Ulubione występy Messiego? Moje top 3 to Przeciwko Arsenalowi w kwietniu 2010 gdy strzelił 4 gole Przeciwko Bayernowi w 2015 w 1/2 CL W Klasyku w 2011 roku też w półfinale CL
@MiloszFCB1899 u mnie super, rozpraszam się np. pisząc właśnie to tutaj, ale co stracę to nadrobię. Nie widzę większych minusów przez który miałbym wrócić do biura. Kontakt z ludźmi również zachowany
@macio_944 Bartomeu to robił takie umowy że pewnie jeszcze z 20 lat będzie płacone po kilkaset tysięcy za to że piłkarz miał np. 100 kontaktów z piłką.
Pamiętacie takiego piłkarza jak Renato Sanches? Miał być TOP 5 na świecie bo nam strzelił na Euro i jakoś słuch zaginął. Chociaż tamten turniej zagrał nieźle
Ten Firpo to wczoraj całkiem profesorka w ustawieniu z trójką. Koeman chyba też zaczyna mu ufać, ciekawe czy będzie jeszcze się liczył w Barçy. Aczkolwiek mogła mu pomóc wczoraj fenomenalna dyspozycja Busquetsa.
0
@Witekk10 był taki moment że się wyleczył to raz dwa wszedł do składu, nawet w Klasyku zagrał
1
@budel17 nie ma na to cienia szans xd
0
@Avernand o logo F1 też był płacz a już dziś nikt nie pamięta xD a skala dużo większa
1
Kurde szkoda tego meczu finału pucharu z Realem w 2011 byśmy mieli jeden tryplet więcej :/
1
@tobiasson92 no i super, dajcie mnie tę szczepionkę
0
Jakiś skrócik dostanę tak szybko?
4
Tak się rodzi Dani Alves!
0
Ale cieszy to cholernie że Polak tak dużo osiągnął w F1 i jest cytowany jako stanowisko zespołu.
1
@Messibestplayerintheworld to co grali do 2013 i w 2015 to poezja, w pełni obiektywnie, zasłużenie
0
Dlaczego półfinały w LM nie są losowane jak kiedyś?
0
Da się obstawić że Real będzie w finale?
0
Ulubione występy Messiego?
Moje top 3 to
Przeciwko Arsenalowi w kwietniu 2010 gdy strzelił 4 gole
Przeciwko Bayernowi w 2015 w 1/2 CL
W Klasyku w 2011 roku też w półfinale CL
Ale wymieniać mógłbym pół dnia :)
0
@kamiVeB Kowal jest śmieszny jeśli wie że żartuje, jeśli mówi poważnie to xD
1
@MiloszFCB1899 u mnie super, rozpraszam się np. pisząc właśnie to tutaj, ale co stracę to nadrobię. Nie widzę większych minusów przez który miałbym wrócić do biura. Kontakt z ludźmi również zachowany
1
@xBoMBoWiECx oj nie wiem, dwóch ostatnich którzy go mieli to Ronaldinho i Leo Messi, weź tu wejdź w ich buty..
1
@El dominatore Naukowy Bełkot, duża dawka wiedzy ale mimo wszystko relax
0
@paweldunajecfcb przepisy UE
3
@macio_944 Bartomeu to robił takie umowy że pewnie jeszcze z 20 lat będzie płacone po kilkaset tysięcy za to że piłkarz miał np. 100 kontaktów z piłką.
4
Pamiętacie takiego piłkarza jak Renato Sanches? Miał być TOP 5 na świecie bo nam strzelił na Euro i jakoś słuch zaginął.
Chociaż tamten turniej zagrał nieźle
0
@Piernik atak Messi Ronaldo Neymar o panie xD
0
@wikitor321 wątpię żeby to był ten sezon, ale chciałbym się mylić
1
@Xxxbarca4ever jeszcze Fati do tego skrzydła i jakoś może te boki zaczną coś dawać, bo to może być za mało
4
Ten Firpo to wczoraj całkiem profesorka w ustawieniu z trójką. Koeman chyba też zaczyna mu ufać, ciekawe czy będzie jeszcze się liczył w Barçy.
Aczkolwiek mogła mu pomóc wczoraj fenomenalna dyspozycja Busquetsa.
1
no nic, brawa za walkę.
1
@~plastek~ Jest jednym z lepszych
0
Oby nie siedli w II połowie, dobrze się to ogląda.
0
Co tam za terroryzm słychać
2
Nie no, to jest faul kurwa
2
Oscar spokojnie byku
0
KURWA MESSI Z PRZEWROTKI XD