0

Najlepszy w historii

0

Busquets w dobrej formie = Barça w dobrej formie, niestety.

0

@4drian0 chodziło mi że Betis miał 2 w 2 min

0

Co jest z tymi kontrami xD

2

Wróci El Presidente to poustawia obronę.

0

Ściągajcie Puyola z emerytury

1

Tylko nie to.....

0

Już wiedzą że PO nasze najsłabsze ogniowo w tym meczu

3

@DonAndresFCB Właśnie miałem to pisać, nuda w opór xD

7

@GadulkiGembulki O, i spoko, to jest cywilizowany kraj

1

@RomanHoffer nie szukaj w tym logiki bo zgłupiejesz stary xD

1

@xBoMBoWiECx nie ma sie co nastawiać na osłabienia, przed Juve też się tak kiedyś cała La Rambla nastawiła, przerżnęliśmy 3:0

1

@Przemek2323 xD to straszne że ktoś chce dbać o swoje dzieci, nie do pomyślenia.
Kurła kiedyś to było, co nie?

0

@draxidox nie umiejętność jazdy na suwak (szeryfowanie) i wyprzedzenie Cię, żeby zaraz Cię zhamować bo delikwent skręca xD

1

Kocham gościa, serio.

0

@Chakalaka to, tylko nieironicznie

0

Mała remontada dzisiaj, musiałem wejść sprawdzić jak to było kiedyś, pozdrawiam :)

4

Ale Messi też, mimo że bez bramki, każda akcja przez niego, to jego dwie piły przez pół boiska dały 2 gole

1

Charakter - słowo klucz. To się może podobać.

0

REMONTADA ES POSSIBLE

0

A był kurs prawie 30 na wygraną Barcy w 80. Minucie XDD

0

Jak tu nie uwielbiać tych chłopaków

1

Ale żwawo grają chłopy

0

Once de gala nie licząc Trincao?

1

Neymar wróć :(((

5

Dobra, są 3 punkty, można spać spokojnie.

0

Trzech zawodników ma Mingueza do pomocy, a i tak piłka koło niego przelatuje xD

0

Jezu potrójcie tego Mingueze

0

Roberto weź pokaż temu kucowi co to znaczy grać na PO

0

Dobrze zrobił, Griezmann by oddawał Messiemu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?