3 lipca 2018, 21:15
0
Skoczył na niego, no bez jaj XDDD
3 lipca 2018, 20:48
Ałaaaa, aż mnie zabolało autentycznie
3 lipca 2018, 20:44
1
Myślałem nad tym do tej pory i chyba wolę Anglików w 1/4 xD
3 lipca 2018, 15:26
Niemożliwy, bo są po tej samej stronie drabinki. I co wy z tą Szwecją XD
2 lipca 2018, 17:43
Firmino!
2 lipca 2018, 17:28
Znowu wyleci w fazie pucharowej z kontuzją?
2 lipca 2018, 17:22
3
XDDDDDDDDDDDDDD
2 lipca 2018, 16:31
Dokładnie xD też kisne z tych ekspertyz
Cziczi masz paprocha
1 lipca 2018, 22:31
No racja, wtedy też mnie to zastanawiało xd co z tym przepisem?
1 lipca 2018, 22:28
Ej Panowie ale nie miało nie być podwójnych kar? Że jak karny to nie czerwona?
1 lipca 2018, 22:26
A nie miało nie być podwójnych kar?
1 lipca 2018, 22:25
XD ale Luka sztos piła
1 lipca 2018, 21:50
Tej Anglii to bym tak szybko nie skreślał. No i w ogóle ten Mundial to przekleństwo dla obstawiających więc ciężko cokolwiek wyrokować xD
1 lipca 2018, 21:37
Ale serio, żeby to nie wyglądało śmiesznie to Kolumbia, albo Anglia, a przecież jedną z nich odpadnie.. ta strona wygląda bardzo słabo i szkoda że tak to się ułożyło..
1 lipca 2018, 21:34
8
Strach pomyśleć jak mierna drużyna może wejść do finału..
1 lipca 2018, 20:04
XDD dobry mecz
1 lipca 2018, 18:59
7
Tomaszewski co by nie mówił to jakby opowiadał jak sam zarżnął pół Wehrmachtu na wojnie.
1 lipca 2018, 18:56
A właśnie, to był ostatni mecz Pique w kadrze. Szkoda tego karnego tym bardziej..
1 lipca 2018, 18:54
Co ten debil próbuje Listkiewiczowi udowodnić? XD
1 lipca 2018, 17:54
Dokładnie to samo pomyślałem xD
1 lipca 2018, 17:44
Przecież to Ramos go faulował XDDD
1 lipca 2018, 17:43
Afera czas start
1 lipca 2018, 17:40
Bardzo ciekawa cała dyskusja. A jeżeli Borek faktycznie powiedział że Argentyna by zaszła dalej bez Leo to xDDDD
1 lipca 2018, 17:26
Bez cienia wątpliwości, Edit: Asensio tak samo cień siebie. Edit2: w sumie on tak zawsze gra, czasem ma tylko przebłyski xD
1 lipca 2018, 17:19
Koke to jest parodysta.
1 lipca 2018, 06:21
4
Jak poważna jest kontuzja Cavaniego?
30 czerwca 2018, 20:08
Ależ to jest dwójka!
30 czerwca 2018, 17:33
Meza XDDDDDDDDDDDDDD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Skoczył na niego, no bez jaj XDDD
0
Ałaaaa, aż mnie zabolało autentycznie
1
Myślałem nad tym do tej pory i chyba wolę Anglików w 1/4 xD
0
Niemożliwy, bo są po tej samej stronie drabinki. I co wy z tą Szwecją XD
0
Firmino!
0
Znowu wyleci w fazie pucharowej z kontuzją?
3
XDDDDDDDDDDDDDD
3
Dokładnie xD też kisne z tych ekspertyz
0
Cziczi masz paprocha
0
No racja, wtedy też mnie to zastanawiało xd co z tym przepisem?
0
Ej Panowie ale nie miało nie być podwójnych kar? Że jak karny to nie czerwona?
0
XDDDDDDDDDDDDDD
1
A nie miało nie być podwójnych kar?
0
XD ale Luka sztos piła
0
Tej Anglii to bym tak szybko nie skreślał. No i w ogóle ten Mundial to przekleństwo dla obstawiających więc ciężko cokolwiek wyrokować xD
0
Ale serio, żeby to nie wyglądało śmiesznie to Kolumbia, albo Anglia, a przecież jedną z nich odpadnie.. ta strona wygląda bardzo słabo i szkoda że tak to się ułożyło..
8
Strach pomyśleć jak mierna drużyna może wejść do finału..
0
XDD dobry mecz
7
Tomaszewski co by nie mówił to jakby opowiadał jak sam zarżnął pół Wehrmachtu na wojnie.
0
A właśnie, to był ostatni mecz Pique w kadrze. Szkoda tego karnego tym bardziej..
7
Co ten debil próbuje Listkiewiczowi udowodnić? XD
1
Dokładnie to samo pomyślałem xD
8
Przecież to Ramos go faulował XDDD
0
Afera czas start
0
Bardzo ciekawa cała dyskusja. A jeżeli Borek faktycznie powiedział że Argentyna by zaszła dalej bez Leo to xDDDD
1
Bez cienia wątpliwości,
Edit: Asensio tak samo cień siebie.
Edit2: w sumie on tak zawsze gra, czasem ma tylko przebłyski xD
0
Koke to jest parodysta.
4
Jak poważna jest kontuzja Cavaniego?
1
Ależ to jest dwójka!
7
Meza XDDDDDDDDDDDDDD