1

Dokładnie, dlatego nie wiem dlaczego Lukaku się dusi w United.. Albo dlaczego Mourinho dusi United.

4

Miejsce dla Arthura jako zawodnika spoza UE. No i mimo wszystko młody to on nie jest, ani perspektywiczny. Też go darzę sympatią, ale nie możemy żyć sentymentami.

7

Belgia jak dla mnie po majstra. Wolę ich niż Francuzów nawet.

1

Guilherme? (͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale jak masz zawieszenie to musisz siedzieć i tak.

8

XDDDDDDDDDDDDDD coo XDDDDDDD

0

Coutinho się rozgrzewa! :D

4

Ach mam przed oczami to wyszydzanie Lukaku za grę w United. Już wiecie czyja to wina? Tak samo jak granie na ręcznym przez Pogbe.

1

KDB!!!

0

O kurde xD wiesz może dlaczego?

0

Brazylijczycy zmienili kapitana? Czy od początku był Miranda? Bo wydaje mi się że był Thiago Silva..

13

Hazard matko boska!

0

XDDDD ahahaha

0

A mówilem mojej mamie że jak Fernandinho gra to może to cienko wyglądać dla Brazylii xDD

1

XDDDDDDDDDDDDDD co

3

Ale się dzieje!

0

A ktoś się musi o tym dowiedzieć?

16

"Ten Mundial bez większych emocji"
CO XD

11

Pogba XDDDDD
Do pana

0

Ale pech...

0

Znalazłem na Fortunie zakład że CR7 NIE zagra swojego pierwszego meczu ligowego w sezonie 18/19. Kurs na tak 1.15

0

I jak to "KONIEC JUTUBA I INSTA, MATI YEBAC UNIE C'NIE, TYLKO KORWIN"

0

Szacuneczek za TvGry :)

0

Mbappe, Coutinho, Godin/Kane.

1

Neymar chciał zdjąć Xaviemu buty, czego ten nie chciał i go spoliczkował lekko.

0

Ale Zlatan musi mieć ból dupy że Szwedzi w 1/4 z dużymi szansami na półfinał xD

0

Brawo Kane!

0

Skoczył na niego, no bez jaj XDDD

0

Ałaaaa, aż mnie zabolało autentycznie

1

Myślałem nad tym do tej pory i chyba wolę Anglików w 1/4 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?