5

Jest to możliwe i na pewno wszyscy byśmy chcieli, ale to bardzo, bardzo trudne.

2

Włączcie Eurosport, co za niesamowity sport, wyścigi we wspinaczce. Jak oni tam zapieprzają to szok xD
Dodam że 3 Polki w półfinałach

0

Wypunktowane, zaorane, dziękuję bardzo. Tak to się robi Ladies & Gentleman.

21

O proszę, już pierwszy foliarz nawet xD

1

Dziś mija 17 rocznica zamachu na World Trade Center w Nowym Jorku.

0

89.
Dybala też xDDDDD

7

Co za bydło na trybunach..

5

Było wiele reprezentacji grających ładna piłkę, Hiszpania 2012, pierwszy przykład potwierdzający.
Więc owszem da się, zresztą Liga Mistrzów nigdy nie dostarczy tyle emocji co Mundial moim zdaniem. Nie jest bez sensu

2

Jak? I gdzie?

0

Lepiej w październiku niż w kwietniu jak to ostatnio bywa.

0

Emocje po wyścigu świeżo trzymają. Sam bym gwizdał z obecnym bólem dupy, serio xD

0

Udostępnij mu w Google Drive

0

Nawet 3 xd

0

Lingard jest moim zdaniem strasznie niedoceniany przez obserwatorów. Jest bardzo aktywny, robi naprawdę dużo szumu i faktycznie daje przewagę.

Oczywiście moim zdaniem, tak wywnioskowalem z kilku meczów ManU w tamtym sezonie i Anglików na Mundialu.

1

O co chodzi z tym wojskiem?

0

Widziałem dopiero problem pewnej pary 23 latka i 17 latki z wczoraj. Widzę że zarzutki dotarły na La Ramble XD

0

Grande Seb!

2

Skończ kończyć


Edit: nie do Ciebie, wybacz xD

2

Co za fart

0

Pique dziś strasznie niepewny.

6

Masa robi swoje

1

Dembouz, mówilem!!

20

Dembele świetnie dziś rozgrywa, strzały tak o jeszcze, ale jest widoczny, chce. Może się podobać.

0

Ter Stegen! :o

11

Co? Sprzedać póki okienko trwa nie? XD

0

Przerwać ten mecz jak tak dalej będzie z tą murawą, przecież to żart xD

1

3-2! Mertens!

0

Jest coś co zbiera polskie linki jak kiedyś meczyki.pl?

0

Dobra, nevermind xD

1

To już mem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?