A nie mają? To samo zjawisko, ta sama wielkość klubów, ten sam kraj, ta sama liga i ten sam Puchar Króla. Chyba oczywistym jest porównywanie pustek na meczach Realu do pustek w świątyni Camp Nou, pokazuje to że nie tylko w Barcelonie występuje to zjawisko.
Strasznie mnie interesuje jedno, kto miał szafkę przed Coutinho? I czy w ogóle jest możliwosc zobaczyć kto był posiadaczem szafek w szatni Barçy? Jakies zdjęcie, wykaz? Cholernie mnie to ciekawi
No po prostu jest graczem pożytecznym. Inaczej nie grałby czwarty sezon z rzędu największej, albo jednej z największych ilości minut, z punktu widzenia trenerów musi być niezastąpiony.
Aa rozumiem. Znaczy no jeśli zapłaci ustalona karę za zerwanie kontraktu i wypłaci równowartość pensji jaką by Arda dostał do końca kontraktu to może go wyrejestrować, nawet nie w okienku, tak mi się zdaje.
Nie rozumiem, czy Arda jest właścicielem swojej koszulki albo numeru 7? Ma do niego prawa? Dlaczego Barça nie może mu go po prostu zabrać i dać Coutinho? Wiem że to trochę okrutne, ale on w ogóle nie gra.
33
Fajnie tu wrócić :)
25
Już podczas pobytu w Barcelonie dało się we znaki. Kłótnie z Albą czy bójka z Semedo.
1
Widzę Alba z Messim się bawią xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
38/40. Teoria A35 zaliczona :D
8
2-1..niech serio to wygraja bo boje się że Zidane poleci, niech dociągnie chociaż do końca sezonu.
0
A nie mają? To samo zjawisko, ta sama wielkość klubów, ten sam kraj, ta sama liga i ten sam Puchar Króla. Chyba oczywistym jest porównywanie pustek na meczach Realu do pustek w świątyni Camp Nou, pokazuje to że nie tylko w Barcelonie występuje to zjawisko.
0
Trochę porażka wizerunkowa Sevilli.
7
"Tier" xD
1
Ta Barcelona Valverde znów jest cierpliwa, nawet bardziej od tamtej Lucho z 2015 i z tamtego meczu. To chyba dobrze wróży :D
1
Strasznie mnie interesuje jedno, kto miał szafkę przed Coutinho? I czy w ogóle jest możliwosc zobaczyć kto był posiadaczem szafek w szatni Barçy? Jakies zdjęcie, wykaz? Cholernie mnie to ciekawi
1
Kurde nie może ten Griezmann przyjść, nie będzie nikogo na boisku..
0
Nie mówił o Barcelonie konkretnie
1
No po prostu jest graczem pożytecznym. Inaczej nie grałby czwarty sezon z rzędu największej, albo jednej z największych ilości minut, z punktu widzenia trenerów musi być niezastąpiony.
1
Info z wykopu, wpis nie mój, ale nie wiem czy było. Rakitić wczoraj bardzo ładnie zastąpił Busiego wykonując 120 podań w tym 109 celnych.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_5U46AH4My2jR5sEbB3dmumfQmLomB3c1.jpg
8
Naczelny bukmacher niestety ma bana więc ciężko będzie o dobrą poradę ;p
0
To bardzo prawdopodobny obrót spraw :D
0
Być może właśnie tak jest. Może go wyrejestrują, zmienia numer i znowu zarejestrują o ile się tak da, to by było obustronnie korzystne xD
0
Aa rozumiem. Znaczy no jeśli zapłaci ustalona karę za zerwanie kontraktu i wypłaci równowartość pensji jaką by Arda dostał do końca kontraktu to może go wyrejestrować, nawet nie w okienku, tak mi się zdaje.
0
Nie rozumiem, czy Arda jest właścicielem swojej koszulki albo numeru 7? Ma do niego prawa? Dlaczego Barça nie może mu go po prostu zabrać i dać Coutinho? Wiem że to trochę okrutne, ale on w ogóle nie gra.
1
Ronaldo ma chyba miliard, tak mi się wydaje.
0
Szkoda że ocenzurowany ;p
0
Miliard? xD
0
? Ale mnie irytuje to że to pozostanie bez konsekwencji, nie o to co wlepił Daniel.
5
I kolejny skandal który rozejdzie się po kościach. Jak mnie to irytuje.
5
Hahaha xD co za weekend, nie mogę uwierzyć.
0
Nie prawda..
7
Tylko nie włączać teraz!
7
Bo Bale jest na prawdę świetnym piłkarzem. Nigdy nie rozumiałem czepiania się jego gry. Owszem szklanka, ale jak gra to jest świetny.
0
I po ptakach xd