8

Zajebiste są te ujęcia z bocznej linii

0

Czemu to nie De Gea jest podstawowym bramkarzem w reprezentacji? W ogóle nie śledzę Premier League, tak słabo gra?

2

Co ten Araujo gra xD

5

500 mln sie splaca :D

0

Pjanić zaskoczył :o

2

@Tomo1989 nie dziwi Cię praktyka stricte z Korei Północnej? W centrum Europy?

0

Dajcie mi tego Desta w końcu

2

Raz się przegrywa raz się przegrywa

0

Ehhh czemu nie pewien Duńczyk

0

XDDDDDD kocham takie wieczory

1

Jak byłem za wyje*aniem Brzęczka zawsze, tak czy to jest dobry pomysł by robić to pół roku przed Euro?

0

Ten Mingueza w ataku jest tragiczny..

0

Nie no, spoko krycie Lenglet xD

0

@Chaoss nie no, u Enrique jak jeszcze sporo oglądałem to zapierniczał

2

Cholernie mnie cieszy że Griezmann zaczął trafiać, niech będzie chociaż w połowie jak Suarez.

0

@rragon @Firestone @pt9 @Abominacja ehhh, kolejny talent w psu w dupę

0

Czemu gra Lenglet a nie Umtiti? Nie jestem na bieżąco od ponad roku, wyjaśni ktoś? Ostatnio go pamiętam to był kocur na miarę Pique.

0

Zagęszczenie środka pola skuteczne vol. 21312412

1

@VenoM to jest nie możliwe, nikt by nie dopuścił tego do użytku

0

@IronSanHybrid jakiś background? Czy on tak na serio po wyborach?

7

@Thomas99PL Na pewno nikt z Realu

4

Ansu co to bylo xDDD

0

Ale go wykosił xD

8

Sędzia 10/10

3

Pjanić dzisiaj szacun

1

Jprd Mistrz Świata xD

0

Ktoś coś słyszał o Griezmannie?

0

@gimmeq1 pamiętam ten odbiór z Chelsea, jak chce to umie

0

Jak tak podają to automatycznie się kojarzą te piekne czasy, może na wyrost, ale podoba się

0

Ale ograni podaniem jak dzieci mimo wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?