Oni mają pier***ca na punkcie "Brasileoo" i dla nich najważniejsze jest żeby się dobrze czuć a nie wartość piłkarska xD to jest śmieszne a widać jak PSG daje sobie Neymarowi wejść na głowę, zobaczysz co będzie jak przyjdzie do przedłużenia kontraktu xd
0
A na dole Korbel, pamiętacie tego użytkownika?
0
*Strony z filmami*
0
Też nie mogę z tą reklamą xd
0
Coutinho na prawej czy hasa po lewym skrzydle?
0
Jak oceniacie Dele Alliego?
0
No spodziewałem się że mamy tutaj Socio na stronie. Podziwiam.
0
Zastanawia mnie czemu Mirosławski odsunął się od komentowania hitów LaLiga.
0
Ale fajna przyśpiewka :D
24
Więcej takich panie Cou!
2
I co kończy się Suarez? XD
0
Bez dwóch zdań.
0
Rakitić odbiory prawie pod polem karnym, co za dzik
6
Iks de z tych narzekań
19
Zakład że jak wejdzie to strzeli gola? XD
0
Tak, a zacznij wyliczanke od liczy strzelonych bramek i asyst.
0
Po co oni tak puszczają xd
1
Wątpię żeby Marco byl w stanie tak odbierać piłki jak Rakieta.
6
Rakitić co za forma, aż miło popatrzeć.
1
Ten lew z Chelsea - masterpiece xD
0
Messi nigdy nie jest i nie będzie przyspawany do jednej strony, nie licz że Messi i Cou będą skrzydłowymi
0
FIFA 11, NFS Most Wanted i Assassin's Creed 2 i 4
2
Tydzien z lekceważeniem Chelsea czas zacząć xd
0
Oni mają pier***ca na punkcie "Brasileoo" i dla nich najważniejsze jest żeby się dobrze czuć a nie wartość piłkarska xD to jest śmieszne a widać jak PSG daje sobie Neymarowi wejść na głowę, zobaczysz co będzie jak przyjdzie do przedłużenia kontraktu xd
0
Scifun/Uwaga! Naukowy Bełkot. Gdyby częściej wrzucał filmy powiedziałbym Scifun bez zastanowienia.
0
Środek mamy obsadzony, lewa obronę tez, a na ŚPD mamy wielu w młodszych Barcach + Rakitić. Nie przywiązywałbym wielkiej wagi do tej plotki.
0
Trawa jest zielona
1
Taak, myślę że tak
0
Kocham go xD
7
Meunier jaki fart xD ale gol ładny xD
0
Di Maria co on robi xD