0

Skoczył na niego, no bez jaj XDDD

0

Ałaaaa, aż mnie zabolało autentycznie

1

Myślałem nad tym do tej pory i chyba wolę Anglików w 1/4 xD

0

Niemożliwy, bo są po tej samej stronie drabinki. I co wy z tą Szwecją XD

0

Firmino!

0

Znowu wyleci w fazie pucharowej z kontuzją?

3

XDDDDDDDDDDDDDD

3

Dokładnie xD też kisne z tych ekspertyz

0

Cziczi masz paprocha

0

No racja, wtedy też mnie to zastanawiało xd co z tym przepisem?

0

Ej Panowie ale nie miało nie być podwójnych kar? Że jak karny to nie czerwona?

0

XDDDDDDDDDDDDDD

1

A nie miało nie być podwójnych kar?

0

XD ale Luka sztos piła

0

Tej Anglii to bym tak szybko nie skreślał. No i w ogóle ten Mundial to przekleństwo dla obstawiających więc ciężko cokolwiek wyrokować xD

0

Ale serio, żeby to nie wyglądało śmiesznie to Kolumbia, albo Anglia, a przecież jedną z nich odpadnie.. ta strona wygląda bardzo słabo i szkoda że tak to się ułożyło..

8

Strach pomyśleć jak mierna drużyna może wejść do finału..

0

XDD dobry mecz

7

Tomaszewski co by nie mówił to jakby opowiadał jak sam zarżnął pół Wehrmachtu na wojnie.

0

A właśnie, to był ostatni mecz Pique w kadrze. Szkoda tego karnego tym bardziej..

7

Co ten debil próbuje Listkiewiczowi udowodnić? XD

1

Dokładnie to samo pomyślałem xD

8

Przecież to Ramos go faulował XDDD

0

Afera czas start

0

Bardzo ciekawa cała dyskusja. A jeżeli Borek faktycznie powiedział że Argentyna by zaszła dalej bez Leo to xDDDD

1

Bez cienia wątpliwości,
Edit: Asensio tak samo cień siebie.
Edit2: w sumie on tak zawsze gra, czasem ma tylko przebłyski xD

0

Koke to jest parodysta.

4

Jak poważna jest kontuzja Cavaniego?

1

Ależ to jest dwójka!

7

Meza XDDDDDDDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?