0

Dobra jedziemy z Manitką

0

Ten co poszedł wow

2

Benzema xDDD

2

Jeszcze wątpliwości czy sędzia za Realem? XD

1

Jak Busi zawsze bez układu nerwowego tak dziś mu działa i to widać :/

1

Kurde to jest karny xD

1

Spoko ja mam 12 xD

0

Trochę się różnią wasze statystyki tego samego piłkarza w tym samym meczu panowie niżej :/

0

Dobra, poczytałem trochę La Ramble i widząc Twoje poczynania to by było na tyle z mojej strony xD
Do wieczora Cię już tu pewnie nie będzie, elo

0

Bellerin xD gość się nie łapie do składu cienkiego jak sik pająka Arsenalu

1

W La Lidze jak rozumiem? Jak się sprawa ma w TOP 5 ligach?

1

XDDDDDD

0

Podobnie jak Kiesza i jej Hideaway

0

#tysiacurojenniezaleznychmediow

1

XDDDD jak ktoś ogarnia to jest całkiem zajebisty xD

25

aLe pRZecIeŻ sZCzepiOnKI pOwodUJa AutYzm

7

Świetnie wygląda taka koszulka podsumowująca karierę np. Messiego:
https://images.sportsdirect.com/images/products/37764221_l.jpg

5

Bo tak jest, naprawdę zimna Cola że szklanej butelki to najlepszy smak na świecie

1

0

Właśnie niedawno pisałem egzamin z kwalifikacji A.36, co pomóc?

0

Klasyka xD

17

"Tylko przelewu"
XD

0

Co za dzban xD

9

XD no tak, wiatraki mają

0

Spokojnie, do mistrzostw świata nie będzie już tak dominował

0

Ach, pamiętam jaki był dobry w FIFA 11 xD

0

Przeczytaj książkę "Pakt Ribbentrop - Beck"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?