13 maja 2018, 17:25
0
Też mam dość już tego sezonu. Aczkolwiek oglądanie finału 26.05 nie będzie moim priorytetem :)
13 maja 2018, 16:23
Stratedzy w Ferrari to są jacyś sadyści, oni to chyba specjalnie sobie robią.
13 maja 2018, 15:00
5
Hymn Katalonii 2x dłuższy od hymnu Hiszpanii przed wyścigiem pod Barceloną w F1 xD
10 maja 2018, 21:02
1
Już zapomniałem jak lubię Orzecha, bo we wtorek nie oglądałem xD
8 maja 2018, 14:59
Dokładnie, ktoś źle kopiował z wykopu xd
8 maja 2018, 14:15
Jakie okradać? Sami sobie na to pozwalają przecież. To w pełni uczciwe.I wielkie dzięki OPowi
5 maja 2018, 20:07
Co rozumiesz przez słowo łącznik? :D
1 maja 2018, 15:28
17
I ze niby kogoś ma to przekonać do wiary w Boga czy jak? XD
29 kwietnia 2018, 22:31
9
Campeoneeees, Campeoneeeeeeees, Ole Ole Ole!
29 kwietnia 2018, 20:38
Prosiłbym.
29 kwietnia 2018, 20:37
Once de gala na przyszły sezon? :)
25 kwietnia 2018, 21:34
3
Ronaldo to gra?
25 kwietnia 2018, 21:30
Który to już mecz z rzędu kiedy ktoś siedzi na Realu, strzela ale nie ma bramek i kończy się tak samo. To nie jest kolejny z nich?
25 kwietnia 2018, 21:14
Jaki Muller XD
25 kwietnia 2018, 21:13
Gool!!
25 kwietnia 2018, 21:10
No już widzę że się nieźle zapowiada XDD ciekawe czy wyjaśnią to już tu czy jeszcze cień złudzenia zostawią na rewanż.
25 kwietnia 2018, 07:21
(Sport)? Przecież to oczywiste skoro teraz jest drugim.
24 kwietnia 2018, 22:42
Aj przez te 2 bramki teraz będzie dziwna propaganda że Roma ma jakiekolwiek szanse :)) lepiej by mi było bez nich, ale i tak chyba mało kto wierzy że jakkolwiek Roma jest w stanie Liverpoolowi zagrozić.
24 kwietnia 2018, 22:11
A tymczasem la Manita.
24 kwietnia 2018, 22:10
A ja uważam że jakby się naprawdę naszym chciało to by żadnych bęcków od Liverpoolu nie było.
24 kwietnia 2018, 22:08
Salah.. Przecież on się wydaje jakby nie miał ograniczeń, absolutne TOP 3 na ten moment, chyba najbliżej do Messiego teraz ma
24 kwietnia 2018, 22:04
4 xDDDDDDDDD
24 kwietnia 2018, 21:58
3:0!!!!
24 kwietnia 2018, 21:22
SALAH!!!!!
24 kwietnia 2018, 21:15
Podaj do Salaha kurfa XDDDD
24 kwietnia 2018, 15:16
Kto to? XD
22 kwietnia 2018, 22:56
Ale się cieszę że Napoli wygrało. Bardzo bym się cieszył jeśli by wygrali.
22 kwietnia 2018, 13:32
12
11/12, co tam się działo w tej końcówce to ja nawet nie
18 kwietnia 2018, 23:13
Typowo XD
17 kwietnia 2018, 22:38
Kurfa..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Też mam dość już tego sezonu. Aczkolwiek oglądanie finału 26.05 nie będzie moim priorytetem :)
0
Stratedzy w Ferrari to są jacyś sadyści, oni to chyba specjalnie sobie robią.
5
Hymn Katalonii 2x dłuższy od hymnu Hiszpanii przed wyścigiem pod Barceloną w F1 xD
1
Już zapomniałem jak lubię Orzecha, bo we wtorek nie oglądałem xD
0
Dokładnie, ktoś źle kopiował z wykopu xd
1
Jakie okradać? Sami sobie na to pozwalają przecież. To w pełni uczciwe.
I wielkie dzięki OPowi
0
Co rozumiesz przez słowo łącznik? :D
17
I ze niby kogoś ma to przekonać do wiary w Boga czy jak? XD
9
Campeoneeees, Campeoneeeeeeees, Ole Ole Ole!
0
Prosiłbym.
0
Once de gala na przyszły sezon? :)
3
Ronaldo to gra?
0
Który to już mecz z rzędu kiedy ktoś siedzi na Realu, strzela ale nie ma bramek i kończy się tak samo. To nie jest kolejny z nich?
0
Jaki Muller XD
0
Gool!!
0
No już widzę że się nieźle zapowiada XDD ciekawe czy wyjaśnią to już tu czy jeszcze cień złudzenia zostawią na rewanż.
0
(Sport)? Przecież to oczywiste skoro teraz jest drugim.
0
Aj przez te 2 bramki teraz będzie dziwna propaganda że Roma ma jakiekolwiek szanse :)) lepiej by mi było bez nich, ale i tak chyba mało kto wierzy że jakkolwiek Roma jest w stanie Liverpoolowi zagrozić.
0
A tymczasem la Manita.
0
A ja uważam że jakby się naprawdę naszym chciało to by żadnych bęcków od Liverpoolu nie było.
0
Salah.. Przecież on się wydaje jakby nie miał ograniczeń, absolutne TOP 3 na ten moment, chyba najbliżej do Messiego teraz ma
0
4 xDDDDDDDDD
0
3:0!!!!
0
SALAH!!!!!
1
Podaj do Salaha kurfa XDDDD
0
Kto to? XD
0
Ale się cieszę że Napoli wygrało. Bardzo bym się cieszył jeśli by wygrali.
12
11/12, co tam się działo w tej końcówce to ja nawet nie
0
Typowo XD
0
Kurfa..