- Jak to jest być skrybą, dobrze?
- Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.
Ja tam w FIFIE zawsze wolałem dochodzące piłki, więcej bramek z nich zdobywam. A jak to jest w prawdziwej piłce? To zależy od wrzucającego i charakterystyki strzelających i broniących i w ogóle.
17
Bezpłciowy Juventus przechodzi. Kolejna drużyna która tylko czeka żeby jej złoić dupę w półfinale lub finale. To jest zawsze ten sam Juventus.
0
No to Marciniak sobie wróci do ekstraklasy na długo xD
0
Nosz kurłaaaaa.
0
No nie...
0
A faktycznie..
0
Możliwe że Gomes bo najdłużej jest w klubie z nich wszystkich xD
0
Remontada es possible? xD
1
Tylko PSG tak nie cisnęło xD
0
"Talent na miarę Messiego"
0
Dobra, to pomyślmy lepiej kto dla Realu w 1/4, Liverpool? Może Roma? XD
0
XDDDDDDDDDDDDDDD
0
Dokładnie xD
2
Cavani to gra? XD
0
Zmienić klub
22
Ronaldo już ma dość Alvesa, chyba mu się przypomniały Klasyki xD
8
Przecież to jest więcej niż pewne xD
0
XDDDDDDDDD
0
No w sumie, coś w tym jest. Ale na początku to na pewno będzie dziwne..
1
Mecz może wygrać PSG, ale przejdzie Real, nie ma raczej opcji że Real nic nie wciśnie.
7
Nie wyobrażam sobie o tej godzinie oglądać meczu Champions League..
0
Acestreamy.
1
Messi bez widowni dalej były najlepszy w historii. Nie byłby po prostu taki popularny, ale nie uważam żeby niczym się ode mnie nie różnił.
8
- Jak to jest być skrybą, dobrze?
- Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.
0
Tak, w rewanżu. I ostatnio w pierwszym meczu z Realem.
0
Ja tam w FIFIE zawsze wolałem dochodzące piłki, więcej bramek z nich zdobywam. A jak to jest w prawdziwej piłce? To zależy od wrzucającego i charakterystyki strzelających i broniących i w ogóle.
1
Właśnie przeczytałem i zobaczyłem, dlatego usunąłem. Dzięki w każdym razie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gromee gromi
0
Real jeszcze jedną bo mam handi 0:2 xD i wracam na Eurowizję
2
Jednak konkurs dopiero dziś, nie wiem co w takim razie widziałem. Ale kibicuje Gromee, piosenka idealna na Eurowizję.