7 lutego 2021, 22:19
0
Najlepszy w historii
7 lutego 2021, 22:18
Busquets w dobrej formie = Barça w dobrej formie, niestety.
7 lutego 2021, 21:36
@4drian0 chodziło mi że Betis miał 2 w 2 min
7 lutego 2021, 21:35
Co jest z tymi kontrami xD
7 lutego 2021, 21:18
2
Wróci El Presidente to poustawia obronę.
7 lutego 2021, 21:09
Ściągajcie Puyola z emerytury
7 lutego 2021, 21:08
1
Tylko nie to.....
7 lutego 2021, 21:04
Już wiedzą że PO nasze najsłabsze ogniowo w tym meczu
7 lutego 2021, 17:47
3
@DonAndresFCB Właśnie miałem to pisać, nuda w opór xD
7 lutego 2021, 13:24
7
@GadulkiGembulki O, i spoko, to jest cywilizowany kraj
7 lutego 2021, 12:30
@RomanHoffer nie szukaj w tym logiki bo zgłupiejesz stary xD
7 lutego 2021, 12:28
@xBoMBoWiECx nie ma sie co nastawiać na osłabienia, przed Juve też się tak kiedyś cała La Rambla nastawiła, przerżnęliśmy 3:0
6 lutego 2021, 10:19
@Przemek2323 xD to straszne że ktoś chce dbać o swoje dzieci, nie do pomyślenia. Kurła kiedyś to było, co nie?
6 lutego 2021, 10:15
@draxidox nie umiejętność jazdy na suwak (szeryfowanie) i wyprzedzenie Cię, żeby zaraz Cię zhamować bo delikwent skręca xD
5 lutego 2021, 18:12
Kocham gościa, serio.
5 lutego 2021, 17:51
@Chakalaka to, tylko nieironicznie
4 lutego 2021, 00:01
Mała remontada dzisiaj, musiałem wejść sprawdzić jak to było kiedyś, pozdrawiam :)
3 lutego 2021, 23:37
4
Ale Messi też, mimo że bez bramki, każda akcja przez niego, to jego dwie piły przez pół boiska dały 2 gole
3 lutego 2021, 23:29
Charakter - słowo klucz. To się może podobać.
3 lutego 2021, 23:22
REMONTADA ES POSSIBLE
3 lutego 2021, 23:17
A był kurs prawie 30 na wygraną Barcy w 80. Minucie XDD
3 lutego 2021, 22:57
Jak tu nie uwielbiać tych chłopaków
3 lutego 2021, 21:09
Ale żwawo grają chłopy
3 lutego 2021, 19:55
Once de gala nie licząc Trincao?
1 lutego 2021, 20:41
Neymar wróć :(((
31 stycznia 2021, 22:52
5
Dobra, są 3 punkty, można spać spokojnie.
31 stycznia 2021, 22:46
Trzech zawodników ma Mingueza do pomocy, a i tak piłka koło niego przelatuje xD
31 stycznia 2021, 22:39
Jezu potrójcie tego Mingueze
31 stycznia 2021, 22:10
Roberto weź pokaż temu kucowi co to znaczy grać na PO
31 stycznia 2021, 21:49
Dobrze zrobił, Griezmann by oddawał Messiemu xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Najlepszy w historii
0
Busquets w dobrej formie = Barça w dobrej formie, niestety.
0
@4drian0 chodziło mi że Betis miał 2 w 2 min
0
Co jest z tymi kontrami xD
2
Wróci El Presidente to poustawia obronę.
0
Ściągajcie Puyola z emerytury
1
Tylko nie to.....
0
Już wiedzą że PO nasze najsłabsze ogniowo w tym meczu
3
@DonAndresFCB Właśnie miałem to pisać, nuda w opór xD
7
@GadulkiGembulki O, i spoko, to jest cywilizowany kraj
1
@RomanHoffer nie szukaj w tym logiki bo zgłupiejesz stary xD
1
@xBoMBoWiECx nie ma sie co nastawiać na osłabienia, przed Juve też się tak kiedyś cała La Rambla nastawiła, przerżnęliśmy 3:0
1
@Przemek2323 xD to straszne że ktoś chce dbać o swoje dzieci, nie do pomyślenia.
Kurła kiedyś to było, co nie?
0
@draxidox nie umiejętność jazdy na suwak (szeryfowanie) i wyprzedzenie Cię, żeby zaraz Cię zhamować bo delikwent skręca xD
1
Kocham gościa, serio.
0
@Chakalaka to, tylko nieironicznie
0
Mała remontada dzisiaj, musiałem wejść sprawdzić jak to było kiedyś, pozdrawiam :)
4
Ale Messi też, mimo że bez bramki, każda akcja przez niego, to jego dwie piły przez pół boiska dały 2 gole
1
Charakter - słowo klucz. To się może podobać.
0
REMONTADA ES POSSIBLE
0
A był kurs prawie 30 na wygraną Barcy w 80. Minucie XDD
0
Jak tu nie uwielbiać tych chłopaków
1
Ale żwawo grają chłopy
0
Once de gala nie licząc Trincao?
1
Neymar wróć :(((
5
Dobra, są 3 punkty, można spać spokojnie.
0
Trzech zawodników ma Mingueza do pomocy, a i tak piłka koło niego przelatuje xD
0
Jezu potrójcie tego Mingueze
0
Roberto weź pokaż temu kucowi co to znaczy grać na PO
0
Dobrze zrobił, Griezmann by oddawał Messiemu xD