0

Napisz wrażenia :)

19

Jak mało co.

0

No fajny facet że krzyczy na swoją kobietę że za wolno polewa. Jak tak można..

0

Co się stało z meczyki.pl czemu nie ma tam linków do meczów?

0

Nawet trochę bym się nie smucił, wręcz przeciwnie.

0

Teraz jakieś dziwne echo słychać, oj nie mogą sobie poradzić dziś z tym komentarzem. I w ogóle spóźnienie teraz spore xD

0

Ahh, kurła xD zapomniałem się już któryś raz z tym. Faktycznie, to jak kolega wyżej Iniesta za Cou.

1

Właśnie tak powinna wyglądać XI na najważniejsze mecze, takiego składu, tyle że z Roberto na PO spodziewałbym się w finale LM. Oby taki właśnie tam wyszedł i oby w ogóle miał możliwość.

0

Wszyscy będą myśleli że jesteś nieoznakowanym xd

0

Desperados. I mówcie co chcecie xD

22

Zobacz jak on gra. Żaden ofensywny pomocnik nie ma do niego podjazdu obecnie. Absolutnie top 5 na tą chwilę.

0

Bo nie było potrzeby wystawiać go na innych, a na prawej obronie radzi sobie najlepiej w zespole. Ale zawsze ma możliwość go wystawić gdzie indziej, dlatego to takie "błogosławieństwo".

3

Szkoda że najmłodsza nie miałaby cienia szans raczej z najstarszą.

3

"W profesjonalnym klubie trzeba brać pod uwagę cenę zawodnika bez uwzględniania turnieju tak krótkiego i specyficznego w sobie jak Mistrzostwa Świata."
Święte słowa, a dam sobie rękę uciąć że będzie jakaś gwiazda na mundialu o której słyszało może 10% tej strony a będzie wyceniony na ponad 100 mln.

0

Widzę klub-mem znowu w akcji.

0

Ma, bo go nie chcieli. On właśnie do Barçy żywi za to nienawiść, mimo że tu pracował i krzyczał kiedys na balkonie jak kocha Barcelonę.

0

Coutinho I Demebele najlepiej :)

7

Nie widziałem jeszcze tyłu ludzi na stronie i naturalna potrzeba atencji karze mi napisać ten bezsensowny komentarz. Dziękuję za uwagę.

46

Koniec. 1-1 bardzo dobry wynik.

1

Nie wiem czego wy się spodziewaliście, mecz mega ryzyka, Valverde stosuje tylko sprawdzone rozwiązania (Vidal był na PS najczęściej) a wy jęczycie o tego Dembele jakby musiał odejść gdyby nie zagrał.

0

Nie bardzo jest gdzie upchnąć teraz Dembele, będą grać 4 w ataku? Chyba nie chcemy być jak Benitez

0

Gool!!!!!!!

1

Bo jest najlepszy na boisku z Barcy?

3

No czyżby Suarez się obudził?

0

Co za durny przepis, ten który zabrania grać Coutinho. Ależ by się przydał.

0

XDDDDDDDDDDDDDDDD

6

Kayah?

2

Messi dziś haruje jak nigdy, ciągle biega.

0

Polecam wam acestream i linki z reddita, śmiga jak marzenie

2

24. Vermaelen?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?