14 lutego 2018, 22:31
1
Kurwa naprawdę. Jak nie my ich wyrzucimy z tej LM to nikt tego nie zrobi z takim fartem.
14 lutego 2018, 22:30
0
3:1 xDDDDD elo.
14 lutego 2018, 22:27
A potem co? 30000 goli w CL, 90% właśnie takich jak dziś xDD
14 lutego 2018, 22:26
STARY SLABY I FARTOWNY REAL.
14 lutego 2018, 22:25
Areola dziś też świetny.
14 lutego 2018, 22:18
Zgadnij xD
14 lutego 2018, 22:15
2
Neymar dziś dobry mecz, mam nadzieję że coś jeszcze strzeli.
14 lutego 2018, 21:54
Hahha, nostalgia xD
14 lutego 2018, 21:30
Gol.
14 lutego 2018, 21:29
Haha nawet nie miałem tego w planie xD
14 lutego 2018, 21:24
Szybciej się obróć z ta piłką.
14 lutego 2018, 21:16
Sęp jak sęp, ale genialny.
14 lutego 2018, 21:14
Salah i 2:0.
Walka o numer 2 widzę ostra xD
14 lutego 2018, 21:12
C'nie xDDDD
14 lutego 2018, 21:09
Rozpierdala mnie jak Zidane tak macha tymi łapami xD pokazuje ile ma kunsztu trenerskiego xD
14 lutego 2018, 20:51
Oho już widzę że dobre PSG.
14 lutego 2018, 20:45
A które lepsze?
14 lutego 2018, 20:44
Marca, jak już takie wspomnienia
14 lutego 2018, 20:43
To dobre TVP XDDD
14 lutego 2018, 13:43
Jakas inna czcionka jest na Rambli na telefonie? Czy tylko u mnie albo mam wrażenie? Taka cieńsza jakby
14 lutego 2018, 13:14
I tak by chyba zagrał już Trippier, tak?
14 lutego 2018, 13:12
Wg tej grafiki im więcej oddanych strzałów to lepiej, aha xD
14 lutego 2018, 02:10
Shiffrin?
13 lutego 2018, 22:46
57
Droga do 3 najlepszych graczy jest odcięta dla niego już od dawna, a że do Złotej Piłki to nie ma związku z najlepszymi graczami jak wiemy
13 lutego 2018, 22:14
22
Fajny chłopak Dele Alli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
13 lutego 2018, 21:56
Antyfutbol.
13 lutego 2018, 21:19
Liverpoolu nie można być pewnym nigdy xD
13 lutego 2018, 21:12
12
No jest, bez powodu do Barcy nie przyszedł
Kane kurde weź się.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Kurwa naprawdę. Jak nie my ich wyrzucimy z tej LM to nikt tego nie zrobi z takim fartem.
0
3:1 xDDDDD elo.
0
A potem co? 30000 goli w CL, 90% właśnie takich jak dziś xDD
1
STARY SLABY I FARTOWNY REAL.
0
Areola dziś też świetny.
0
Zgadnij xD
2
Neymar dziś dobry mecz, mam nadzieję że coś jeszcze strzeli.
1
Hahha, nostalgia xD
0
Gol.
0
Haha nawet nie miałem tego w planie xD
2
Szybciej się obróć z ta piłką.
0
Sęp jak sęp, ale genialny.
0
Salah i 2:0.
1
Walka o numer 2 widzę ostra xD
0
C'nie xDDDD
0
Rozpierdala mnie jak Zidane tak macha tymi łapami xD pokazuje ile ma kunsztu trenerskiego xD
0
Oho już widzę że dobre PSG.
0
A które lepsze?
0
Marca, jak już takie wspomnienia
0
To dobre TVP XDDD
0
Jakas inna czcionka jest na Rambli na telefonie? Czy tylko u mnie albo mam wrażenie? Taka cieńsza jakby
0
I tak by chyba zagrał już Trippier, tak?
0
Wg tej grafiki im więcej oddanych strzałów to lepiej, aha xD
0
Shiffrin?
57
Droga do 3 najlepszych graczy jest odcięta dla niego już od dawna, a że do Złotej Piłki to nie ma związku z najlepszymi graczami jak wiemy
22
Fajny chłopak Dele Alli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Antyfutbol.
0
Liverpoolu nie można być pewnym nigdy xD
12
No jest, bez powodu do Barcy nie przyszedł
0
Kane kurde weź się.