Granie na utrzymanie wyniku jest zawsze najgorsze. My w meczach Barçy mieliśmy się wiele okazji żeby o tym przekonać, Polacy robią tak samo. Niepotrzebnie zupełnie, nie wiem czy to celowo, ale irytujące jest że od kilku lat ten sam błąd jest popełniany - kardynalny.
Właśnie przez takich ludzi #bekazkatoli jest tak dobra i tak powszechna xD ludzie serio, odrobinę dystansu do tego wszystkiego, zobaczycie ile szczęśliwsi będziecie.
Zieliński, Szczęsny i Lewy najlepsi po tej połowie i mam wrażenie że to jedynie faktycznie utalentowani gracze tej kadry, szczególjie Zieliński, jest znakomity.
9
Ach ten nasz Valverde XD
0
Po Liverpoolu się można w zasadzie wszystkiego spodziewać xd
6
Nie chciałbyś żyć w żadnym innym
0
Warto przełączyć na Sevillę? Nie mam ochoty już oglądać Realu..
0
Hehe
1
Jak ja tego Casemiro mogę nienawidzić, co za burak.
0
No tak, w tym jest najlepszy na świecie bez dwóch zdań.
0
Znowu z 3 metrów, znowu sprzed bramki. Tuż przed golem był cały czas praktycznie w polu bramkowym. Ale przecież różnorodność xD
0
XDDDDDDDD dziękujemy za dwumecz.
1
XDDDDDDD
A startować będą rozumiem wszyscy z jednej linii tak? W sensie tory będą miały po kilometr szerokości?
0
O matko co za filmy! Incepcja, Interstellar, Piękny umysł, Godfather :o
0
Granie na utrzymanie wyniku jest zawsze najgorsze. My w meczach Barçy mieliśmy się wiele okazji żeby o tym przekonać, Polacy robią tak samo. Niepotrzebnie zupełnie, nie wiem czy to celowo, ale irytujące jest że od kilku lat ten sam błąd jest popełniany - kardynalny.
0
Nie wiemy czy wybuchła. I żadna informacja o tym nie jest w stanie dotrzeć do Ziemii szybciej od światła więc nie wiemy.
1
A pomyślałem "remontada es possible" przy 2-0 xD
0
Ohui XD
30
Właśnie przez takich ludzi #bekazkatoli jest tak dobra i tak powszechna xD ludzie serio, odrobinę dystansu do tego wszystkiego, zobaczycie ile szczęśliwsi będziecie.
1
Wiesz, za koronę w Champions League większa szansa na Złotą Piłkę itp xD
43
Odpuszcza żeby zdobyć koronę w LM XD
0
I nawet AS o tej godzinie u nas. Cieszy mnie to bardzo.
0
Jak można mieć muzykę na telefonie w pamięci XD
2
A teraz dostał bana na 3 lata a PAOKowi odjęli 3 punkty. Niezbyt dobry przykład do naśladowania. To walka z wiatrakami.
1
Przecież to norma xD Janusze dopiero to zauważyli teraz jak chcą za koszulkę naszej reprezentacji tyle, tak to to jest absolutna norma xD
62
Wygrali z Włochami 2-0.
0
Prawdopodobnie jest genialny, ta marka nie zawodzi raczej nigdy, poza dwójką. Najlepsza seria Ubistoftu.
0
XDDDDDDD
6
Największy talent naszej kadry.
0
I Messiego.
0
Zieliński, Szczęsny i Lewy najlepsi po tej połowie i mam wrażenie że to jedynie faktycznie utalentowani gracze tej kadry, szczególjie Zieliński, jest znakomity.
0
Kto jak nie on XD
0
Przeczuwam że wiele tego nie będzie więc mała strata xd