27 czerwca 2018, 18:02
4
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_A76U20TflkSbf2IN1KnpZzdtbi8jSHW2.jpg
27 czerwca 2018, 17:57
0
Jak cały Mundial :D
27 czerwca 2018, 17:55
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Mówilem Mats?
27 czerwca 2018, 17:52
XDDDDDDDDDDDDDD
27 czerwca 2018, 17:48
10
Aż mnie zabolało.
27 czerwca 2018, 17:47
No na swój kraj przecież nie zrzuci xD
27 czerwca 2018, 17:46
Niech ich Kim postraszy atomówka, może jeszcze coz zagrają.
27 czerwca 2018, 17:38
1
3v2...
27 czerwca 2018, 17:37
2
Szwecja 6 Meksyk 6 Niemcy 4 Korea 1
27 czerwca 2018, 17:36
Jak Ci Szwedzi grają że az 3-0 pokonują rewelacyjny wcześniej Meksyk?
27 czerwca 2018, 16:02
Boateng wygląda jak Hamilton xD
27 czerwca 2018, 11:29
Brazylia XDDD
26 czerwca 2018, 22:23
Mnie to jakos bardzo nie smuci, wygrałem kilka zakładow bo stawiałem z fanatykami że odpadniemy w fazie grupowej, ze 4 kebaby już mam xD
26 czerwca 2018, 22:19
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_juJJTkMcAndnSf3sAbca6ZQdvZnjShaQ.jpg
26 czerwca 2018, 22:15
Że przepraszam do góry nogami miał skoczyć? XD
26 czerwca 2018, 22:01
8
W końcu coś dobrze wyszło po naszemu na tym Mundialu!
26 czerwca 2018, 21:35
Nie ma karnego!!
26 czerwca 2018, 21:24
Angel proszę, PROSZĘ.
26 czerwca 2018, 21:23
15
To jest niepojęte co robi ta marionetka w żółtej koszulce.
26 czerwca 2018, 21:12
A tak go szanowałem.. Cakir Ty ch**u
26 czerwca 2018, 21:09
3
Szkalowania Argentyny ciąg dalszy
26 czerwca 2018, 21:05
XD
26 czerwca 2018, 20:14
Król!!
26 czerwca 2018, 20:07
Bandyctwo czas start :)
26 czerwca 2018, 20:00
No i fajnie, nie mogę z takimi hymnami jak nasz, smętne to i takie meh. Nie mówię że nasz jest zły, po prostu jako melodia, jako muzyka jest slaby.
26 czerwca 2018, 17:51
17
Pierwszy mecz bezbramkowy na turnieju. Brawo, niech żyje antyfutbol.
26 czerwca 2018, 17:07
Dobrze że wchodzi Mendy. Hernandez dzis cieniutki.
26 czerwca 2018, 13:58
Spokojnie, o to się nie będzie trzeba starać, Japonia nas zmiecie jak Kolumbia.
25 czerwca 2018, 20:19
Portugalii fart ciąg dalszy xD teraz bramkarz łamaga
25 czerwca 2018, 20:04
6
Pomoc Thiago-Busi-Iniesta, ajj
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_A76U20TflkSbf2IN1KnpZzdtbi8jSHW2.jpg
0
Jak cały Mundial :D
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mówilem Mats?
0
XDDDDDDDDDDDDDD
10
Aż mnie zabolało.
0
No na swój kraj przecież nie zrzuci xD
0
Niech ich Kim postraszy atomówka, może jeszcze coz zagrają.
1
3v2...
2
Szwecja 6
Meksyk 6
Niemcy 4
Korea 1
0
Jak Ci Szwedzi grają że az 3-0 pokonują rewelacyjny wcześniej Meksyk?
2
Boateng wygląda jak Hamilton xD
0
Brazylia XDDD
1
Mnie to jakos bardzo nie smuci, wygrałem kilka zakładow bo stawiałem z fanatykami że odpadniemy w fazie grupowej, ze 4 kebaby już mam xD
10
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_juJJTkMcAndnSf3sAbca6ZQdvZnjShaQ.jpg
0
Że przepraszam do góry nogami miał skoczyć? XD
8
W końcu coś dobrze wyszło po naszemu na tym Mundialu!
0
Nie ma karnego!!
1
Angel proszę, PROSZĘ.
15
To jest niepojęte co robi ta marionetka w żółtej koszulce.
10
A tak go szanowałem.. Cakir Ty ch**u
3
Szkalowania Argentyny ciąg dalszy
0
XD
1
Król!!
1
Bandyctwo czas start :)
1
No i fajnie, nie mogę z takimi hymnami jak nasz, smętne to i takie meh. Nie mówię że nasz jest zły, po prostu jako melodia, jako muzyka jest slaby.
17
Pierwszy mecz bezbramkowy na turnieju. Brawo, niech żyje antyfutbol.
1
Dobrze że wchodzi Mendy. Hernandez dzis cieniutki.
0
Spokojnie, o to się nie będzie trzeba starać, Japonia nas zmiecie jak Kolumbia.
0
Portugalii fart ciąg dalszy xD teraz bramkarz łamaga
6
Pomoc Thiago-Busi-Iniesta, ajj