Dokładnie. Jakiekolwiek, choćby minimalne mieszanie się kościoła w rządzenie państwem to patologia a to co się teraz dzieje to ja już nie wiem jak nazywać.
Ale każda krytyka musi być merytoryczna i uzasadniona argumentami. Powodzenie na kogoś od tak sobie Żyd by go obrazić jest już przejawem antysemityzmu czy tego chcesz czy nie. Tym bardziej biorąc pod uwagę to co napisał kolega wyżej.
Też ikoną. Bycie ikoną nie ma dolnej granicy ze np. możesz nią być od 5 mistrzostw krajowych. Ikona to ikona, a to że United zdobyło wtedy tyle pucharów nie ma żadnego wypływu na znaczenie Aguero w City. I nikt nie stawia go na równi z Giggsem, po prostu mówimy o jego wpływie i znaczeniu w City.
Nie oglądałem większości meczów w tym sezonie a Barca większość wygrała, oglądałem El Clasico i 2 remisy z Valenica i Juve. Włączyłem ten i oglądałem do 60 minuty, Barca przegrywa. Wyłączyłem, Barca remisuje i wychodzi na prowadzenie xD
Pocieszcie mnie bo w tym sezonie nie wolno mi już oglądać Barcy XD
0
O, Kosecki. Co z nim? Gdzie teraz gra i jak?
1
Dokładnie. Jakiekolwiek, choćby minimalne mieszanie się kościoła w rządzenie państwem to patologia a to co się teraz dzieje to ja już nie wiem jak nazywać.
9
Absolutny idiotyzm i oddalenie się od zasad zdrowego wolnego rynku.
0
Samsung
2
Ale każda krytyka musi być merytoryczna i uzasadniona argumentami. Powodzenie na kogoś od tak sobie Żyd by go obrazić jest już przejawem antysemityzmu czy tego chcesz czy nie. Tym bardziej biorąc pod uwagę to co napisał kolega wyżej.
1
Też ikoną. Bycie ikoną nie ma dolnej granicy ze np. możesz nią być od 5 mistrzostw krajowych. Ikona to ikona, a to że United zdobyło wtedy tyle pucharów nie ma żadnego wypływu na znaczenie Aguero w City.
I nikt nie stawia go na równi z Giggsem, po prostu mówimy o jego wpływie i znaczeniu w City.
37
- sfauluj kogoś tak żeby prawie zakończyć mu karierę - 2-4 mecze zawieszenia
- obraź jego matkę - 12 meczów zawieszenia
1
Też tak sądzę, poza tym to Real, oni w Lidze Mistrzów grają zawsze lepiej niż w lidze.
16
Do przejścia wymagana jest jeszcze zgoda zawodnika, wątpię żeby Sam chciał się stąd ruszać
2
Dobrze że najlepszy napój na świecie będzie na naszych koszulkach.
0
Witamy spowrotem :D
0
Musiałem iść wtedy, nie wylączyłem bo przegrywaliśmy.
0
Nie oglądałem większości meczów w tym sezonie a Barca większość wygrała, oglądałem El Clasico i 2 remisy z Valenica i Juve. Włączyłem ten i oglądałem do 60 minuty, Barca przegrywa. Wyłączyłem, Barca remisuje i wychodzi na prowadzenie xD
Pocieszcie mnie bo w tym sezonie nie wolno mi już oglądać Barcy XD
1
Tak, ale to dobrze :D
2
Bocelli?
10
Zgłoszony
0
Ajj. Filip genialnie
0
Wina braku Busquetsa?
6
Jebaniutki :D
0
Jeju spokojnie. On tylko tam zaczął.. gra Iniesta więc nie poszaleje na lewej stronie narazie. Nikt nie chce z niego robić PS.
0
"skrót kamery" xd
2
Szczerze mówiąc pierwszy raz widzę 2000+ ludzi na stronie :D
0
4-4-2 czy 4-3-3 jak myślicie? Świetnie że gra Cou.
0
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
0
Sam Messi jest lepszy od całego BBC jak to powiedział Simeone.
0
Konkretnie Skryba :D genialnie to wspominam z dzieciństwa
0
To samo wrażenie miałem. Na prawdę widać po nim klasę.
0
"GOOL! DANI ALVIS!"
0
Pomysł oryginalny i dobry, wykonanie też świetne :D i powodzenia!
0
Co z Neymarem?