27 lutego 2019, 22:33
0
Dobra jedziemy z Manitką
27 lutego 2019, 22:18
Ten co poszedł wow
27 lutego 2019, 21:38
2
Benzema xDDD
27 lutego 2019, 21:35
Jeszcze wątpliwości czy sędzia za Realem? XD
27 lutego 2019, 21:22
1
Jak Busi zawsze bez układu nerwowego tak dziś mu działa i to widać :/
27 lutego 2019, 21:17
Kurde to jest karny xD
27 lutego 2019, 21:13
Spoko ja mam 12 xD
24 lutego 2019, 22:11
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_CXGIBtXxah1yEBQvBQoTQaNT35s4ZTPJ.jpg XD
24 lutego 2019, 14:16
Trochę się różnią wasze statystyki tego samego piłkarza w tym samym meczu panowie niżej :/
24 lutego 2019, 14:03
Dobra, poczytałem trochę La Ramble i widząc Twoje poczynania to by było na tyle z mojej strony xDDo wieczora Cię już tu pewnie nie będzie, elo
24 lutego 2019, 13:58
Bellerin xD gość się nie łapie do składu cienkiego jak sik pająka Arsenalu
23 lutego 2019, 20:22
W La Lidze jak rozumiem? Jak się sprawa ma w TOP 5 ligach?
16 lutego 2019, 21:08
XDDDDDD
8 lutego 2019, 03:26
Podobnie jak Kiesza i jej Hideaway
7 lutego 2019, 19:44
#tysiacurojenniezaleznychmediow
6 lutego 2019, 08:34
XDDDD jak ktoś ogarnia to jest całkiem zajebisty xD
1 lutego 2019, 19:08
25
aLe pRZecIeŻ sZCzepiOnKI pOwodUJa AutYzm
31 stycznia 2019, 16:27
7
Świetnie wygląda taka koszulka podsumowująca karierę np. Messiego: https://images.sportsdirect.com/images/products/37764221_l.jpg
30 stycznia 2019, 11:36
5
Bo tak jest, naprawdę zimna Cola że szklanej butelki to najlepszy smak na świecie
29 stycznia 2019, 15:03
http://miedziowe.pl/content/view/90589/495/
29 stycznia 2019, 14:39
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_F28cXA0MNwFJdFf2G8W0p3HyooiYE5Un.jpg Cos ostro walnęło w na Dolnym Śląsku
22 stycznia 2019, 17:33
Właśnie niedawno pisałem egzamin z kwalifikacji A.36, co pomóc?
15 stycznia 2019, 14:39
8
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_hHRSjBTTOwPHH5pv716nbrE6n9qd1kqJ.jpg
13 stycznia 2019, 22:32
Klasyka xD
13 stycznia 2019, 13:57
17
"Tylko przelewu" XD
6 stycznia 2019, 19:48
Co za dzban xD
4 stycznia 2019, 14:54
9
XD no tak, wiatraki mają
3 stycznia 2019, 14:05
Spokojnie, do mistrzostw świata nie będzie już tak dominował
20 grudnia 2018, 15:22
Ach, pamiętam jaki był dobry w FIFA 11 xD
20 grudnia 2018, 15:20
Przeczytaj książkę "Pakt Ribbentrop - Beck"
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Dobra jedziemy z Manitką
0
Ten co poszedł wow
2
Benzema xDDD
2
Jeszcze wątpliwości czy sędzia za Realem? XD
1
Jak Busi zawsze bez układu nerwowego tak dziś mu działa i to widać :/
1
Kurde to jest karny xD
1
Spoko ja mam 12 xD
0
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_CXGIBtXxah1yEBQvBQoTQaNT35s4ZTPJ.jpg
XD
0
Trochę się różnią wasze statystyki tego samego piłkarza w tym samym meczu panowie niżej :/
0
Dobra, poczytałem trochę La Ramble i widząc Twoje poczynania to by było na tyle z mojej strony xD
Do wieczora Cię już tu pewnie nie będzie, elo
0
Bellerin xD gość się nie łapie do składu cienkiego jak sik pająka Arsenalu
1
W La Lidze jak rozumiem? Jak się sprawa ma w TOP 5 ligach?
1
XDDDDDD
0
Podobnie jak Kiesza i jej Hideaway
0
#tysiacurojenniezaleznychmediow
1
XDDDD jak ktoś ogarnia to jest całkiem zajebisty xD
25
aLe pRZecIeŻ sZCzepiOnKI pOwodUJa AutYzm
7
Świetnie wygląda taka koszulka podsumowująca karierę np. Messiego:
https://images.sportsdirect.com/images/products/37764221_l.jpg
5
Bo tak jest, naprawdę zimna Cola że szklanej butelki to najlepszy smak na świecie
0
http://miedziowe.pl/content/view/90589/495/
1
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_F28cXA0MNwFJdFf2G8W0p3HyooiYE5Un.jpg
Cos ostro walnęło w na Dolnym Śląsku
0
Właśnie niedawno pisałem egzamin z kwalifikacji A.36, co pomóc?
8
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_hHRSjBTTOwPHH5pv716nbrE6n9qd1kqJ.jpg
0
Klasyka xD
17
"Tylko przelewu"
XD
0
Co za dzban xD
9
XD no tak, wiatraki mają
0
Spokojnie, do mistrzostw świata nie będzie już tak dominował
0
Ach, pamiętam jaki był dobry w FIFA 11 xD
0
Przeczytaj książkę "Pakt Ribbentrop - Beck"