Rozpoczął? W jakim miejscu w Polsce żyjesz? U nas już dawno po żniwach. A co do jazdy to to jest jakaś paranoja jak jeżdżą kierowcy na wsiach, widzą że mam maszynę wystającą za obrys traktora, zjeżdżam na pobocze na ile moge żeby nie wpaść do rowu, to ten jedzie środkiem i macha ręką xD nie mówiąc już o jechaniu po wsi 100 km/h
Kocham tych jakże śmieszkowych użytkowników zaczynających od "Widzę że" i wyśmiewających tych hehe "ekspertów z LR" hehe, bo zdarzyło się kilku ponarzekać a potem mamy kilka takich narzekań i kilkadziesiąt postów broniących zjawisko które nie jest nawet jakoś powszechne xD
Psychologia La Rambli taka dobra xD
0
Prawie każdy ma prędkość ograniczona do 40-50 km/h. Maszyny jeżdżące po 60 to same największe modele Fendta czy Valtry i innych.
Poza tym, dodam że jeżdżąc traktorem bardzo rzadko osiągam maksymalna prędkość bo nie pozwalała na to droga czy maszyna którą ciągnę ze sobą.
0
Xdddd
0
Rozpoczął? W jakim miejscu w Polsce żyjesz? U nas już dawno po żniwach. A co do jazdy to to jest jakaś paranoja jak jeżdżą kierowcy na wsiach, widzą że mam maszynę wystającą za obrys traktora, zjeżdżam na pobocze na ile moge żeby nie wpaść do rowu, to ten jedzie środkiem i macha ręką xD nie mówiąc już o jechaniu po wsi 100 km/h
1
XD
Albo klub ma za dużo samochodów
0
Oby tylko na tym stanęło, bo chyba się z bólu połamie xD
3
Ze co
Ze Arturo Vidal
Ale
Ale dlaczego..
0
Dzięki wszystkim
15
Dobry ten Nikogo? Pierwsze słyszę. Jakiś afrykański wynalazek co?
0
Istnieje jakiś racjonalny powód dlaczego okienko w Anglii w tym roku kończy się tak wcześnie?
1
Zwykłym papierze A4
0
Wycofałes się z tego więc spoko, już usuwam :))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Tak, cała strona czeka żeby Ci dopiec bo przecież jesteś gwiazdą i każdy chce Cię zniszczyć XD kim jesteś jeszcze raz?
0
Mam czasami podobnie, tak mi się wydaje ale nic z tym nie robiłem, a mam już kilka lat tak xD to nci takiego moim zdaniem
2
Polecam Ci Millenium z całym przekonaniem, wszystko idealnie, kontakt, absolutnie każda rzecz można załatwić bez wychodzenia z domu.
12
(ʘ‿ʘ)
0
Kocham tych jakże śmieszkowych użytkowników zaczynających od "Widzę że" i wyśmiewających tych hehe "ekspertów z LR" hehe, bo zdarzyło się kilku ponarzekać a potem mamy kilka takich narzekań i kilkadziesiąt postów broniących zjawisko które nie jest nawet jakoś powszechne xD
Psychologia La Rambli taka dobra xD
3
Dajcie mu spokój, chłopak przelewa chyba swoje niepowodzenia na internet xD
0
2015.
A najlepsze El Clasico bez wątpienia La Manita na Camp Nou.
8
Manchester dopłaci? Chyba Bayern.
0
I tak będzie rżnięcie once de gala cały sezon i 4-4-2 xd
0
Czego wy się spodziewaliście po tym zaćmieniu xD że będzie na pół sfery niebieskiej czy co?
1
Pozdrawiam gorące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Spojrzcie na to! Messi kapitalnie spisuje się na obiekcie treningowym!
Już się nie mogę doczekać nowego sezonu, ajj
1
>Pogba
>drągal
XDDDDDD
0
XDDD
1
Czemu mamy dziękować Chelsea? Wybaczcie mam żniwa i zero czasu na La Ramble
0
Pierwszy raz tu wchodzę dziś i kto to jest ten Malcom, skąd on się wziął xDDDD
1
? XD a dlaczego głosowania to bujda Twoim zdaniem? Xd
3
Patrząc tylko na trofea w ostatnich latach ciężko z tym dyskutować xd