@DonMatteo901 xD no jak on mógł NIEMCOM zlecić cokolwiek co wymaga ostrożnego i długiego planowania. Czemu nie zleci temu Mirkowi z Otwocka ze szwagrem, zrobią po taniości, nie?
Brawo, barwo panie ********, już nawet nie napiszę tego nazwiska bo mi się wraca. Najlepszy piłkarz w historii po prostu ma dość. Brawo, powinszować. Nigdy nie myślałem że ten dzień nadejdzie tak szybko, że będzie w tak beznadziejnej atmosferze. Myślałem że odescie Generała Xaviego przy odejściu Leo to mały pikuś. A tu proszę. Jaki jestem wkur*iony, to nie mam słów. Udzielam się rzadko, bardzo rzadko, ale to mnie przerosło. Napisać gracias Leo to nie napisać nic.
@Kuczek Jedno słowo - optymalizacja. Konsole są takie same na całym świecie, więc nie problem zoptymalizować grę by pracowała wykorzystując potencjał konsoli na 120%. Natomiast pojęcie "PC z 2013" obejmuje każda możliwa mieszankę podzespołów, liczba ogromna.
@Tuc "Ludzie latają w kosmos a nie potrafią rozwiązać *wstaw dowolny problem*" xDDD zawsze mnie to tak śmieszy xD Pomimo tego że loty w kosmos są wspaniałym osiągnięciem, nie oznacza to że z racji tego wszystkich problemów możemy się pozbyć. Ludzkość radzi sobie z tym wirusem i to że jesteś jego świadomy jest częścią tego. Po prostu na wszystko trzeba czasu. A szczepionka będzie szybciej niz Ci się wydaje
1
Ooo ale się cieszę że to właśnie Dembele
0
Ej serio co tu się dzieje, widzę pierwszy mecz cały od 2:8 i oni naprawdę potrafią nie podać do Messiego.
2
Ominął Messiego, to dziwne.
32
Casemiro za rozwalenie szczęki Messiemu nie miał nawet żółtej xD
7
Żółta owszem, ale nie druga...
0
@badej60 hehe kobiety do garów hehe
0
@yoodash pytanie retoryczne
0
Do tych nagród byli nominowani sami gracze Bayernu i KdB?
2
@MesQueUnClub_87 coo xD
14
@DonMatteo901 xD no jak on mógł NIEMCOM zlecić cokolwiek co wymaga ostrożnego i długiego planowania. Czemu nie zleci temu Mirkowi z Otwocka ze szwagrem, zrobią po taniości, nie?
0
@BarcaInfo ile jeszcze razy dostaniemy mokrą szmatą w pysk jako cules?
2
Brawo, barwo panie ********, już nawet nie napiszę tego nazwiska bo mi się wraca. Najlepszy piłkarz w historii po prostu ma dość. Brawo, powinszować.
Nigdy nie myślałem że ten dzień nadejdzie tak szybko, że będzie w tak beznadziejnej atmosferze. Myślałem że odescie Generała Xaviego przy odejściu Leo to mały pikuś. A tu proszę. Jaki jestem wkur*iony, to nie mam słów.
Udzielam się rzadko, bardzo rzadko, ale to mnie przerosło. Napisać gracias Leo to nie napisać nic.
4
@Kuczek Jedno słowo - optymalizacja. Konsole są takie same na całym świecie, więc nie problem zoptymalizować grę by pracowała wykorzystując potencjał konsoli na 120%. Natomiast pojęcie "PC z 2013" obejmuje każda możliwa mieszankę podzespołów, liczba ogromna.
1
@Jaca27 ciężko się nie zgodzić xD
@Kuczek Barcelona w tej chwili nie jest mocną drużyna
5
Lewandowski nie istnieje z lepszymi przeciwnikami, w ważniejszych meczach
0
@Encore trzeba było zrobić wszystko żeby został. Nikt się nie zbliżył tak do poziomu Messiego i Ronaldo jak on swego czasu. Od 13 lat.
1
Jak oni mogli oddać takiego piłkarza jak Neymar...
1
@Homeopata8989 raczej poziom ligi włoskiej wychodzi
0
To są jakieś jaja xDDD.
0
TER STEGENNNN!!!
0
Taaak jessstttt
1
Ależ Puig dużo biega, podoba mi się
0
Realizator pijany albo niespełna rozumu
1
Nie śledzę ostatnio newsów, czemu Real nie gra na Santiago Bernabeu?
1
FC Barcelona v Real Madrid 14.08.2011
David Villa
57
Prawilnie przypominam największe złoto jakie spotkało La Ramblę i z niej wypłynęło, czyli La Rambla trailer xD
@sawyer00 geniuszu
0
@DaPi niesamowite
0
@Tuc "Ludzie latają w kosmos a nie potrafią rozwiązać *wstaw dowolny problem*" xDDD zawsze mnie to tak śmieszy xD
Pomimo tego że loty w kosmos są wspaniałym osiągnięciem, nie oznacza to że z racji tego wszystkich problemów możemy się pozbyć. Ludzkość radzi sobie z tym wirusem i to że jesteś jego świadomy jest częścią tego. Po prostu na wszystko trzeba czasu. A szczepionka będzie szybciej niz Ci się wydaje
0
@Gappeq moim zdaniem jeszcze spadną wiele
3
Z czystej przyzwoitości nie chciałbym żeby Barça była mistrzem w takich okolicznościach. Jak wygrać i świętować to tylko na boisku.