31 stycznia 2021, 21:45
8
Zajebiste są te ujęcia z bocznej linii
31 stycznia 2021, 21:35
0
Czemu to nie De Gea jest podstawowym bramkarzem w reprezentacji? W ogóle nie śledzę Premier League, tak słabo gra?
31 stycznia 2021, 21:28
2
Co ten Araujo gra xD
31 stycznia 2021, 21:22
5
500 mln sie splaca :D
31 stycznia 2021, 21:17
Pjanić zaskoczył :o
30 stycznia 2021, 11:44
@Tomo1989 nie dziwi Cię praktyka stricte z Korei Północnej? W centrum Europy?
27 stycznia 2021, 22:56
Dajcie mi tego Desta w końcu
21 stycznia 2021, 22:37
Raz się przegrywa raz się przegrywa
21 stycznia 2021, 21:40
Ehhh czemu nie pewien Duńczyk
20 stycznia 2021, 23:30
XDDDDDD kocham takie wieczory
18 stycznia 2021, 12:59
1
Jak byłem za wyje*aniem Brzęczka zawsze, tak czy to jest dobry pomysł by robić to pół roku przed Euro?
17 stycznia 2021, 23:09
Ten Mingueza w ataku jest tragiczny..
17 stycznia 2021, 22:48
Nie no, spoko krycie Lenglet xD
17 stycznia 2021, 22:44
@Chaoss nie no, u Enrique jak jeszcze sporo oglądałem to zapierniczał
17 stycznia 2021, 22:36
Cholernie mnie cieszy że Griezmann zaczął trafiać, niech będzie chociaż w połowie jak Suarez.
17 stycznia 2021, 21:39
@rragon @Firestone @pt9 @Abominacja ehhh, kolejny talent w psu w dupę
17 stycznia 2021, 21:36
Czemu gra Lenglet a nie Umtiti? Nie jestem na bieżąco od ponad roku, wyjaśni ktoś? Ostatnio go pamiętam to był kocur na miarę Pique.
17 stycznia 2021, 21:16
Zagęszczenie środka pola skuteczne vol. 21312412
23 grudnia 2020, 21:35
@VenoM to jest nie możliwe, nikt by nie dopuścił tego do użytku
9 listopada 2020, 17:39
@IronSanHybrid jakiś background? Czy on tak na serio po wyborach?
28 października 2020, 22:53
7
@Thomas99PL Na pewno nikt z Realu
28 października 2020, 22:51
4
Ansu co to bylo xDDD
28 października 2020, 22:43
Ale go wykosił xD
28 października 2020, 22:41
Sędzia 10/10
28 października 2020, 22:37
3
Pjanić dzisiaj szacun
28 października 2020, 21:35
Jprd Mistrz Świata xD
28 października 2020, 21:30
Ktoś coś słyszał o Griezmannie?
28 października 2020, 21:29
@gimmeq1 pamiętam ten odbiór z Chelsea, jak chce to umie
28 października 2020, 21:23
Jak tak podają to automatycznie się kojarzą te piekne czasy, może na wyrost, ale podoba się
28 października 2020, 21:16
Ale ograni podaniem jak dzieci mimo wszystko
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
8
Zajebiste są te ujęcia z bocznej linii
0
Czemu to nie De Gea jest podstawowym bramkarzem w reprezentacji? W ogóle nie śledzę Premier League, tak słabo gra?
2
Co ten Araujo gra xD
5
500 mln sie splaca :D
0
Pjanić zaskoczył :o
2
@Tomo1989 nie dziwi Cię praktyka stricte z Korei Północnej? W centrum Europy?
0
Dajcie mi tego Desta w końcu
2
Raz się przegrywa raz się przegrywa
0
Ehhh czemu nie pewien Duńczyk
0
XDDDDDD kocham takie wieczory
1
Jak byłem za wyje*aniem Brzęczka zawsze, tak czy to jest dobry pomysł by robić to pół roku przed Euro?
0
Ten Mingueza w ataku jest tragiczny..
0
Nie no, spoko krycie Lenglet xD
0
@Chaoss nie no, u Enrique jak jeszcze sporo oglądałem to zapierniczał
2
Cholernie mnie cieszy że Griezmann zaczął trafiać, niech będzie chociaż w połowie jak Suarez.
0
@rragon @Firestone @pt9 @Abominacja ehhh, kolejny talent w psu w dupę
0
Czemu gra Lenglet a nie Umtiti? Nie jestem na bieżąco od ponad roku, wyjaśni ktoś? Ostatnio go pamiętam to był kocur na miarę Pique.
0
Zagęszczenie środka pola skuteczne vol. 21312412
1
@VenoM to jest nie możliwe, nikt by nie dopuścił tego do użytku
0
@IronSanHybrid jakiś background? Czy on tak na serio po wyborach?
7
@Thomas99PL Na pewno nikt z Realu
4
Ansu co to bylo xDDD
0
Ale go wykosił xD
8
Sędzia 10/10
3
Pjanić dzisiaj szacun
1
Jprd Mistrz Świata xD
0
Ktoś coś słyszał o Griezmannie?
0
@gimmeq1 pamiętam ten odbiór z Chelsea, jak chce to umie
0
Jak tak podają to automatycznie się kojarzą te piekne czasy, może na wyrost, ale podoba się
0
Ale ograni podaniem jak dzieci mimo wszystko