7

Matko, co ten Karius musi mieć za czas teraz.. Szkoda chłopaka.

2

On jest właśnie przeceniany.

0

Oby, coraz lepiej to wygląda.

0

Co te Niemcy?

1

Ja tam jestem w 7. niebie xD

0

A jaka jest filozofia Realu? Wcześniej to był faul, faul, prowokacja, faul i konferencje. Jaka jest jego właściwa filozofia wg Ciebie?

0

Dzięki wielkie, poczekam chyba na to od Przeglądu, bo to od jakiegos tele tygodnia to ja nie chcę xD

0

Wie ktoś gdzie dostanę taka rozpiske z każdym meczem MŚ żeby wyniki wpisać i finalistów itp? Mam taką przy każdym turnieju od 2006 i chciałbym bardzo i tym razem. Bedzie w dodatku z jakąś gazetą?

1

Masz mniej niż 25 lat? Jeśli tak to zakładaj konto studenckie w Millenium, zero, absolutnie zero opłat za wszystko, wystarczy jedna transakcja karta w miesiącu, nawet złotówka. Polecam serdecznie, a płatności internetowe czy to PayPal czy normalnie, kazdy bank obsługuje na dobrą sprawę.

1

Oczywiście, nie tylko on zresztą, ale już pozapomninałem, ale o Webbie własnie koło marca trafiłem na artykuł o kolejnym przesunięciu.

0

Wyniesiony ma być na orbitę Kosmiczny Telskop Jamesa Webb'a, następca Teleskopu Hubbla. I on pochłania ogromna część budżetu NASA, a także część ESA i CSA.
A no i miał wylecieć na orbitę już w 2011, ale w marcu chyba tego roku przesunięto na 2020 rok.
A co do foliarza OP wyżej: XDDDDDDD

1

Patrz na dzienniku z tyłu albo na umowie co musisz robić i umieć spisuj to xD

1

Interstellar, Incepcja.

0

Nie mówię o potwierdzeniu transferu, ale o braku takich zwrotów akcji w postaci humorów Griezmanna.

8

A myślałem że akcja z Griezmannem będzie szybka i bez komedii, wpłata klauzuli, on chce więc szybko i łatwo. A tu się okazuje teatrzyk godny Pogby, Neymara czy Verattiego.

1

Chyba nie opcji w tym momencie na posiedzenie Rakiticia. Owszem, wielu w tym i ja by tego chciało, ale to podstawowy gracz Valverde i w ogóle Barçy ostatnich lat. Barçy która odpadała w 1/4 LM, ale chyba Valverde niezbyt to widzi.

0

Warunki średnie to znaczy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Żegnaj Geniuszu! Jak kupowałem jedyna koszulkę Barçy jaką miałem i mam to się nawet nie zastanawiałem jaka ma być, wiedziałem od razu że chce mieć Inieste na plecach. Jutro dumnie pójdę w niej do szkoły.

0

Masz hotel przy samej Rambli?

1

Wątpię. Numer Xaviego jest dostępny i tak samo zostanie z Iniestą. Barça nie jest klubem który zastrzega numery.

0

Nie wiem czy pojawiła się już ta kwestia tu, ale kto wg Was powinien przejąć numer 8 po Andresie?

6

XDDDDDDDDD
Hurr 39' durr

0

I Pique.

1

No właśnie chyba nie to tylko hymn Coca Coli tak jak kiedyś Wavin' flag.

8

Nie dziwi Was że nie ma jeszcze piosenki na mundial? Takiej jaką była Waka Waka Shakiry na przykład? Lub Pitbulla w 2014? Został mniej niż miesiąc..

7

Kubica z czasem 1:19.253 poprawił najlepszy wynik Williamsa z tego weekendu, wynoszący 19.695 z Q1, ustanowiony przez Sirotkina.

Kubica jest w tym momencie na 7 miejscu, przejechał 53 okrążenia i chyba jest na przerwie obiadowej jak wszyscy.

Czas na SSach.
Edit: rózne są informacje, ale ten najszybszy jednak na oponach Hypersoft.

0

Odwrotność eLki, czyli jakby porażka, przeciwieństwo tego co kibice Legii tą eLką właśnie prezentują.

0

Dostają i tak w Champions League xD

0

Nie przez mocarstwa, a przez OPEC.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?