Tylko czy Messi za napastnikiem to też dobry pomysł? Nie wiadomo jak często by jeden drugiemu wchodził w drogę. Aczkolwiek Suarez z Messim rozumieją się świetnie, więc może by nie było tak źle.
A druga kwestia, przyspawanie Coutinho do skrzydła? Też sam nie wiem..
Polsat, nc+ jest strasznie niepewne.. a z Polsatem i Eleven masz F1, siatkówkę, Eurosport, no wszystko. Chyba że interesują Cię wszystkie mecze La Liga bardziej niż reszta sportów.
17
Co ten Laskowski xD serio Dembouz + 80 mln?
3
Co to za hypowóz tej Złotej Piłki dla Modricia, co wszytskich wzięło nagle xD
0
Cou nic nie grał w fazie pucharowej.
0
XDDDDD
3
Już się popisał przy bramce Trippiera wczoraj xD
2
Jak ja nienawidzę czegoś takiego.. jakby się dało to i w fazie grupowej by w karnych wygrywali.
1
Kur*a..
0
Angole
0
Im szybciej wejdzie Rashford za Sterlinga tym lepiej xD
21
Zatrzymanie czasu.
1
Oszczędzany na finał nasz Dembele xD
1
Im szybciej wejdzie Dembele tym lepiej dla Francji xD
4
Ależ Hazard jest przezaj***sty
1
A taki hype był na Pavarda po meczu z Argentyną xD
0
Tylko czy Messi za napastnikiem to też dobry pomysł? Nie wiadomo jak często by jeden drugiemu wchodził w drogę. Aczkolwiek Suarez z Messim rozumieją się świetnie, więc może by nie było tak źle.
A druga kwestia, przyspawanie Coutinho do skrzydła? Też sam nie wiem..
0
Polsat, nc+ jest strasznie niepewne.. a z Polsatem i Eleven masz F1, siatkówkę, Eurosport, no wszystko. Chyba że interesują Cię wszystkie mecze La Liga bardziej niż reszta sportów.
22
Ja tam nie widzę w niej nic szczególnego szczerze mówiąc..
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/09/16/1410895077863_wps_6_September_16th_2014_LIVER.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
25
Oglądam teraz karne z wczorajszego meczu i to jest niebywale jakie szczęście miał Modric. Gracze Realu chyba mają to po prostu niezbywalne xD
2
Polska po Lwów!!11one!
1
Taaaaak!!
8
Ja tu jedyny za Ruskimi? XD
1
No nie wiem ta Chorwacja, karne czuję a to loteria
0
No mam nadzieję :D
2
Zrozumieją parafrazę :))
14
TVP GO NIENAWIDZI! ODKRYŁ JEDEN PROSTY TRIK. ZOBACZ JAK
23
Pozostaną tylko cztery mecze tego Mundialu.. szok.
0
Uff kurła
0
Nigeria
3
Alli!! Zasłużył!