12

11/12, co tam się działo w tej końcówce to ja nawet nie

0

Typowo XD

0

Kurfa..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

104

Bo wiecie, tak wygląda właśnie świat Realu wg Jamesa. Dostajesz karne za ciężką pracę, nie za to że Twój zawodnik był faulowany xD

0

Miazga ze strony Ferrari, jestem w szoku, ale jaki zadowolony.

0

Dokładnie. Od 2015 piszczy bieda niesamowicie.

1

Zawsze Niemcy, w każdym sporcie XD
Ale losowanie faktycznie korzystne jakby patrzeć, nawet bardzo.

3

Jak nam było wstyd wczoraj tak dziś kibicom Realu powinno być jeszcze bardziej, tylko zupełnie innego powodu.

0

Karny....

0

Jak ten czas wolno leci..

6

"NAVAS W NAJWYŻEJ FORMIE" XD

1

Goooooollllllll

5

I tak się reaguje zmianami.

1

Real zaraz coś wciśnie xD

8

A ja się zdziwię. I to bardzo. Ale spokojnie to dopiero 1-0.

0

O 0:1 xDDDD to na tyle nadzieji na dziś?

0

Mogłem tak wierzyć że tak się stanie dwa lata temu, rok temu. Trzeci rok z rzędu ciężko być takim hurraoptymistycznym, to się po prostu tak musi skończyć. Chciałbym żeby nie, ale tak będzie. Wszystko wygląda tak samo jak właśnie w poprzednich sezonach.

0

A gdyby tak Sevilla przeszła i byłby finał taki sam jak 2 lata temu w Lidze Europy? Ależ by była historia. Oczywiście szanse na to za minimalne i raczej Real już trzyma 13. puchar za wstążki, ale za marzenia nie karają mówią.

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Teraz zmiany xD co za wstyd.

0

:))))))))))))))))))

0

Ter Stegen..

0

Liverpool 1-2.

0

A no, dawać na czas :) Tyle to ma klasy w sobie :)

1

Ciężko znaleźć jakikolwiek pozytyw.

1

Tak

0

Dawac Gomesa :))))))))

0

Suarez :))))))

0

Wy też w każdym meczu mówicie to samo, a potem po meczu to samo. Ja nie wiem, czy wy nie widzicie że to gadanie zawsze tak wygląda? Po co to jęczenie jak i tak dobrze wiecie że awansujemy?

1

Jakie jaja tam XD Piłka sie odbiła od gracza Live a spalonego tak czy siak nie było XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?