0

Zawsze mam pewne obawy jak taki optymizm przed meczem na La Rambli.. i z kolei jestem spokojny jak jest sceptycyzm :))

0

Hahahaha co za gość

0

Pedri matko bosko wariacie!!!

1

Pograł jak kiedyś z Suarezem :D

0

Liczba takich akcji dzisiaj cieszy niesamowicie

3

Morriba i tak dobry mecz, głowa do góry

1

Co tu dużo mówić, GOAT

0

Messi co puścił ciasteczko

0

Co w nich weszło? :D

1

Ale chciałbym żeby chłopaki dali czadu, ale nawet niech się męczą, zawsze jakaś nauka

0

No cóż, miejmy nadzieję że to wypadek przy pracy

0

Witam Lahoz Ty zawsze taki zjebany kiedy będziesz normalny

7

Lahoz jak zawsze z rakiem

0

Bardzo dobrze, ustawiać pajaców

0

@Airfishu a Messi musi odejść xD a i Koeman też

2

@LuisSalvano aż w końcu to przyniesie skutek. Tak samo grał Neymar, ja nie mam nic przeciwko. Nie ma piłkarza który z każdej sytuacji strzela gola/ma asystę

0

@damiano996 a jakie mają być xD

20

Dembele fajnie kryje Firpo

0

Siateczkaaaaaaa

0

Ciekawe co ten gwiazdor w niebieskim kubraczku dziś odwali

0

@Pilka_jest_okragla Gaya brzmi wybornie

2

@joloskyy kto grubo leci zaje*ac musi xD

0

@Yosemite jak oni krzyczą "Cavaniii" to mam takie flashbacki z remontady.. niesamowite

26

Z Lengletem i Umtitim w obronie nie straciliśmy gola, szach mat niedowiarki

0

Co mu nie pykło z Granadą to odbił teraz, brawo!

0

Wieszajcie psy na Busim za ten mecz, ale nie deprecjonujcie tego że to jeden z autorów najlepszego okresu w historii klubu.

0

Mam nadzieję że Sam się odegra za tą Granade

1

Standard, stały fragment gry jest dla nas gorszy niż Pjanić

1

@Nerazzurro chyba trochę niefart xD

4

Messi proszę nie opuszczaj nas nigdy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?