0

Też mam dość już tego sezonu. Aczkolwiek oglądanie finału 26.05 nie będzie moim priorytetem :)

0

Stratedzy w Ferrari to są jacyś sadyści, oni to chyba specjalnie sobie robią.

5

Hymn Katalonii 2x dłuższy od hymnu Hiszpanii przed wyścigiem pod Barceloną w F1 xD

1

Już zapomniałem jak lubię Orzecha, bo we wtorek nie oglądałem xD

0

Dokładnie, ktoś źle kopiował z wykopu xd

1

Jakie okradać? Sami sobie na to pozwalają przecież. To w pełni uczciwe.
I wielkie dzięki OPowi

0

Co rozumiesz przez słowo łącznik? :D

17

I ze niby kogoś ma to przekonać do wiary w Boga czy jak? XD

9

Campeoneeees, Campeoneeeeeeees, Ole Ole Ole!

0

Prosiłbym.

0

Once de gala na przyszły sezon? :)

3

Ronaldo to gra?

0

Który to już mecz z rzędu kiedy ktoś siedzi na Realu, strzela ale nie ma bramek i kończy się tak samo. To nie jest kolejny z nich?

0

Jaki Muller XD

0

Gool!!

0

No już widzę że się nieźle zapowiada XDD ciekawe czy wyjaśnią to już tu czy jeszcze cień złudzenia zostawią na rewanż.

0

(Sport)? Przecież to oczywiste skoro teraz jest drugim.

0

Aj przez te 2 bramki teraz będzie dziwna propaganda że Roma ma jakiekolwiek szanse :)) lepiej by mi było bez nich, ale i tak chyba mało kto wierzy że jakkolwiek Roma jest w stanie Liverpoolowi zagrozić.

0

A tymczasem la Manita.

0

A ja uważam że jakby się naprawdę naszym chciało to by żadnych bęcków od Liverpoolu nie było.

0

Salah.. Przecież on się wydaje jakby nie miał ograniczeń, absolutne TOP 3 na ten moment, chyba najbliżej do Messiego teraz ma

0

4 xDDDDDDDDD

0

3:0!!!!

0

SALAH!!!!!

1

Podaj do Salaha kurfa XDDDD

0

Kto to? XD

0

Ale się cieszę że Napoli wygrało. Bardzo bym się cieszył jeśli by wygrali.

12

11/12, co tam się działo w tej końcówce to ja nawet nie

0

Typowo XD

0

Kurfa..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?