9

Ach ten nasz Valverde XD

0

Po Liverpoolu się można w zasadzie wszystkiego spodziewać xd

6

Nie chciałbyś żyć w żadnym innym

0

Warto przełączyć na Sevillę? Nie mam ochoty już oglądać Realu..

0

Hehe

1

Jak ja tego Casemiro mogę nienawidzić, co za burak.

0

No tak, w tym jest najlepszy na świecie bez dwóch zdań.

0

Znowu z 3 metrów, znowu sprzed bramki. Tuż przed golem był cały czas praktycznie w polu bramkowym. Ale przecież różnorodność xD

0

XDDDDDDDD dziękujemy za dwumecz.

1

XDDDDDDD
A startować będą rozumiem wszyscy z jednej linii tak? W sensie tory będą miały po kilometr szerokości?

0

O matko co za filmy! Incepcja, Interstellar, Piękny umysł, Godfather :o

0

Granie na utrzymanie wyniku jest zawsze najgorsze. My w meczach Barçy mieliśmy się wiele okazji żeby o tym przekonać, Polacy robią tak samo. Niepotrzebnie zupełnie, nie wiem czy to celowo, ale irytujące jest że od kilku lat ten sam błąd jest popełniany - kardynalny.

0

Nie wiemy czy wybuchła. I żadna informacja o tym nie jest w stanie dotrzeć do Ziemii szybciej od światła więc nie wiemy.

1

A pomyślałem "remontada es possible" przy 2-0 xD

0

Ohui XD

30

Właśnie przez takich ludzi #bekazkatoli jest tak dobra i tak powszechna xD ludzie serio, odrobinę dystansu do tego wszystkiego, zobaczycie ile szczęśliwsi będziecie.

1

Wiesz, za koronę w Champions League większa szansa na Złotą Piłkę itp xD

43

Odpuszcza żeby zdobyć koronę w LM XD

0

I nawet AS o tej godzinie u nas. Cieszy mnie to bardzo.

0

Jak można mieć muzykę na telefonie w pamięci XD

2

A teraz dostał bana na 3 lata a PAOKowi odjęli 3 punkty. Niezbyt dobry przykład do naśladowania. To walka z wiatrakami.

1

Przecież to norma xD Janusze dopiero to zauważyli teraz jak chcą za koszulkę naszej reprezentacji tyle, tak to to jest absolutna norma xD

62

Wygrali z Włochami 2-0.

0

Prawdopodobnie jest genialny, ta marka nie zawodzi raczej nigdy, poza dwójką. Najlepsza seria Ubistoftu.

0

XDDDDDDD

6

Największy talent naszej kadry.

0

I Messiego.

0

Zieliński, Szczęsny i Lewy najlepsi po tej połowie i mam wrażenie że to jedynie faktycznie utalentowani gracze tej kadry, szczególjie Zieliński, jest znakomity.

0

Kto jak nie on XD

0

Przeczuwam że wiele tego nie będzie więc mała strata xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?