14 lutego 2021, 08:38
0
Zawsze mam pewne obawy jak taki optymizm przed meczem na La Rambli.. i z kolei jestem spokojny jak jest sceptycyzm :))
13 lutego 2021, 22:34
Hahahaha co za gość
13 lutego 2021, 22:33
Pedri matko bosko wariacie!!!
13 lutego 2021, 22:25
1
Pograł jak kiedyś z Suarezem :D
13 lutego 2021, 22:24
Liczba takich akcji dzisiaj cieszy niesamowicie
13 lutego 2021, 22:23
3
Morriba i tak dobry mecz, głowa do góry
13 lutego 2021, 21:48
Co tu dużo mówić, GOAT
13 lutego 2021, 21:34
Messi co puścił ciasteczko
13 lutego 2021, 21:04
Co w nich weszło? :D
13 lutego 2021, 20:42
Ale chciałbym żeby chłopaki dali czadu, ale nawet niech się męczą, zawsze jakaś nauka
10 lutego 2021, 22:48
No cóż, miejmy nadzieję że to wypadek przy pracy
10 lutego 2021, 22:36
Witam Lahoz Ty zawsze taki zjebany kiedy będziesz normalny
10 lutego 2021, 22:30
7
Lahoz jak zawsze z rakiem
10 lutego 2021, 22:20
Bardzo dobrze, ustawiać pajaców
10 lutego 2021, 22:10
@Airfishu a Messi musi odejść xD a i Koeman też
10 lutego 2021, 21:31
2
@LuisSalvano aż w końcu to przyniesie skutek. Tak samo grał Neymar, ja nie mam nic przeciwko. Nie ma piłkarza który z każdej sytuacji strzela gola/ma asystę
10 lutego 2021, 21:30
@damiano996 a jakie mają być xD
10 lutego 2021, 21:13
20
Dembele fajnie kryje Firpo
10 lutego 2021, 21:11
Siateczkaaaaaaa
10 lutego 2021, 20:59
Ciekawe co ten gwiazdor w niebieskim kubraczku dziś odwali
10 lutego 2021, 20:39
@Pilka_jest_okragla Gaya brzmi wybornie
10 lutego 2021, 16:14
@joloskyy kto grubo leci zaje*ac musi xD
9 lutego 2021, 10:32
@Yosemite jak oni krzyczą "Cavaniii" to mam takie flashbacki z remontady.. niesamowite
7 lutego 2021, 22:51
26
Z Lengletem i Umtitim w obronie nie straciliśmy gola, szach mat niedowiarki
7 lutego 2021, 22:48
Co mu nie pykło z Granadą to odbił teraz, brawo!
7 lutego 2021, 22:42
Wieszajcie psy na Busim za ten mecz, ale nie deprecjonujcie tego że to jeden z autorów najlepszego okresu w historii klubu.
7 lutego 2021, 22:37
Mam nadzieję że Sam się odegra za tą Granade
7 lutego 2021, 22:35
Standard, stały fragment gry jest dla nas gorszy niż Pjanić
7 lutego 2021, 22:30
@Nerazzurro chyba trochę niefart xD
7 lutego 2021, 22:28
4
Messi proszę nie opuszczaj nas nigdy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Zawsze mam pewne obawy jak taki optymizm przed meczem na La Rambli.. i z kolei jestem spokojny jak jest sceptycyzm :))
0
Hahahaha co za gość
0
Pedri matko bosko wariacie!!!
1
Pograł jak kiedyś z Suarezem :D
0
Liczba takich akcji dzisiaj cieszy niesamowicie
3
Morriba i tak dobry mecz, głowa do góry
1
Co tu dużo mówić, GOAT
0
Messi co puścił ciasteczko
0
Co w nich weszło? :D
1
Ale chciałbym żeby chłopaki dali czadu, ale nawet niech się męczą, zawsze jakaś nauka
0
No cóż, miejmy nadzieję że to wypadek przy pracy
0
Witam Lahoz Ty zawsze taki zjebany kiedy będziesz normalny
7
Lahoz jak zawsze z rakiem
0
Bardzo dobrze, ustawiać pajaców
0
@Airfishu a Messi musi odejść xD a i Koeman też
2
@LuisSalvano aż w końcu to przyniesie skutek. Tak samo grał Neymar, ja nie mam nic przeciwko. Nie ma piłkarza który z każdej sytuacji strzela gola/ma asystę
0
@damiano996 a jakie mają być xD
20
Dembele fajnie kryje Firpo
0
Siateczkaaaaaaa
0
Ciekawe co ten gwiazdor w niebieskim kubraczku dziś odwali
0
@Pilka_jest_okragla Gaya brzmi wybornie
2
@joloskyy kto grubo leci zaje*ac musi xD
0
@Yosemite jak oni krzyczą "Cavaniii" to mam takie flashbacki z remontady.. niesamowite
26
Z Lengletem i Umtitim w obronie nie straciliśmy gola, szach mat niedowiarki
0
Co mu nie pykło z Granadą to odbił teraz, brawo!
0
Wieszajcie psy na Busim za ten mecz, ale nie deprecjonujcie tego że to jeden z autorów najlepszego okresu w historii klubu.
0
Mam nadzieję że Sam się odegra za tą Granade
1
Standard, stały fragment gry jest dla nas gorszy niż Pjanić
1
@Nerazzurro chyba trochę niefart xD
4
Messi proszę nie opuszczaj nas nigdy