17 czerwca 2018, 17:45
0
Dokładnie, boje się że identycznie jak Real, wygrają.
17 czerwca 2018, 17:37
2
Jak to jest życiową forma Neuera to daleko mu do najlepszych na świecie xD
17 czerwca 2018, 17:27
8
Ale te kontry marnują, koncertowo. Już czwarta
17 czerwca 2018, 17:21
1
Chyba sobie długo nie pogada już xD
17 czerwca 2018, 17:18
Czemu oni tak czekają z tymi strzałami XDD
17 czerwca 2018, 17:02
Narazie nikt z naszych zawodników nie zachwycił na Mundialu, a nawet nie dane im było się pokazać jak teraz Matsowi, jejku..
17 czerwca 2018, 16:55
4
Vettel, Mercedes, albo reprezentacja, zawsze w niedzielę hymn Niemiec xD
17 czerwca 2018, 15:13
Woooow!!
16 czerwca 2018, 18:38
Od niego to już nawet Węgrzyn lepszy XD
16 czerwca 2018, 18:29
Głupio się przyznać, ale ja to Trzeciaka lubię słuchać xD Przypominaja mi się mecze o Superpuchar Hiszpanii z Realem, te wygrane 5:4.
16 czerwca 2018, 16:15
12
Messi co zrobił!
16 czerwca 2018, 15:47
Co xDD jego ciało się powiększyło o 30%, co za różnica czy przypadkowo xD
16 czerwca 2018, 15:44
7
Marciniak jest przecięty i wiemy to już po Lidze Mistrzów. Strach pomyśleć jak dostanie coś w gazie pucharowej Mundialu.
16 czerwca 2018, 15:42
Czemu nie ma VARu?
16 czerwca 2018, 15:32
Marciniak po naszej stronie XD
16 czerwca 2018, 15:23
Biglia XD
16 czerwca 2018, 15:19
Aguerrooooo!
16 czerwca 2018, 15:17
Wow Leo! Ale ma chęci.
16 czerwca 2018, 15:16
Nie chciałeś przyjść do nas to Cię na liście nie ma :D
16 czerwca 2018, 15:14
Każdy inny kibic niz Barçy tutaj jest za Islandia, a więc spokojnie, dużo ich xD
16 czerwca 2018, 15:13
Reklamy Adidasa idelane zeby ująć je na tle Messiego, chyba specjalnie tak robią xd
16 czerwca 2018, 15:10
Obrona Mourinho w akcji xD
16 czerwca 2018, 13:18
Drugi piłkarz Barçy się kompromituje na tym mundialu.
16 czerwca 2018, 11:58
Ale się cieszę że Debouz gra!
15 czerwca 2018, 20:26
Goal Line działa :))
15 czerwca 2018, 18:41
5
A Irańczycy to trybuny identycznie jak na siatkówce, ogłuszający hałas i tyle xD
15 czerwca 2018, 18:22
Aa, no to decyzja w pełni zrozumiała. Szpaku na hicior?
15 czerwca 2018, 18:20
Aa, słabo :/ chyba że wszyscy komentarzy tak robią z jakiś względów.
15 czerwca 2018, 18:19
3
24* miesięcy
15 czerwca 2018, 18:18
Ekipa TVP komentuje z Rosji czy z Warszawy?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Dokładnie, boje się że identycznie jak Real, wygrają.
2
Jak to jest życiową forma Neuera to daleko mu do najlepszych na świecie xD
8
Ale te kontry marnują, koncertowo. Już czwarta
1
Chyba sobie długo nie pogada już xD
1
Czemu oni tak czekają z tymi strzałami XDD
2
Narazie nikt z naszych zawodników nie zachwycił na Mundialu, a nawet nie dane im było się pokazać jak teraz Matsowi, jejku..
4
Vettel, Mercedes, albo reprezentacja, zawsze w niedzielę hymn Niemiec xD
0
Woooow!!
0
Od niego to już nawet Węgrzyn lepszy XD
4
Głupio się przyznać, ale ja to Trzeciaka lubię słuchać xD
Przypominaja mi się mecze o Superpuchar Hiszpanii z Realem, te wygrane 5:4.
12
Messi co zrobił!
8
Co xDD jego ciało się powiększyło o 30%, co za różnica czy przypadkowo xD
7
Marciniak jest przecięty i wiemy to już po Lidze Mistrzów. Strach pomyśleć jak dostanie coś w gazie pucharowej Mundialu.
2
Czemu nie ma VARu?
7
Marciniak po naszej stronie XD
4
Biglia XD
0
Aguerrooooo!
1
Wow Leo! Ale ma chęci.
1
Nie chciałeś przyjść do nas to Cię na liście nie ma :D
1
Każdy inny kibic niz Barçy tutaj jest za Islandia, a więc spokojnie, dużo ich xD
8
Reklamy Adidasa idelane zeby ująć je na tle Messiego, chyba specjalnie tak robią xd
8
Obrona Mourinho w akcji xD
4
Drugi piłkarz Barçy się kompromituje na tym mundialu.
2
Ale się cieszę że Debouz gra!
0
Goal Line działa :))
5
A Irańczycy to trybuny identycznie jak na siatkówce, ogłuszający hałas i tyle xD
1
Aa, no to decyzja w pełni zrozumiała. Szpaku na hicior?
0
Aa, słabo :/ chyba że wszyscy komentarzy tak robią z jakiś względów.
3
24* miesięcy
0
Ekipa TVP komentuje z Rosji czy z Warszawy?