0

Jezu..

0

Nie czepiam się Ciebie. Odpowiedziałem Tobie bo nie da się wszystkim na raz niestety.

6

XDDDD

>określanie męskości mężczyzny poprzez to jakie spodnie nosi xD

Gratuluję wam że musicie się dowartościowywać szerokimi spodniami.
A wygoda jest subiektywna. Mi jest dużo wygodniej w wąskich spodniach niż w szerokich, nienawidzę tego uczucia noszenia ich

3

Dokładnie. Chyba nie powie że Las Palmas to klub jego dziecięcych marzeń.

0

Ja dalem różnica 0-1 gola w Juve - Tottenham a w drugim handicap 1:0 na City, nie jestem tego pewny, ryzyk fizyk

0

Google'a, spełnia wszystkie oczekiwania

0

No cóż, a według mnie Kamil Stoch jest najlepszy w historii tego sportu, nikt nie skakał tak jak on, ogromny talent.

3

Leo, De Bruyne, Suarez, Neymar, Kane

0

Monaco w półfinale LM.

2

A mi Stocha bardziej..

0

Skoków i tak pewnie nie będzie po piździ

12

Dokładnie, hiszpańskie..

0

Oh, right

0

Trochę to dziwne że finał PK jest jeszcze w trakcie sezonu

0

Aa kurde, wybacz, genialny jest :D

3

Szanuję

0

Poszukaj słów Darka Szpakowskiego "nie ma systemu, nie ma obrońcy i nie ma zespołu, który mógłby upilnować czy zneutralizować Messiego" jest to na początku tego filmu.


Ogólnie masz chyba wszystko czego szukasz w tym filmie, tylko z podkładem.

71

Bardziej bym chciał żeby Barça wygrała ligę bez porażki, tego jeszcze nie było.

9

Mam nadzieję że Mina zagra i pokaże się z dobrej strony, ten gość naprawdę musi grać

3

Co w tym złego że jest mało komentarzy pod artykułami? Fajnie że są dwie opcje na dowiedzenie się o jakiejś informacji, szczególnie jeśli jest ona mniej istotna i może zostać przedstawiona w krótszej postaci.

4

Ale wszystko leci na łeb na szyję.. Google wczoraj o 5%, dzis o prawie 3. O Bitcoinie nie wspomnę xD leci chyba cała giełda oprócz chińskiej co ciekawe.

0

28

Najlepszy na dole był Steven Seagal xD
https://zapodaj.net/800bbf1a7a5a7.jpg.html

0

A co się zmieniło? Spróbuj pobrać z zewnętrznego źródła przedostatnią wersję.

4

Bo jakbyś miał jakiegokolwiek pojęcie o SpaceX i planach jego i jej szefa Elona własnie, to byś wiedział dlaczego to tak jara ludzi i że tu nie chodzi o sam samochód, on jest swego rodzaju symbolem. I z pewnością nie jest to pierdoła jak napisał sebasek, jedno z najważniejszych wydarzeń w tym roku.

0

XDDDDDDDDDDDDD

0

A ja w słabą formę.

0

Ten człowiek to jawne śmianie się w twarz Barcelonie i wszystkim z nią związanym.

33

Ta spacja przed kropką xDD

0

A ja się nawet trochę cieszę, nie wyobrażam sobie siatkówki bez Tomasza Swędrowskiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?