13 września 2018, 21:08
5
Jest to możliwe i na pewno wszyscy byśmy chcieli, ale to bardzo, bardzo trudne.
13 września 2018, 20:49
2
Włączcie Eurosport, co za niesamowity sport, wyścigi we wspinaczce. Jak oni tam zapieprzają to szok xDDodam że 3 Polki w półfinałach
13 września 2018, 09:52
0
Wypunktowane, zaorane, dziękuję bardzo. Tak to się robi Ladies & Gentleman.
11 września 2018, 07:24
21
O proszę, już pierwszy foliarz nawet xD
11 września 2018, 06:54
1
Dziś mija 17 rocznica zamachu na World Trade Center w Nowym Jorku.
10 września 2018, 15:17
89. Dybala też xDDDDD
10 września 2018, 00:29
7
Co za bydło na trybunach..
6 września 2018, 22:51
Było wiele reprezentacji grających ładna piłkę, Hiszpania 2012, pierwszy przykład potwierdzający. Więc owszem da się, zresztą Liga Mistrzów nigdy nie dostarczy tyle emocji co Mundial moim zdaniem. Nie jest bez sensu
3 września 2018, 15:10
Jak? I gdzie?
2 września 2018, 18:08
Lepiej w październiku niż w kwietniu jak to ostatnio bywa.
2 września 2018, 16:51
Emocje po wyścigu świeżo trzymają. Sam bym gwizdał z obecnym bólem dupy, serio xD
28 sierpnia 2018, 21:20
Udostępnij mu w Google Drive
27 sierpnia 2018, 22:44
Nawet 3 xd
27 sierpnia 2018, 20:18
Lingard jest moim zdaniem strasznie niedoceniany przez obserwatorów. Jest bardzo aktywny, robi naprawdę dużo szumu i faktycznie daje przewagę. Oczywiście moim zdaniem, tak wywnioskowalem z kilku meczów ManU w tamtym sezonie i Anglików na Mundialu.
27 sierpnia 2018, 12:55
O co chodzi z tym wojskiem?
27 sierpnia 2018, 12:21
Widziałem dopiero problem pewnej pary 23 latka i 17 latki z wczoraj. Widzę że zarzutki dotarły na La Ramble XD
26 sierpnia 2018, 16:48
Grande Seb!
26 sierpnia 2018, 10:58
Skończ kończyćEdit: nie do Ciebie, wybacz xD
26 sierpnia 2018, 00:04
Co za fart
25 sierpnia 2018, 23:59
Pique dziś strasznie niepewny.
25 sierpnia 2018, 23:41
6
Masa robi swoje
25 sierpnia 2018, 23:27
Dembouz, mówilem!!
25 sierpnia 2018, 22:51
20
Dembele świetnie dziś rozgrywa, strzały tak o jeszcze, ale jest widoczny, chce. Może się podobać.
25 sierpnia 2018, 22:47
Ter Stegen! :o
25 sierpnia 2018, 22:31
11
Co? Sprzedać póki okienko trwa nie? XD
25 sierpnia 2018, 22:30
Przerwać ten mecz jak tak dalej będzie z tą murawą, przecież to żart xD
25 sierpnia 2018, 22:14
3-2! Mertens!
25 sierpnia 2018, 21:53
Jest coś co zbiera polskie linki jak kiedyś meczyki.pl?
24 sierpnia 2018, 14:03
Dobra, nevermind xD
24 sierpnia 2018, 14:01
To już mem xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
5
Jest to możliwe i na pewno wszyscy byśmy chcieli, ale to bardzo, bardzo trudne.
2
Włączcie Eurosport, co za niesamowity sport, wyścigi we wspinaczce. Jak oni tam zapieprzają to szok xD
Dodam że 3 Polki w półfinałach
0
Wypunktowane, zaorane, dziękuję bardzo. Tak to się robi Ladies & Gentleman.
21
O proszę, już pierwszy foliarz nawet xD
1
Dziś mija 17 rocznica zamachu na World Trade Center w Nowym Jorku.
0
89.
Dybala też xDDDDD
7
Co za bydło na trybunach..
5
Było wiele reprezentacji grających ładna piłkę, Hiszpania 2012, pierwszy przykład potwierdzający.
Więc owszem da się, zresztą Liga Mistrzów nigdy nie dostarczy tyle emocji co Mundial moim zdaniem. Nie jest bez sensu
2
Jak? I gdzie?
0
Lepiej w październiku niż w kwietniu jak to ostatnio bywa.
0
Emocje po wyścigu świeżo trzymają. Sam bym gwizdał z obecnym bólem dupy, serio xD
0
Udostępnij mu w Google Drive
0
Nawet 3 xd
0
Lingard jest moim zdaniem strasznie niedoceniany przez obserwatorów. Jest bardzo aktywny, robi naprawdę dużo szumu i faktycznie daje przewagę.
Oczywiście moim zdaniem, tak wywnioskowalem z kilku meczów ManU w tamtym sezonie i Anglików na Mundialu.
1
O co chodzi z tym wojskiem?
0
Widziałem dopiero problem pewnej pary 23 latka i 17 latki z wczoraj. Widzę że zarzutki dotarły na La Ramble XD
0
Grande Seb!
2
Skończ kończyć
Edit: nie do Ciebie, wybacz xD
2
Co za fart
0
Pique dziś strasznie niepewny.
6
Masa robi swoje
1
Dembouz, mówilem!!
20
Dembele świetnie dziś rozgrywa, strzały tak o jeszcze, ale jest widoczny, chce. Może się podobać.
0
Ter Stegen! :o
11
Co? Sprzedać póki okienko trwa nie? XD
0
Przerwać ten mecz jak tak dalej będzie z tą murawą, przecież to żart xD
1
3-2! Mertens!
0
Jest coś co zbiera polskie linki jak kiedyś meczyki.pl?
0
Dobra, nevermind xD
1
To już mem xD