0

A na dole Korbel, pamiętacie tego użytkownika?

0

*Strony z filmami*

0

Też nie mogę z tą reklamą xd

0

Coutinho na prawej czy hasa po lewym skrzydle?

0

Jak oceniacie Dele Alliego?

0

No spodziewałem się że mamy tutaj Socio na stronie. Podziwiam.

0

Zastanawia mnie czemu Mirosławski odsunął się od komentowania hitów LaLiga.

0

Ale fajna przyśpiewka :D

24

Więcej takich panie Cou!

2

I co kończy się Suarez? XD

0

Bez dwóch zdań.

0

Rakitić odbiory prawie pod polem karnym, co za dzik

6

Iks de z tych narzekań

19

Zakład że jak wejdzie to strzeli gola? XD

0

Tak, a zacznij wyliczanke od liczy strzelonych bramek i asyst.

0

Po co oni tak puszczają xd

1

Wątpię żeby Marco byl w stanie tak odbierać piłki jak Rakieta.

6

Rakitić co za forma, aż miło popatrzeć.

1

Ten lew z Chelsea - masterpiece xD

0

Messi nigdy nie jest i nie będzie przyspawany do jednej strony, nie licz że Messi i Cou będą skrzydłowymi

0

FIFA 11, NFS Most Wanted i Assassin's Creed 2 i 4

2

Tydzien z lekceważeniem Chelsea czas zacząć xd

0

Oni mają pier***ca na punkcie "Brasileoo" i dla nich najważniejsze jest żeby się dobrze czuć a nie wartość piłkarska xD to jest śmieszne a widać jak PSG daje sobie Neymarowi wejść na głowę, zobaczysz co będzie jak przyjdzie do przedłużenia kontraktu xd

0

Scifun/Uwaga! Naukowy Bełkot. Gdyby częściej wrzucał filmy powiedziałbym Scifun bez zastanowienia.

0

Środek mamy obsadzony, lewa obronę tez, a na ŚPD mamy wielu w młodszych Barcach + Rakitić. Nie przywiązywałbym wielkiej wagi do tej plotki.

0

Trawa jest zielona

1

Taak, myślę że tak

0

Kocham go xD

7

Meunier jaki fart xD ale gol ładny xD

0

Di Maria co on robi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?