Dobra, wytrzymałem 30 min, już pamiętam czemu się tu nie udzielałem pół roku xD Nie róbcie z siebie pośmiewiska w internecie, proszę. A za psioczenie na Messiego powinien być po prostu ban, ile razy musi on udowadniać swoją wartość..
@clyde mnie z kolei zmotywowało do tego stopnia że w końcu znalazłem czas na oglądanie meczu i udzielanie się na stronie, czego nie robiłem od czerwca, więc jednak mała magia działa
0
@Kengo z nr "3" to Guardiola prawda?
0
I humor gituwka
0
Ja tylko wpadnę i powiem, tak właśnie Leo Messi kończy wszelkie złe serie xD najlepszy w historii eluwka
1
@sebasek99 skoro samo "Nature" o tym pisze to jest to całkiem prawdopodobne
1
Cienko coś ten Firpo na razie :/
5
Frankie co dziś gra
1
CO POGRALI ojacie
1
Tak płakali przeciw VAR a tu im da karny xD ciekawe co teraz powiedzą
0
Można? Można...
0
@Mati90fcb był Malcom, Tobido, jest Dembele, to nie w ich klasie wina
10
@Deraxium dobrze zrobił
0
Takiego dołka u nas to nie pamiętam od kilku... miesięcy.
2
Za co Setien dostał żółtą?
8
@Hiacynk Barça 2010/2011, najlepsza z tych wszystkich
0
@matirix20 ehhh
0
@Balus XDDDDd v
2
@Maker0 to był taki 2013 w pigułce, odpowiedz sobie sam
7
Stronię od płaczu po meczach i zwalnianiu wszystkich, ale Griezmann to jest akurat taki słaby że nie warto pokładać w nim jakichkolwiek nadziei
3
Zawsze jak się jaracie składem to tak mecze wyglądają, zawsze xD
0
@parowa69 XDDDDDDDDD
1
Dobra, wytrzymałem 30 min, już pamiętam czemu się tu nie udzielałem pół roku xD
Nie róbcie z siebie pośmiewiska w internecie, proszę. A za psioczenie na Messiego powinien być po prostu ban, ile razy musi on udowadniać swoją wartość..
0
@fracek13 Neymar xD
0
Z tymi koszulkami to kogoś nieźle poniosło
2
@Marcello Ja to straciłem na wiosnę tamtego roku. Miło znów do tego wrócić.
0
@FCBMati10 jak ja taki grzeczniutki
1
O kurde, od dawna tu się nie udziałem, ale po tym co się stało inaczej się nie da. Oby to zapoczątkowało nową erę w Barcelonie.
Som La Gent Blaugrana!
0
@clyde mnie z kolei zmotywowało do tego stopnia że w końcu znalazłem czas na oglądanie meczu i udzielanie się na stronie, czego nie robiłem od czerwca, więc jednak mała magia działa
0
Mogę gdzieś wykupić transmisje na jeden mecz na telefonie?
1
No I spoko, ja się cieszę
0
Och Federer-Nadal, to najlepsze widowisko w tenisie jakie można sobie wyobrazić