0

A powiesz jak do tego doszło? XD to prawie niemożliwe wjechać pod prąd na drogę szybkiego ruchu

4

Świetnie napisane, człowiek to wie i czytał to setki razy ale za każdym razem to robi niesamowite wrażenie. Naprawdę ciekawie opisane, pełne gratki

2

Za bardo granatowa jak na mnie, mocniejsze to bordo i może być piękna

12

Oho, kolega z Podlasia?

1

A może taki urazik że nie będzie musiał jechać na reprezentację? Chociaż wolałbym żeby i odpoczął i był zdrowy..

1

On jest niefizyczny

0

Malcom, Boateng, Aleña do gry?

0

Ter Stegen co piła :o

3

Co to City, 2-0 do tyłu z 15. drużyną Championship xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

El Presidente!

0

Dawać Dembouz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Gość ma jedną z najlepszych technik na świecie, niech pokaże trochę XD

0

xD

0

Busquets już druga taka genialna piłka do Leo, do 3 razy sztuka

18

Arthur to jest przegość, co za transfer.

0

Mane 0;1!

0

To normalnie byłby gol, mamy fart.

1

Motywacja. To tylko pokazuje że u niego problem jest w głowie.

0

? XD chyba rzeczywistość fanboyow Ronaldo i Realu, Cristiano już nie ma absolutnie żadnych szans zbliżyć się do poziomu piłkarskiego Messiego i wątpię żeby ktokolwiek kiedykolwiek miał taką szansę.

0

Zawsze on xD

0

Zauważyłem że za każdym razem jak chce żeby Atelti wygrało w LM to się tak nie dzieje więc chyba zachowam spokój xD

2

Ale mi szkoda Coutinho.. myślałem że to będzie trzon na miarę Pique.

0

W końcu, ładnie ładnie

10

Rakitić xDDDD

0

Co tam się dzieje, gdzie ten Dembele właściwie gra?

0

"Tylko" 2km po 30 minutach gry? XD

24

Proszę bardzo, idź rób wykształcenie i pracuj w szkole za takie pieniądze, droga wolna, skoro tak mają super.

0

Roma jeszcze wyleci, no pięknie xDD

2

A to jest taka satysfakcja takie obrazki oglądać :)) buta nie zna granic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?