33

Fajnie tu wrócić :)

25

Już podczas pobytu w Barcelonie dało się we znaki. Kłótnie z Albą czy bójka z Semedo.

1

Widzę Alba z Messim się bawią xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

38/40. Teoria A35 zaliczona :D

8

2-1..niech serio to wygraja bo boje się że Zidane poleci, niech dociągnie chociaż do końca sezonu.

0

A nie mają? To samo zjawisko, ta sama wielkość klubów, ten sam kraj, ta sama liga i ten sam Puchar Króla. Chyba oczywistym jest porównywanie pustek na meczach Realu do pustek w świątyni Camp Nou, pokazuje to że nie tylko w Barcelonie występuje to zjawisko.

0

Trochę porażka wizerunkowa Sevilli.

7

"Tier" xD

1

Ta Barcelona Valverde znów jest cierpliwa, nawet bardziej od tamtej Lucho z 2015 i z tamtego meczu. To chyba dobrze wróży :D

1

Strasznie mnie interesuje jedno, kto miał szafkę przed Coutinho? I czy w ogóle jest możliwosc zobaczyć kto był posiadaczem szafek w szatni Barçy? Jakies zdjęcie, wykaz? Cholernie mnie to ciekawi

1

Kurde nie może ten Griezmann przyjść, nie będzie nikogo na boisku..

0

Nie mówił o Barcelonie konkretnie

1

No po prostu jest graczem pożytecznym. Inaczej nie grałby czwarty sezon z rzędu największej, albo jednej z największych ilości minut, z punktu widzenia trenerów musi być niezastąpiony.

1

Info z wykopu, wpis nie mój, ale nie wiem czy było. Rakitić wczoraj bardzo ładnie zastąpił Busiego wykonując 120 podań w tym 109 celnych.

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_5U46AH4My2jR5sEbB3dmumfQmLomB3c1.jpg

8

Naczelny bukmacher niestety ma bana więc ciężko będzie o dobrą poradę ;p

0

To bardzo prawdopodobny obrót spraw :D

0

Być może właśnie tak jest. Może go wyrejestrują, zmienia numer i znowu zarejestrują o ile się tak da, to by było obustronnie korzystne xD

0

Aa rozumiem. Znaczy no jeśli zapłaci ustalona karę za zerwanie kontraktu i wypłaci równowartość pensji jaką by Arda dostał do końca kontraktu to może go wyrejestrować, nawet nie w okienku, tak mi się zdaje.

0

Nie rozumiem, czy Arda jest właścicielem swojej koszulki albo numeru 7? Ma do niego prawa? Dlaczego Barça nie może mu go po prostu zabrać i dać Coutinho? Wiem że to trochę okrutne, ale on w ogóle nie gra.

1

Ronaldo ma chyba miliard, tak mi się wydaje.

0

Szkoda że ocenzurowany ;p

0

Miliard? xD

0

? Ale mnie irytuje to że to pozostanie bez konsekwencji, nie o to co wlepił Daniel.

5

I kolejny skandal który rozejdzie się po kościach. Jak mnie to irytuje.

5

Hahaha xD co za weekend, nie mogę uwierzyć.

0

Nie prawda..

7

Tylko nie włączać teraz!

7

Bo Bale jest na prawdę świetnym piłkarzem. Nigdy nie rozumiałem czepiania się jego gry. Owszem szklanka, ale jak gra to jest świetny.

0

I po ptakach xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?