Ale oni się są podatni na edukację bo przez wiek mają się za najmądrzejszych xD nie gadałeś nigdy ze starszą osobą? Wiek jest ich koronnym argumentem i działa dla nich jak bańka na wszelkie próby nauczania.
Jeszcze rok technikum, więc oficjalnie mam wakacje, dlatego mówię tylko i wyłącznie ze swojej perspektywy jak to wygląda. Ale w pracy muszę byc i tak na 7 w poniedziałek i w zupełności mi szczerze mówiąc taki sen wystarcza.
Google Pixel 2 XL, Samsung S9, iPhone X. Z mojej strony że wskazaniem na Pixela ale nie jest on dostępny w Polsce. Drogie bo drogie, nie mam pojęcia co rozumiesz przez dobrą cenę.
Kurde, czytam to jaka ekscytacja nowym sezonem i szkoda mi że nie będę mógł obejrzeć dzisiejszego początku sezonu, bo wyruszam z dziewczyną w oddalone miejsca żeby jak najlepiej obserwować wpadające do atmosfery perseidy, ale obiecuję wam że jedno z "życzeń" będzie dotyczyło Barçy! :D
Podobnie jak kolega wyżej. Temat rzeka i to nawet mało powiedziane, o tym można rozmawiać i rozmawiać, jak już się raz zainteresujesz astronomią to Cię nie puści
1
Ale oni się są podatni na edukację bo przez wiek mają się za najmądrzejszych xD nie gadałeś nigdy ze starszą osobą? Wiek jest ich koronnym argumentem i działa dla nich jak bańka na wszelkie próby nauczania.
1
Dzięki! :D
0
Przerób pytania uważnie i będziesz umiał wszystko na spojrzenie.
1
I tak właśnie nabijają wyświetlenia "czegoś nie wiem, wchodzę". Nie wiesz bo to nie ma nic wspólnego z prawdą i istnieje tylko na Onecie xD
3
Universe Sandbox
11
Wara od Busiego i Rakiticia wy paryskie wieczne 1/8.
1
#czarnolisto
0
Jeszcze rok technikum, więc oficjalnie mam wakacje, dlatego mówię tylko i wyłącznie ze swojej perspektywy jak to wygląda. Ale w pracy muszę byc i tak na 7 w poniedziałek i w zupełności mi szczerze mówiąc taki sen wystarcza.
4
A co najlepsze, zawsze ich szczyt przychodzi przed jakimś ważnym meczem xD pamiętam do tej pory wysyp "snów" przed finałem LM w 2015 xD
To oczywiście naukowo, może być możliwe, bo myślimy o tym więcej i dlatego się to pojawia, ale scenariusze tego to XDDD lepsze niż sci-fi
7
Właśnie u mnie odwrotnie. Nie pamiętam już żebym w sobotę o 22 był w domu, a w niedzielę o tej godzinie już z tym trochę lepiej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co rozumiesz przez anorektyczne?
0
Odbiło mu od tej kasy
0
XD
0
Jeśli chodzi mu tylko o aparat? Nie napisał konkretnie jaka cena xD
Tylko propozycja jeśli chce kupić telefon z jak najlepszym aparatem.
0
Google Pixel 2 XL, Samsung S9, iPhone X. Z mojej strony że wskazaniem na Pixela ale nie jest on dostępny w Polsce.
Drogie bo drogie, nie mam pojęcia co rozumiesz przez dobrą cenę.
0
YouTube
4
Jesteś genialny w podsumowywaniu La Rambli xD gościu rób to częściej XD
1
Uu, wybacz.
1
Finał LM?
0
Kurde, czytam to jaka ekscytacja nowym sezonem i szkoda mi że nie będę mógł obejrzeć dzisiejszego początku sezonu, bo wyruszam z dziewczyną w oddalone miejsca żeby jak najlepiej obserwować wpadające do atmosfery perseidy, ale obiecuję wam że jedno z "życzeń" będzie dotyczyło Barçy! :D
21
Ile razy rozmawialiście z Messim w swoim życiu żeby ze 100% pewnością stwierdzić że nie nadaje się na kapitana? XD
To wybiera drużyna, oni doskonale wiedzą kogo chcą na noszenia opaski, poza tym Leo jest jednym z kapitanów od wielu lat.
Ale nie, Messi nie kapitan po nie potrafi krzyknąć xddd
0
Do niedawna była zasada że tylko wychowankowie mogą być jednym z 4 kapitanów, dlatego miał opaskę Iniesta, a ma ją Messi czy Busquets.
0
Until Dawn
0
Janowicz rzutu kulą
0
Mi też :))
1
No mówię że to jest takie potoczne bardziej xD a jak wyglądają faktycznie?
1
Granny Smith?
U nas się często na to mówi papierówki, ale to mało ścisła nazwa, na takie żółte też się tak mówi
4
On był tam tylko wypożyczony, nie rozumiem dlaczego traktuje się go jakby był ich wychowankiem
1
Podobnie jak kolega wyżej. Temat rzeka i to nawet mało powiedziane, o tym można rozmawiać i rozmawiać, jak już się raz zainteresujesz astronomią to Cię nie puści