~ Jest jednym z lepszych

0

Oby nie siedli w II połowie, dobrze się to ogląda.

0

Co tam za terroryzm słychać

2

Nie no, to jest faul kurwa

2

Oscar spokojnie byku

0

KURWA MESSI Z PRZEWROTKI XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?