Mam nadzieję że właśnie tak się zaczyna nasza droga do LM, taka jak w 2014/2015. Mieliśmy już mistrza Włoch i Grecji, teraz mamy Anglii, oby ta droga skończyła się dla nas tak samo.
Według informacji Diario Gol niechęć Leo Messiego do Andre Gomesa jest jeszcze większa. Argentyńczyk miał powiedzieć najbliższym przyjaciołom, że już nawet nie chce patrzeć na Portugalczyka. Dziennikarze twierdzą, że Messi naciskał na działaczy Barcelony, żeby już zimą pozbyli się Gomesa, ale nic z tego nie wyszło. Co wzmogło gniew Leo Messiego? Podobno nie chodzi już nawet o formę Portugalczka, ale o to, że opowiada bliskim mu piłkarzom (m.in. Cristiano Ronaldo) o tym jaki wpływ na cały klub z Katalonii ma właśnie Leo Messi.
XDDDDDDDD To jest tamtejszy ASZDziennik, tylko oni to piszą na serio xD
Po pierwsze nogę kładź na sprzęgle odpowiednio, nie tak żeby piętą szorować po podłodze tylko wręcz odwrotnie i będziesz dużo więcej czuł i miał wyczucia. I musisz po prostu wiedzieć ile, delikatnie sprawdzając, każdy samochód ma punkt wsprzeglenia inny.
I Alonso mam nadzieję. Ja oczywiście też za Ferrari, mam nadzieję Ferrari mistrz konstruktorów a Vettel mistrz świata. Ale liczę że ta 4 właśnie z Alonso, Vettelem, Hamiltonem i Verstappenem będzie mocno walczyć.
Ja tak samo, ale na prawdę kawał świetnej roboty ze strony Scifuna a jego zawsze się miło słucha i film który był w zasadzie potrzebny, szkoda że tak niewiele ludzi się do niego stosuje
A słyszałeś o racjonalnym myśleniu i sprawdzaniu informacji? Wpisz sobie na yt, ciekawe efekty. "Krótki film o prawdzie i fałszu", polecam. I skończcie baranieć.
Nie wiem jak bardzo wrażliwi na to jesteście xD nigdy nie dyskutowałem no serialach, obejrzałem 2 w życiu, Przyjaciół i Jak Poznałem Waszą Matkę i uważałem je za najlepsze w historii więc wiesz, trochę zielony w tym jestem xD
Przez was obejrzałem ten Dom z Papieru pierwszy odcinek i powiem że no no. I strasznie ładna jest główną bohaterka :D mam nadzieję że to nie spoiler xd
Johannes Boe jest bardzo dobry w biegach długich ale nie wygląda na takiego mocnego jak w poprzedniej części sezonu, stawiałbym na Fourcada, jeśli wszystko pójdzie "normalnie". Ale odpuść sobie stawianie Biatlonu, tak jak napisał wyżej, sport cholernie zmienny.
Niby 2:0 wystarczy, ale nie chce mi się wierzyć że to się uda. To znowu jest ten typowy Real, dzida w pole karne, jeb jeb, Ronaldo i gol. I znowu nic nie grają a wynik korzystny.
15
Mam nadzieję że właśnie tak się zaczyna nasza droga do LM, taka jak w 2014/2015. Mieliśmy już mistrza Włoch i Grecji, teraz mamy Anglii, oby ta droga skończyła się dla nas tak samo.
20
A ja stawiam jednak Kamila wyżej, ta sylwetka, ten styl, nikt tak nie skakał i nie skacze jak on. Dla mnie ma po prostu więcej talentu.
1
Zajarać musiał koniecznie
2
Oczywiście że z. Albo grubo albo wcale, to jest tłuste złoto teraz.
0
Błagam, nie Gomes. Nie chcemy wyjść chyba prawie takim składem jak rok temu na PSG.
4
Na pewno tak nie powiedział. Proszę pokaż mi tu jego wypowiedź z której kontekstu bądź słowo w słowo wynika że dobrze że Adam Małysz odchodzi.
11
XDDDDDDDDDDD
Mistrz Januszostwa 2018 xD
0
Gdzie wychodzi najpierw?
0
Jak nic innego, genialna gra.
12
Według informacji Diario Gol niechęć Leo Messiego do Andre Gomesa jest jeszcze większa. Argentyńczyk miał powiedzieć najbliższym przyjaciołom, że już nawet nie chce patrzeć na Portugalczyka. Dziennikarze twierdzą, że Messi naciskał na działaczy Barcelony, żeby już zimą pozbyli się Gomesa, ale nic z tego nie wyszło. Co wzmogło gniew Leo Messiego? Podobno nie chodzi już nawet o formę Portugalczka, ale o to, że opowiada bliskim mu piłkarzom (m.in. Cristiano Ronaldo) o tym jaki wpływ na cały klub z Katalonii ma właśnie Leo Messi.
XDDDDDDDD To jest tamtejszy ASZDziennik, tylko oni to piszą na serio xD
[przepisane z fangola, tier 1]
0
Nie ta pozycja.
0
Po pierwsze nogę kładź na sprzęgle odpowiednio, nie tak żeby piętą szorować po podłodze tylko wręcz odwrotnie i będziesz dużo więcej czuł i miał wyczucia. I musisz po prostu wiedzieć ile, delikatnie sprawdzając, każdy samochód ma punkt wsprzeglenia inny.
0
Puchar Świata
1
Dlatego tylko Eurosport ( ͡° ͜ʖ ͡°)
16
Król. Leo Messi skoków.
3
Gdyby NHL grało, eh.
3
Nikt tak nie skakał jak on, Małysz nigdy w życiu tak rowniutko nie leciał, ten skok był na same 20. Cos pięknego.
1
I Alonso mam nadzieję. Ja oczywiście też za Ferrari, mam nadzieję Ferrari mistrz konstruktorów a Vettel mistrz świata. Ale liczę że ta 4 właśnie z Alonso, Vettelem, Hamiltonem i Verstappenem będzie mocno walczyć.
0
Czyli strącą całe testy w Barcelonie? Ojojoj, to nie wróży zbyt dobrze.
1
Co z Force India? Bo wypadłem z tematu ostatnio. Czekam bardzo co pokaże McLaren i oczywiście na 22 lutego
1
A w jakim sklepie jeśli mogę wiedzieć? :) Oczywiście jeżeli pewność że oryginał to się nawet nie zastanawiaj, bierz.
5
Ja tak samo, ale na prawdę kawał świetnej roboty ze strony Scifuna a jego zawsze się miło słucha i film który był w zasadzie potrzebny, szkoda że tak niewiele ludzi się do niego stosuje
1
A słyszałeś o racjonalnym myśleniu i sprawdzaniu informacji? Wpisz sobie na yt, ciekawe efekty. "Krótki film o prawdzie i fałszu", polecam. I skończcie baranieć.
1
Nie wiem jak bardzo wrażliwi na to jesteście xD nigdy nie dyskutowałem no serialach, obejrzałem 2 w życiu, Przyjaciół i Jak Poznałem Waszą Matkę i uważałem je za najlepsze w historii więc wiesz, trochę zielony w tym jestem xD
0
Przez was obejrzałem ten Dom z Papieru pierwszy odcinek i powiem że no no. I strasznie ładna jest główną bohaterka :D mam nadzieję że to nie spoiler xd
0
Jaki masz telefon?
1
Jak już ten temat to polecam kanał "turbulencja".
1
Johannes Boe jest bardzo dobry w biegach długich ale nie wygląda na takiego mocnego jak w poprzedniej części sezonu, stawiałbym na Fourcada, jeśli wszystko pójdzie "normalnie". Ale odpuść sobie stawianie Biatlonu, tak jak napisał wyżej, sport cholernie zmienny.
4
Emery to jednak trener na LE max. Khelafi go powinien na pysk wyrzucić już rok temu.
1
Niby 2:0 wystarczy, ale nie chce mi się wierzyć że to się uda. To znowu jest ten typowy Real, dzida w pole karne, jeb jeb, Ronaldo i gol. I znowu nic nie grają a wynik korzystny.