1

Ooo ale się cieszę że to właśnie Dembele

0

Ej serio co tu się dzieje, widzę pierwszy mecz cały od 2:8 i oni naprawdę potrafią nie podać do Messiego.

2

Ominął Messiego, to dziwne.

32

Casemiro za rozwalenie szczęki Messiemu nie miał nawet żółtej xD

7

Żółta owszem, ale nie druga...

0

@badej60 hehe kobiety do garów hehe

0

@yoodash pytanie retoryczne

0

Do tych nagród byli nominowani sami gracze Bayernu i KdB?

2

14

@DonMatteo901 xD no jak on mógł NIEMCOM zlecić cokolwiek co wymaga ostrożnego i długiego planowania. Czemu nie zleci temu Mirkowi z Otwocka ze szwagrem, zrobią po taniości, nie?

0

@BarcaInfo ile jeszcze razy dostaniemy mokrą szmatą w pysk jako cules?

2

Brawo, barwo panie ********, już nawet nie napiszę tego nazwiska bo mi się wraca. Najlepszy piłkarz w historii po prostu ma dość. Brawo, powinszować.
Nigdy nie myślałem że ten dzień nadejdzie tak szybko, że będzie w tak beznadziejnej atmosferze. Myślałem że odescie Generała Xaviego przy odejściu Leo to mały pikuś. A tu proszę. Jaki jestem wkur*iony, to nie mam słów.
Udzielam się rzadko, bardzo rzadko, ale to mnie przerosło. Napisać gracias Leo to nie napisać nic.

4

@Kuczek Jedno słowo - optymalizacja. Konsole są takie same na całym świecie, więc nie problem zoptymalizować grę by pracowała wykorzystując potencjał konsoli na 120%. Natomiast pojęcie "PC z 2013" obejmuje każda możliwa mieszankę podzespołów, liczba ogromna.

1

@Jaca27 ciężko się nie zgodzić xD
@Kuczek Barcelona w tej chwili nie jest mocną drużyna

5

Lewandowski nie istnieje z lepszymi przeciwnikami, w ważniejszych meczach

0

@Encore trzeba było zrobić wszystko żeby został. Nikt się nie zbliżył tak do poziomu Messiego i Ronaldo jak on swego czasu. Od 13 lat.

1

Jak oni mogli oddać takiego piłkarza jak Neymar...

1

@Homeopata8989 raczej poziom ligi włoskiej wychodzi

0

To są jakieś jaja xDDD.

0

TER STEGENNNN!!!

0

Taaak jessstttt

1

Ależ Puig dużo biega, podoba mi się

0

Realizator pijany albo niespełna rozumu

1

Nie śledzę ostatnio newsów, czemu Real nie gra na Santiago Bernabeu?

1

FC Barcelona v Real Madrid 14.08.2011
David Villa


57

Prawilnie przypominam największe złoto jakie spotkało La Ramblę i z niej wypłynęło, czyli La Rambla trailer xD
@sawyer00 geniuszu


0

@DaPi niesamowite

0

@Tuc "Ludzie latają w kosmos a nie potrafią rozwiązać *wstaw dowolny problem*" xDDD zawsze mnie to tak śmieszy xD
Pomimo tego że loty w kosmos są wspaniałym osiągnięciem, nie oznacza to że z racji tego wszystkich problemów możemy się pozbyć. Ludzkość radzi sobie z tym wirusem i to że jesteś jego świadomy jest częścią tego. Po prostu na wszystko trzeba czasu. A szczepionka będzie szybciej niz Ci się wydaje

0

@Gappeq moim zdaniem jeszcze spadną wiele

3

Z czystej przyzwoitości nie chciałbym żeby Barça była mistrzem w takich okolicznościach. Jak wygrać i świętować to tylko na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?