0

@Kengo z nr "3" to Guardiola prawda?

0

I humor gituwka

0

Ja tylko wpadnę i powiem, tak właśnie Leo Messi kończy wszelkie złe serie xD najlepszy w historii eluwka

1

@sebasek99 skoro samo "Nature" o tym pisze to jest to całkiem prawdopodobne

1

Cienko coś ten Firpo na razie :/

5

Frankie co dziś gra

1

CO POGRALI ojacie

1

Tak płakali przeciw VAR a tu im da karny xD ciekawe co teraz powiedzą

0

Można? Można...

0

@Mati90fcb był Malcom, Tobido, jest Dembele, to nie w ich klasie wina

10

@Deraxium dobrze zrobił

0

Takiego dołka u nas to nie pamiętam od kilku... miesięcy.

2

Za co Setien dostał żółtą?

8

@Hiacynk Barça 2010/2011, najlepsza z tych wszystkich

0

@matirix20 ehhh

0

@Balus XDDDDd v

2

@Maker0 to był taki 2013 w pigułce, odpowiedz sobie sam

7

Stronię od płaczu po meczach i zwalnianiu wszystkich, ale Griezmann to jest akurat taki słaby że nie warto pokładać w nim jakichkolwiek nadziei

3

Zawsze jak się jaracie składem to tak mecze wyglądają, zawsze xD

0

@parowa69 XDDDDDDDDD

1

Dobra, wytrzymałem 30 min, już pamiętam czemu się tu nie udzielałem pół roku xD
Nie róbcie z siebie pośmiewiska w internecie, proszę. A za psioczenie na Messiego powinien być po prostu ban, ile razy musi on udowadniać swoją wartość..

0

@fracek13 Neymar xD

0

Z tymi koszulkami to kogoś nieźle poniosło

2

@Marcello Ja to straciłem na wiosnę tamtego roku. Miło znów do tego wrócić.

0

@FCBMati10 jak ja taki grzeczniutki

1

O kurde, od dawna tu się nie udziałem, ale po tym co się stało inaczej się nie da. Oby to zapoczątkowało nową erę w Barcelonie.
Som La Gent Blaugrana!

0

@clyde mnie z kolei zmotywowało do tego stopnia że w końcu znalazłem czas na oglądanie meczu i udzielanie się na stronie, czego nie robiłem od czerwca, więc jednak mała magia działa

0

Mogę gdzieś wykupić transmisje na jeden mecz na telefonie?

1

No I spoko, ja się cieszę

0

Och Federer-Nadal, to najlepsze widowisko w tenisie jakie można sobie wyobrazić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?