1

Ale oni się są podatni na edukację bo przez wiek mają się za najmądrzejszych xD nie gadałeś nigdy ze starszą osobą? Wiek jest ich koronnym argumentem i działa dla nich jak bańka na wszelkie próby nauczania.

1

Dzięki! :D

0

Przerób pytania uważnie i będziesz umiał wszystko na spojrzenie.

1

I tak właśnie nabijają wyświetlenia "czegoś nie wiem, wchodzę". Nie wiesz bo to nie ma nic wspólnego z prawdą i istnieje tylko na Onecie xD

3

Universe Sandbox

11

Wara od Busiego i Rakiticia wy paryskie wieczne 1/8.

1

#czarnolisto

0

Jeszcze rok technikum, więc oficjalnie mam wakacje, dlatego mówię tylko i wyłącznie ze swojej perspektywy jak to wygląda. Ale w pracy muszę byc i tak na 7 w poniedziałek i w zupełności mi szczerze mówiąc taki sen wystarcza.

4

A co najlepsze, zawsze ich szczyt przychodzi przed jakimś ważnym meczem xD pamiętam do tej pory wysyp "snów" przed finałem LM w 2015 xD

To oczywiście naukowo, może być możliwe, bo myślimy o tym więcej i dlatego się to pojawia, ale scenariusze tego to XDDD lepsze niż sci-fi

7

Właśnie u mnie odwrotnie. Nie pamiętam już żebym w sobotę o 22 był w domu, a w niedzielę o tej godzinie już z tym trochę lepiej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co rozumiesz przez anorektyczne?

0

Odbiło mu od tej kasy

0

XD

0

Jeśli chodzi mu tylko o aparat? Nie napisał konkretnie jaka cena xD
Tylko propozycja jeśli chce kupić telefon z jak najlepszym aparatem.

0

Google Pixel 2 XL, Samsung S9, iPhone X. Z mojej strony że wskazaniem na Pixela ale nie jest on dostępny w Polsce.
Drogie bo drogie, nie mam pojęcia co rozumiesz przez dobrą cenę.

0

YouTube

4

Jesteś genialny w podsumowywaniu La Rambli xD gościu rób to częściej XD

1

Uu, wybacz.

1

Finał LM?

0

Kurde, czytam to jaka ekscytacja nowym sezonem i szkoda mi że nie będę mógł obejrzeć dzisiejszego początku sezonu, bo wyruszam z dziewczyną w oddalone miejsca żeby jak najlepiej obserwować wpadające do atmosfery perseidy, ale obiecuję wam że jedno z "życzeń" będzie dotyczyło Barçy! :D

21

Ile razy rozmawialiście z Messim w swoim życiu żeby ze 100% pewnością stwierdzić że nie nadaje się na kapitana? XD

To wybiera drużyna, oni doskonale wiedzą kogo chcą na noszenia opaski, poza tym Leo jest jednym z kapitanów od wielu lat.

Ale nie, Messi nie kapitan po nie potrafi krzyknąć xddd

0

Do niedawna była zasada że tylko wychowankowie mogą być jednym z 4 kapitanów, dlatego miał opaskę Iniesta, a ma ją Messi czy Busquets.

0

Until Dawn

0

Janowicz rzutu kulą

0

Mi też :))

1

No mówię że to jest takie potoczne bardziej xD a jak wyglądają faktycznie?

1

Granny Smith?

U nas się często na to mówi papierówki, ale to mało ścisła nazwa, na takie żółte też się tak mówi

4

On był tam tylko wypożyczony, nie rozumiem dlaczego traktuje się go jakby był ich wychowankiem

1

Podobnie jak kolega wyżej. Temat rzeka i to nawet mało powiedziane, o tym można rozmawiać i rozmawiać, jak już się raz zainteresujesz astronomią to Cię nie puści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?