Teraz już jestem pewien jak ten Mundial będzie wyglądać. Tak jak dla nas, kibiców Barçy, a co za tym idzie i Messiego w Argentynie (dla większości), ostatnie 3 sezony. To będzie zawód na zawodzie. Finał Portugalia-Niemcy? Wcale bym się nie zdziwił mimo dotychczasowej postawy obrońców tytułu. Nie mam pojęcia co się dzieje, dla nas to jest jakieś cholerne fatum od tych kilku lat. Real, Chile, Real, Chile, Portugalia, Real, Barça odpada w 1/4 3. raz z rzędu. Ronaldo Złote Piłki. I tak w kółko. Do tego wszystkiego teraz jedyna nasza przynosząca sukcesy, wymierne, ale sukcesy reprezentacja narodowa znów zawodzi.. Niech to się zmieni od tego sezonu, niech ta Barça znowu nam da wielką radość i teraz niech te Mistrzostwa skończą się jakoś "po naszemu".
Właśnie o to mi głownie chodzi, w lato rzadko kiedy są same opady bez burz, więc musimy się cieszyć z tego. Oczywiście, burze są zagrożeniem i chciałoby się taką małą, a z dużymi opadami.
A mówilem tak każdemu z kim gadałem, że nie widzę większych szans z Senegalem, już z Kolumbią większe. Oczywiście nikt się nie zgodził, no tylko mój wujek, ale on to ma talent do przewidywania xD a teraz co? :) Tu się bałem to pisać bo byście chyba mnie zjedli.
12
Podzieli nasz los? Oni są w 1/8 finału, narazie nic nie muszą.
16
Teraz już jestem pewien jak ten Mundial będzie wyglądać. Tak jak dla nas, kibiców Barçy, a co za tym idzie i Messiego w Argentynie (dla większości), ostatnie 3 sezony. To będzie zawód na zawodzie. Finał Portugalia-Niemcy? Wcale bym się nie zdziwił mimo dotychczasowej postawy obrońców tytułu. Nie mam pojęcia co się dzieje, dla nas to jest jakieś cholerne fatum od tych kilku lat. Real, Chile, Real, Chile, Portugalia, Real, Barça odpada w 1/4 3. raz z rzędu. Ronaldo Złote Piłki. I tak w kółko. Do tego wszystkiego teraz jedyna nasza przynosząca sukcesy, wymierne, ale sukcesy reprezentacja narodowa znów zawodzi.. Niech to się zmieni od tego sezonu, niech ta Barça znowu nam da wielką radość i teraz niech te Mistrzostwa skończą się jakoś "po naszemu".
1
Argentyna 2.0 xDDDDDDD
0
Barcelona..
3
XD czego jeszcze nauczysz najlepszego piłkarza w historii?
6
Iwański to się nawet nie kryje że jest za Chorwacja xD
0
Co za dziury....
6
Oo, nic mnie tak irytuje jak to stanie w rogu w Fifie gdy Ci się spieszy xD
0
Pogba świetny.
0
Francuzi są dziś naprawdę świetni. Dokładnie tak jak powiedział właśnie komentator xD
2
Właśnie o to mi głownie chodzi, w lato rzadko kiedy są same opady bez burz, więc musimy się cieszyć z tego. Oczywiście, burze są zagrożeniem i chciałoby się taką małą, a z dużymi opadami.
0
Takie rzeczy na północy? :D U mnie na wschodzie dalej upał i dalej słońce xd
3
Och jak dobrze że się tworzą burze i opady, bo to co się dzieje z kukurydzą czy trawami to tragedia.
0
Nie zaczną grać przepisowo w polu karnym to będzie tyle karnych. Płacz bo całe życie grali nieprzepisowo xD
0
Ale goool!
0
Lahoz XDDDDDD
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD CO
Messi w jego wieku miał 2 złote piłki
14
Inieste? XDD wiecej Madryckich pupilków, więcej
2
Kocham VAR
0
XDDDDDDDDDDDDDD
0
Diego Costa!!
5
Nienawidzę tych bocznych siatek XD
0
Skoro tak to Hiszpania wygra spokojnie, jak Real.
1
Owszem, zgoda. Pamiętamy 0-4, właśnie tam grał Roberto.
0
Vasquez to chyba jakiś żart, czym on sobie zasłużył na powołanie, a tym bardziej 1. skład to ja nie wiem xD
1
Iran jak na siatkówce, identyko :D
1
Z Ł O T O
2
A mówilem tak każdemu z kim gadałem, że nie widzę większych szans z Senegalem, już z Kolumbią większe. Oczywiście nikt się nie zgodził, no tylko mój wujek, ale on to ma talent do przewidywania xD a teraz co? :) Tu się bałem to pisać bo byście chyba mnie zjedli.
0
No już widać co innego.
0
XD