Mogłem tak wierzyć że tak się stanie dwa lata temu, rok temu. Trzeci rok z rzędu ciężko być takim hurraoptymistycznym, to się po prostu tak musi skończyć. Chciałbym żeby nie, ale tak będzie. Wszystko wygląda tak samo jak właśnie w poprzednich sezonach.
A gdyby tak Sevilla przeszła i byłby finał taki sam jak 2 lata temu w Lidze Europy? Ależ by była historia. Oczywiście szanse na to za minimalne i raczej Real już trzyma 13. puchar za wstążki, ale za marzenia nie karają mówią.
Wy też w każdym meczu mówicie to samo, a potem po meczu to samo. Ja nie wiem, czy wy nie widzicie że to gadanie zawsze tak wygląda? Po co to jęczenie jak i tak dobrze wiecie że awansujemy?
12
11/12, co tam się działo w tej końcówce to ja nawet nie
0
Typowo XD
0
Kurfa..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
104
Bo wiecie, tak wygląda właśnie świat Realu wg Jamesa. Dostajesz karne za ciężką pracę, nie za to że Twój zawodnik był faulowany xD
0
Miazga ze strony Ferrari, jestem w szoku, ale jaki zadowolony.
0
Dokładnie. Od 2015 piszczy bieda niesamowicie.
1
Zawsze Niemcy, w każdym sporcie XD
Ale losowanie faktycznie korzystne jakby patrzeć, nawet bardzo.
3
Jak nam było wstyd wczoraj tak dziś kibicom Realu powinno być jeszcze bardziej, tylko zupełnie innego powodu.
0
Karny....
0
Jak ten czas wolno leci..
6
"NAVAS W NAJWYŻEJ FORMIE" XD
1
Goooooollllllll
5
I tak się reaguje zmianami.
1
Real zaraz coś wciśnie xD
8
A ja się zdziwię. I to bardzo. Ale spokojnie to dopiero 1-0.
0
O 0:1 xDDDD to na tyle nadzieji na dziś?
0
Mogłem tak wierzyć że tak się stanie dwa lata temu, rok temu. Trzeci rok z rzędu ciężko być takim hurraoptymistycznym, to się po prostu tak musi skończyć. Chciałbym żeby nie, ale tak będzie. Wszystko wygląda tak samo jak właśnie w poprzednich sezonach.
0
A gdyby tak Sevilla przeszła i byłby finał taki sam jak 2 lata temu w Lidze Europy? Ależ by była historia. Oczywiście szanse na to za minimalne i raczej Real już trzyma 13. puchar za wstążki, ale za marzenia nie karają mówią.
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Teraz zmiany xD co za wstyd.
0
:))))))))))))))))))
0
Ter Stegen..
0
Liverpool 1-2.
0
A no, dawać na czas :) Tyle to ma klasy w sobie :)
1
Ciężko znaleźć jakikolwiek pozytyw.
1
Tak
0
Dawac Gomesa :))))))))
0
Suarez :))))))
0
Wy też w każdym meczu mówicie to samo, a potem po meczu to samo. Ja nie wiem, czy wy nie widzicie że to gadanie zawsze tak wygląda? Po co to jęczenie jak i tak dobrze wiecie że awansujemy?
1
Jakie jaja tam XD Piłka sie odbiła od gracza Live a spalonego tak czy siak nie było XDD