0

Jak cały Mundial :D

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mówilem Mats?

0

XDDDDDDDDDDDDDD

10

Aż mnie zabolało.

0

No na swój kraj przecież nie zrzuci xD

0

Niech ich Kim postraszy atomówka, może jeszcze coz zagrają.

1

3v2...

2

Szwecja 6
Meksyk 6
Niemcy 4
Korea 1

0

Jak Ci Szwedzi grają że az 3-0 pokonują rewelacyjny wcześniej Meksyk?

2

Boateng wygląda jak Hamilton xD

0

Brazylia XDDD

1

Mnie to jakos bardzo nie smuci, wygrałem kilka zakładow bo stawiałem z fanatykami że odpadniemy w fazie grupowej, ze 4 kebaby już mam xD

0

Że przepraszam do góry nogami miał skoczyć? XD

8

W końcu coś dobrze wyszło po naszemu na tym Mundialu!

0

Nie ma karnego!!

1

Angel proszę, PROSZĘ.

15

To jest niepojęte co robi ta marionetka w żółtej koszulce.

10

A tak go szanowałem.. Cakir Ty ch**u

3

Szkalowania Argentyny ciąg dalszy

0

XD

1

Król!!

1

Bandyctwo czas start :)

1

No i fajnie, nie mogę z takimi hymnami jak nasz, smętne to i takie meh. Nie mówię że nasz jest zły, po prostu jako melodia, jako muzyka jest slaby.

17

Pierwszy mecz bezbramkowy na turnieju. Brawo, niech żyje antyfutbol.

1

Dobrze że wchodzi Mendy. Hernandez dzis cieniutki.

0

Spokojnie, o to się nie będzie trzeba starać, Japonia nas zmiecie jak Kolumbia.

0

Portugalii fart ciąg dalszy xD teraz bramkarz łamaga

6

Pomoc Thiago-Busi-Iniesta, ajj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?