0

Dokładnie, boje się że identycznie jak Real, wygrają.

2

Jak to jest życiową forma Neuera to daleko mu do najlepszych na świecie xD

8

Ale te kontry marnują, koncertowo. Już czwarta

1

Chyba sobie długo nie pogada już xD

1

Czemu oni tak czekają z tymi strzałami XDD

2

Narazie nikt z naszych zawodników nie zachwycił na Mundialu, a nawet nie dane im było się pokazać jak teraz Matsowi, jejku..

4

Vettel, Mercedes, albo reprezentacja, zawsze w niedzielę hymn Niemiec xD

0

Woooow!!

0

Od niego to już nawet Węgrzyn lepszy XD

4

Głupio się przyznać, ale ja to Trzeciaka lubię słuchać xD
Przypominaja mi się mecze o Superpuchar Hiszpanii z Realem, te wygrane 5:4.

12

Messi co zrobił!

8

Co xDD jego ciało się powiększyło o 30%, co za różnica czy przypadkowo xD

7

Marciniak jest przecięty i wiemy to już po Lidze Mistrzów. Strach pomyśleć jak dostanie coś w gazie pucharowej Mundialu.

2

Czemu nie ma VARu?

7

Marciniak po naszej stronie XD

4

Biglia XD

0

Aguerrooooo!

1

Wow Leo! Ale ma chęci.

1

Nie chciałeś przyjść do nas to Cię na liście nie ma :D

1

Każdy inny kibic niz Barçy tutaj jest za Islandia, a więc spokojnie, dużo ich xD

8

Reklamy Adidasa idelane zeby ująć je na tle Messiego, chyba specjalnie tak robią xd

8

Obrona Mourinho w akcji xD

4

Drugi piłkarz Barçy się kompromituje na tym mundialu.

2

Ale się cieszę że Debouz gra!

0

Goal Line działa :))

5

A Irańczycy to trybuny identycznie jak na siatkówce, ogłuszający hałas i tyle xD

1

Aa, no to decyzja w pełni zrozumiała. Szpaku na hicior?

0

Aa, słabo :/ chyba że wszyscy komentarzy tak robią z jakiś względów.

3

24* miesięcy

0

Ekipa TVP komentuje z Rosji czy z Warszawy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?