Właśnie tak powinna wyglądać XI na najważniejsze mecze, takiego składu, tyle że z Roberto na PO spodziewałbym się w finale LM. Oby taki właśnie tam wyszedł i oby w ogóle miał możliwość.
Bo nie było potrzeby wystawiać go na innych, a na prawej obronie radzi sobie najlepiej w zespole. Ale zawsze ma możliwość go wystawić gdzie indziej, dlatego to takie "błogosławieństwo".
"W profesjonalnym klubie trzeba brać pod uwagę cenę zawodnika bez uwzględniania turnieju tak krótkiego i specyficznego w sobie jak Mistrzostwa Świata."
Święte słowa, a dam sobie rękę uciąć że będzie jakaś gwiazda na mundialu o której słyszało może 10% tej strony a będzie wyceniony na ponad 100 mln.
Nie wiem czego wy się spodziewaliście, mecz mega ryzyka, Valverde stosuje tylko sprawdzone rozwiązania (Vidal był na PS najczęściej) a wy jęczycie o tego Dembele jakby musiał odejść gdyby nie zagrał.
0
Napisz wrażenia :)
19
Jak mało co.
0
No fajny facet że krzyczy na swoją kobietę że za wolno polewa. Jak tak można..
0
Co się stało z meczyki.pl czemu nie ma tam linków do meczów?
0
Nawet trochę bym się nie smucił, wręcz przeciwnie.
0
Teraz jakieś dziwne echo słychać, oj nie mogą sobie poradzić dziś z tym komentarzem. I w ogóle spóźnienie teraz spore xD
0
Ahh, kurła xD zapomniałem się już któryś raz z tym. Faktycznie, to jak kolega wyżej Iniesta za Cou.
1
Właśnie tak powinna wyglądać XI na najważniejsze mecze, takiego składu, tyle że z Roberto na PO spodziewałbym się w finale LM. Oby taki właśnie tam wyszedł i oby w ogóle miał możliwość.
0
Wszyscy będą myśleli że jesteś nieoznakowanym xd
0
Desperados. I mówcie co chcecie xD
22
Zobacz jak on gra. Żaden ofensywny pomocnik nie ma do niego podjazdu obecnie. Absolutnie top 5 na tą chwilę.
0
Bo nie było potrzeby wystawiać go na innych, a na prawej obronie radzi sobie najlepiej w zespole. Ale zawsze ma możliwość go wystawić gdzie indziej, dlatego to takie "błogosławieństwo".
3
Szkoda że najmłodsza nie miałaby cienia szans raczej z najstarszą.
3
"W profesjonalnym klubie trzeba brać pod uwagę cenę zawodnika bez uwzględniania turnieju tak krótkiego i specyficznego w sobie jak Mistrzostwa Świata."
Święte słowa, a dam sobie rękę uciąć że będzie jakaś gwiazda na mundialu o której słyszało może 10% tej strony a będzie wyceniony na ponad 100 mln.
0
Widzę klub-mem znowu w akcji.
0
Ma, bo go nie chcieli. On właśnie do Barçy żywi za to nienawiść, mimo że tu pracował i krzyczał kiedys na balkonie jak kocha Barcelonę.
0
Coutinho I Demebele najlepiej :)
7
Nie widziałem jeszcze tyłu ludzi na stronie i naturalna potrzeba atencji karze mi napisać ten bezsensowny komentarz. Dziękuję za uwagę.
46
Koniec. 1-1 bardzo dobry wynik.
1
Nie wiem czego wy się spodziewaliście, mecz mega ryzyka, Valverde stosuje tylko sprawdzone rozwiązania (Vidal był na PS najczęściej) a wy jęczycie o tego Dembele jakby musiał odejść gdyby nie zagrał.
0
Nie bardzo jest gdzie upchnąć teraz Dembele, będą grać 4 w ataku? Chyba nie chcemy być jak Benitez
0
Gool!!!!!!!
1
Bo jest najlepszy na boisku z Barcy?
3
No czyżby Suarez się obudził?
0
Co za durny przepis, ten który zabrania grać Coutinho. Ależ by się przydał.
0
XDDDDDDDDDDDDDDDD
6
Kayah?
2
Messi dziś haruje jak nigdy, ciągle biega.
0
Polecam wam acestream i linki z reddita, śmiga jak marzenie
2
24. Vermaelen?