1

Kurwa naprawdę. Jak nie my ich wyrzucimy z tej LM to nikt tego nie zrobi z takim fartem.

0

3:1 xDDDDD elo.

0

A potem co? 30000 goli w CL, 90% właśnie takich jak dziś xDD

1

STARY SLABY I FARTOWNY REAL.

0

Areola dziś też świetny.

0

Zgadnij xD

2

Neymar dziś dobry mecz, mam nadzieję że coś jeszcze strzeli.

1

Hahha, nostalgia xD

0

Gol.

0

Haha nawet nie miałem tego w planie xD

2

Szybciej się obróć z ta piłką.

0

Sęp jak sęp, ale genialny.

0

Salah i 2:0.

1

Walka o numer 2 widzę ostra xD

0

C'nie xDDDD

0

Rozpierdala mnie jak Zidane tak macha tymi łapami xD pokazuje ile ma kunsztu trenerskiego xD

0

Oho już widzę że dobre PSG.

0

A które lepsze?

0

Marca, jak już takie wspomnienia

0

To dobre TVP XDDD

0

Jakas inna czcionka jest na Rambli na telefonie? Czy tylko u mnie albo mam wrażenie? Taka cieńsza jakby

0

I tak by chyba zagrał już Trippier, tak?

0

Wg tej grafiki im więcej oddanych strzałów to lepiej, aha xD

0

Shiffrin?

57

Droga do 3 najlepszych graczy jest odcięta dla niego już od dawna, a że do Złotej Piłki to nie ma związku z najlepszymi graczami jak wiemy

22

Fajny chłopak Dele Alli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Antyfutbol.

0

Liverpoolu nie można być pewnym nigdy xD

12

No jest, bez powodu do Barcy nie przyszedł

0

Kane kurde weź się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?