1 czerwca 2019, 22:38
0
@BarcaFan1998 537 teraz xD
30 maja 2019, 12:32
@Kacper1432 na jakiej uczelni? Dzienne? Widzę że mamy podobny problem
19 maja 2019, 18:45
Lech się podkłada?
14 maja 2019, 15:48
1
A ustne też już masz za sobą? Ja jutro geografia a co gorsze te ustne, obie przede mną.
14 maja 2019, 15:47
2
XD Pep sam mówił że odszedł prawdopodobnie jeden sezon za późno. Guardiola nigdy nie planował być Fergusonem dla Barçy.
7 maja 2019, 22:19
Wygramy to i awansujemy, jestem tego więcej niż pewny
7 maja 2019, 22:12
Ter Stegen to jest nie z tej planety
7 maja 2019, 21:15
To co, spuchną?
7 maja 2019, 21:00
Ale nam się sędziowie trafiają, najlepszych dwóch chyba na te mecze.
6 maja 2019, 14:20
To najlepsza informacja dzisiaj od czasu wyjścia z matury :))
28 kwietnia 2019, 21:09
Na flashscore się tyle odwala że aż musiałem tu wejść i skomentować xD
28 kwietnia 2019, 16:15
XD dobrze będzie jak on dojedzie ten sezon w Williamsie. Naprawdę, nie łudźcie się że Robert to na dziś jakaś renoma w padoku, 8 lat temu owszem, ale teraz..
27 kwietnia 2019, 22:36
CAMPEONEEES!!
19 kwietnia 2019, 23:07
Żywa legenda, chciałbym żeby zakończył karierę w Barcelonie
16 kwietnia 2019, 22:55
Taaak! Dziś się nie mogło lepiej ułożyć!
16 kwietnia 2019, 22:47
Semedo to dziiikus
16 kwietnia 2019, 22:45
Pierwszy półfinał od 4 lat, ale się cieszę! :)
16 kwietnia 2019, 22:37
Włączać Ajax czy za duże ryzyko? XD
16 kwietnia 2019, 22:28
Taaak!!
16 kwietnia 2019, 21:18
3
Po prostu najlepszy w historii, nie mam pytań
16 kwietnia 2019, 21:15
Można się było spodziewać że sędzia nie zawiedzie, Felix Brych to klasa światowa
16 kwietnia 2019, 21:12
Ale ładnie znalazł te jego nogi xD
16 kwietnia 2019, 21:01
Jazdaaaaa
14 kwietnia 2019, 13:34
O czym mówicie? XD
13 kwietnia 2019, 17:07
Dokładnie xD
12 kwietnia 2019, 10:22
Tylko zadbaj żebyś miał pudełko i wszystkie papiery, wtedy masz pewność że telefon niekradziony.
11 kwietnia 2019, 08:38
7
Niech ten zły sen w postaci tego rządu się w końcu skończy, za 40 lat nikt nie będzie wierzył że takie cyrki tutaj się działy..
10 kwietnia 2019, 21:17
To chyba nie był gol Suareza :/
6 kwietnia 2019, 22:32
Ten duet, achh
2 kwietnia 2019, 23:24
Kto jak nie Barça można rzec xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@BarcaFan1998 537 teraz xD
0
@Kacper1432 na jakiej uczelni? Dzienne? Widzę że mamy podobny problem
0
Lech się podkłada?
1
A ustne też już masz za sobą? Ja jutro geografia a co gorsze te ustne, obie przede mną.
2
XD Pep sam mówił że odszedł prawdopodobnie jeden sezon za późno. Guardiola nigdy nie planował być Fergusonem dla Barçy.
1
Wygramy to i awansujemy, jestem tego więcej niż pewny
0
Ter Stegen to jest nie z tej planety
0
To co, spuchną?
0
Ale nam się sędziowie trafiają, najlepszych dwóch chyba na te mecze.
0
To najlepsza informacja dzisiaj od czasu wyjścia z matury :))
0
Na flashscore się tyle odwala że aż musiałem tu wejść i skomentować xD
0
XD dobrze będzie jak on dojedzie ten sezon w Williamsie. Naprawdę, nie łudźcie się że Robert to na dziś jakaś renoma w padoku, 8 lat temu owszem, ale teraz..
0
CAMPEONEEES!!
1
Żywa legenda, chciałbym żeby zakończył karierę w Barcelonie
1
Taaak! Dziś się nie mogło lepiej ułożyć!
0
Semedo to dziiikus
1
Pierwszy półfinał od 4 lat, ale się cieszę! :)
1
Włączać Ajax czy za duże ryzyko? XD
1
Taaak!!
3
Po prostu najlepszy w historii, nie mam pytań
0
Można się było spodziewać że sędzia nie zawiedzie, Felix Brych to klasa światowa
0
Ale ładnie znalazł te jego nogi xD
1
Jazdaaaaa
0
O czym mówicie? XD
0
Dokładnie xD
0
Tylko zadbaj żebyś miał pudełko i wszystkie papiery, wtedy masz pewność że telefon niekradziony.
7
Niech ten zły sen w postaci tego rządu się w końcu skończy, za 40 lat nikt nie będzie wierzył że takie cyrki tutaj się działy..
1
To chyba nie był gol Suareza :/
0
Ten duet, achh
1
Kto jak nie Barça można rzec xD