17

Co ten Laskowski xD serio Dembouz + 80 mln?

3

Co to za hypowóz tej Złotej Piłki dla Modricia, co wszytskich wzięło nagle xD

0

Cou nic nie grał w fazie pucharowej.

0

XDDDDD

3

Już się popisał przy bramce Trippiera wczoraj xD

2

Jak ja nienawidzę czegoś takiego.. jakby się dało to i w fazie grupowej by w karnych wygrywali.

1

Kur*a..

0

Angole

0

Im szybciej wejdzie Rashford za Sterlinga tym lepiej xD

21

Zatrzymanie czasu.

1

Oszczędzany na finał nasz Dembele xD

1

Im szybciej wejdzie Dembele tym lepiej dla Francji xD

4

Ależ Hazard jest przezaj***sty

1

A taki hype był na Pavarda po meczu z Argentyną xD

0

Tylko czy Messi za napastnikiem to też dobry pomysł? Nie wiadomo jak często by jeden drugiemu wchodził w drogę. Aczkolwiek Suarez z Messim rozumieją się świetnie, więc może by nie było tak źle.
A druga kwestia, przyspawanie Coutinho do skrzydła? Też sam nie wiem..

0

Polsat, nc+ jest strasznie niepewne.. a z Polsatem i Eleven masz F1, siatkówkę, Eurosport, no wszystko. Chyba że interesują Cię wszystkie mecze La Liga bardziej niż reszta sportów.

22

Ja tam nie widzę w niej nic szczególnego szczerze mówiąc..

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/09/16/1410895077863_wps_6_September_16th_2014_LIVER.jpg

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

25

Oglądam teraz karne z wczorajszego meczu i to jest niebywale jakie szczęście miał Modric. Gracze Realu chyba mają to po prostu niezbywalne xD

2

Polska po Lwów!!11one!

1

Taaaaak!!

8

Ja tu jedyny za Ruskimi? XD

1

No nie wiem ta Chorwacja, karne czuję a to loteria

0

No mam nadzieję :D

2

Zrozumieją parafrazę :))

14

TVP GO NIENAWIDZI! ODKRYŁ JEDEN PROSTY TRIK. ZOBACZ JAK

23

Pozostaną tylko cztery mecze tego Mundialu.. szok.

0

Uff kurła

0

Nigeria

3

Alli!! Zasłużył!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?