0

@BarcaFan1998 537 teraz xD

0

@Kacper1432 na jakiej uczelni? Dzienne? Widzę że mamy podobny problem 

0

Lech się podkłada?

1

A ustne też już masz za sobą? Ja jutro geografia a co gorsze te ustne, obie przede mną.

2

XD Pep sam mówił że odszedł prawdopodobnie jeden sezon za późno. Guardiola nigdy nie planował być Fergusonem dla Barçy.

1

Wygramy to i awansujemy, jestem tego więcej niż pewny

0

Ter Stegen to jest nie z tej planety

0

To co, spuchną?

0

Ale nam się sędziowie trafiają, najlepszych dwóch chyba na te mecze.

0

To najlepsza informacja dzisiaj od czasu wyjścia z matury :))

0

Na flashscore się tyle odwala że aż musiałem tu wejść i skomentować xD

0

XD dobrze będzie jak on dojedzie ten sezon w Williamsie. Naprawdę, nie łudźcie się że Robert to na dziś jakaś renoma w padoku, 8 lat temu owszem, ale teraz..

0

CAMPEONEEES!!

1

Żywa legenda, chciałbym żeby zakończył karierę w Barcelonie

1

Taaak! Dziś się nie mogło lepiej ułożyć!

0

Semedo to dziiikus

1

Pierwszy półfinał od 4 lat, ale się cieszę! :)

1

Włączać Ajax czy za duże ryzyko? XD

1

Taaak!!

3

Po prostu najlepszy w historii, nie mam pytań

0

Można się było spodziewać że sędzia nie zawiedzie, Felix Brych to klasa światowa

0

Ale ładnie znalazł te jego nogi xD

1

Jazdaaaaa

0

O czym mówicie? XD

0

Dokładnie xD

0

Tylko zadbaj żebyś miał pudełko i wszystkie papiery, wtedy masz pewność że telefon niekradziony.

7

Niech ten zły sen w postaci tego rządu się w końcu skończy, za 40 lat nikt nie będzie wierzył że takie cyrki tutaj się działy..

1

To chyba nie był gol Suareza :/

0

Ten duet, achh

1

Kto jak nie Barça można rzec xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?