7 lipca 2018, 12:33
1
Dokładnie, dlatego nie wiem dlaczego Lukaku się dusi w United.. Albo dlaczego Mourinho dusi United.
7 lipca 2018, 03:17
4
Miejsce dla Arthura jako zawodnika spoza UE. No i mimo wszystko młody to on nie jest, ani perspektywiczny. Też go darzę sympatią, ale nie możemy żyć sentymentami.
6 lipca 2018, 22:07
7
Belgia jak dla mnie po majstra. Wolę ich niż Francuzów nawet.
6 lipca 2018, 21:23
Guilherme? (͡° ͜ʖ ͡°)
6 lipca 2018, 21:07
0
Ale jak masz zawieszenie to musisz siedzieć i tak.
6 lipca 2018, 20:48
8
XDDDDDDDDDDDDDD coo XDDDDDDD
6 lipca 2018, 20:38
Coutinho się rozgrzewa! :D
6 lipca 2018, 20:37
Ach mam przed oczami to wyszydzanie Lukaku za grę w United. Już wiecie czyja to wina? Tak samo jak granie na ręcznym przez Pogbe.
6 lipca 2018, 20:32
KDB!!!
6 lipca 2018, 20:27
O kurde xD wiesz może dlaczego?
6 lipca 2018, 20:26
Brazylijczycy zmienili kapitana? Czy od początku był Miranda? Bo wydaje mi się że był Thiago Silva..
6 lipca 2018, 20:21
13
Hazard matko boska!
6 lipca 2018, 20:17
XDDDD ahahaha
6 lipca 2018, 20:15
A mówilem mojej mamie że jak Fernandinho gra to może to cienko wyglądać dla Brazylii xDD
6 lipca 2018, 20:14
XDDDDDDDDDDDDDD co
6 lipca 2018, 20:12
3
Ale się dzieje!
6 lipca 2018, 18:08
A ktoś się musi o tym dowiedzieć?
6 lipca 2018, 17:49
16
"Ten Mundial bez większych emocji" CO XD
6 lipca 2018, 17:27
11
Pogba XDDDDD Do pana
6 lipca 2018, 17:18
Ale pech...
6 lipca 2018, 07:20
Znalazłem na Fortunie zakład że CR7 NIE zagra swojego pierwszego meczu ligowego w sezonie 18/19. Kurs na tak 1.15
4 lipca 2018, 21:10
I jak to "KONIEC JUTUBA I INSTA, MATI YEBAC UNIE C'NIE, TYLKO KORWIN"
4 lipca 2018, 20:47
Szacuneczek za TvGry :)
4 lipca 2018, 20:46
Mbappe, Coutinho, Godin/Kane.
3 lipca 2018, 23:02
Neymar chciał zdjąć Xaviemu buty, czego ten nie chciał i go spoliczkował lekko.
3 lipca 2018, 23:01
Ale Zlatan musi mieć ból dupy że Szwedzi w 1/4 z dużymi szansami na półfinał xD
3 lipca 2018, 21:19
Brawo Kane!
3 lipca 2018, 21:15
Skoczył na niego, no bez jaj XDDD
3 lipca 2018, 20:48
Ałaaaa, aż mnie zabolało autentycznie
3 lipca 2018, 20:44
Myślałem nad tym do tej pory i chyba wolę Anglików w 1/4 xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Dokładnie, dlatego nie wiem dlaczego Lukaku się dusi w United.. Albo dlaczego Mourinho dusi United.
4
Miejsce dla Arthura jako zawodnika spoza UE. No i mimo wszystko młody to on nie jest, ani perspektywiczny. Też go darzę sympatią, ale nie możemy żyć sentymentami.
7
Belgia jak dla mnie po majstra. Wolę ich niż Francuzów nawet.
1
Guilherme? (͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale jak masz zawieszenie to musisz siedzieć i tak.
8
XDDDDDDDDDDDDDD coo XDDDDDDD
0
Coutinho się rozgrzewa! :D
4
Ach mam przed oczami to wyszydzanie Lukaku za grę w United. Już wiecie czyja to wina? Tak samo jak granie na ręcznym przez Pogbe.
1
KDB!!!
0
O kurde xD wiesz może dlaczego?
0
Brazylijczycy zmienili kapitana? Czy od początku był Miranda? Bo wydaje mi się że był Thiago Silva..
13
Hazard matko boska!
0
XDDDD ahahaha
0
A mówilem mojej mamie że jak Fernandinho gra to może to cienko wyglądać dla Brazylii xDD
1
XDDDDDDDDDDDDDD co
3
Ale się dzieje!
0
A ktoś się musi o tym dowiedzieć?
16
"Ten Mundial bez większych emocji"
CO XD
11
Pogba XDDDDD
Do pana
0
Ale pech...
0
Znalazłem na Fortunie zakład że CR7 NIE zagra swojego pierwszego meczu ligowego w sezonie 18/19. Kurs na tak 1.15
0
I jak to "KONIEC JUTUBA I INSTA, MATI YEBAC UNIE C'NIE, TYLKO KORWIN"
0
Szacuneczek za TvGry :)
0
Mbappe, Coutinho, Godin/Kane.
1
Neymar chciał zdjąć Xaviemu buty, czego ten nie chciał i go spoliczkował lekko.
0
Ale Zlatan musi mieć ból dupy że Szwedzi w 1/4 z dużymi szansami na półfinał xD
0
Brawo Kane!
0
Skoczył na niego, no bez jaj XDDD
0
Ałaaaa, aż mnie zabolało autentycznie
1
Myślałem nad tym do tej pory i chyba wolę Anglików w 1/4 xD