>określanie męskości mężczyzny poprzez to jakie spodnie nosi xD
Gratuluję wam że musicie się dowartościowywać szerokimi spodniami. A wygoda jest subiektywna. Mi jest dużo wygodniej w wąskich spodniach niż w szerokich, nienawidzę tego uczucia noszenia ich
Poszukaj słów Darka Szpakowskiego "nie ma systemu, nie ma obrońcy i nie ma zespołu, który mógłby upilnować czy zneutralizować Messiego" jest to na początku tego filmu.
Ogólnie masz chyba wszystko czego szukasz w tym filmie, tylko z podkładem.
Co w tym złego że jest mało komentarzy pod artykułami? Fajnie że są dwie opcje na dowiedzenie się o jakiejś informacji, szczególnie jeśli jest ona mniej istotna i może zostać przedstawiona w krótszej postaci.
Ale wszystko leci na łeb na szyję.. Google wczoraj o 5%, dzis o prawie 3. O Bitcoinie nie wspomnę xD leci chyba cała giełda oprócz chińskiej co ciekawe.
Bo jakbyś miał jakiegokolwiek pojęcie o SpaceX i planach jego i jej szefa Elona własnie, to byś wiedział dlaczego to tak jara ludzi i że tu nie chodzi o sam samochód, on jest swego rodzaju symbolem. I z pewnością nie jest to pierdoła jak napisał sebasek, jedno z najważniejszych wydarzeń w tym roku.
0
Jezu..
0
Nie czepiam się Ciebie. Odpowiedziałem Tobie bo nie da się wszystkim na raz niestety.
6
XDDDD
>określanie męskości mężczyzny poprzez to jakie spodnie nosi xD
Gratuluję wam że musicie się dowartościowywać szerokimi spodniami.
A wygoda jest subiektywna. Mi jest dużo wygodniej w wąskich spodniach niż w szerokich, nienawidzę tego uczucia noszenia ich
3
Dokładnie. Chyba nie powie że Las Palmas to klub jego dziecięcych marzeń.
0
Ja dalem różnica 0-1 gola w Juve - Tottenham a w drugim handicap 1:0 na City, nie jestem tego pewny, ryzyk fizyk
0
Google'a, spełnia wszystkie oczekiwania
0
No cóż, a według mnie Kamil Stoch jest najlepszy w historii tego sportu, nikt nie skakał tak jak on, ogromny talent.
3
Leo, De Bruyne, Suarez, Neymar, Kane
0
Monaco w półfinale LM.
2
A mi Stocha bardziej..
0
Skoków i tak pewnie nie będzie po piździ
12
Dokładnie, hiszpańskie..
0
Oh, right
0
Trochę to dziwne że finał PK jest jeszcze w trakcie sezonu
0
Aa kurde, wybacz, genialny jest :D
3
Szanuję
0
Poszukaj słów Darka Szpakowskiego "nie ma systemu, nie ma obrońcy i nie ma zespołu, który mógłby upilnować czy zneutralizować Messiego" jest to na początku tego filmu.
Ogólnie masz chyba wszystko czego szukasz w tym filmie, tylko z podkładem.
71
Bardziej bym chciał żeby Barça wygrała ligę bez porażki, tego jeszcze nie było.
9
Mam nadzieję że Mina zagra i pokaże się z dobrej strony, ten gość naprawdę musi grać
3
Co w tym złego że jest mało komentarzy pod artykułami? Fajnie że są dwie opcje na dowiedzenie się o jakiejś informacji, szczególnie jeśli jest ona mniej istotna i może zostać przedstawiona w krótszej postaci.
4
Ale wszystko leci na łeb na szyję.. Google wczoraj o 5%, dzis o prawie 3. O Bitcoinie nie wspomnę xD leci chyba cała giełda oprócz chińskiej co ciekawe.
0
http://www.wykop.pl/wpis/29703095
28
Najlepszy na dole był Steven Seagal xD
https://zapodaj.net/800bbf1a7a5a7.jpg.html
0
A co się zmieniło? Spróbuj pobrać z zewnętrznego źródła przedostatnią wersję.
4
Bo jakbyś miał jakiegokolwiek pojęcie o SpaceX i planach jego i jej szefa Elona własnie, to byś wiedział dlaczego to tak jara ludzi i że tu nie chodzi o sam samochód, on jest swego rodzaju symbolem. I z pewnością nie jest to pierdoła jak napisał sebasek, jedno z najważniejszych wydarzeń w tym roku.
0
XDDDDDDDDDDDDD
0
A ja w słabą formę.
0
Ten człowiek to jawne śmianie się w twarz Barcelonie i wszystkim z nią związanym.
33
Ta spacja przed kropką xDD
0
A ja się nawet trochę cieszę, nie wyobrażam sobie siatkówki bez Tomasza Swędrowskiego.