8

Majstersztyk :)

8

XDD widzę że mózg nieźle wyprany

0

Co proszę?

0

Co z Messim?

1

D4L52SBN!

4

XDDDD A Ty wiesz że średniowieczne poglądy = ziemia jest płaska? xD

5

2018 - 1492 = x
X = tyle lat do tyłu jesteś

0

W sensie się wyjustował? Kliknij po prostu żeby wszystko było od lewej krawędzi.

0

Patrzmy na dobre strony, La Liga jest strasznie wyrównana.

0

Na Kler ludzie walą tylko w Polsce, na całym świecie ten film może być zauważony i nie przemknąć bez echa jak u nas.

0

Oo to jeszcze lepiej, chyba już się nie łapiemy na 9.0 OTA w następnym roku co?

0

Kupiłby, bo moja 5 już wygląda przy nowych strasznie staro xD

3

Ale tapeta do telefonu wejdzie, śliczne. (。◕‿‿◕。)

1

Wilshire, byc może Bale, Gaitzka Mendieta.

0

Diario Gol = XDDDDDD

0

Pogbaaaa

6

Lepiej teraz kryzys jak w kwietniu XD

9

O jak kisne z płaczu o herb XDD

1

Ale to jest poziom siatkówki, fenomenalny, fantastyczny.

2

To mogłoby do starej na telefon xD

2

Czemu przycisk przenoszący na La Ramble z tej nowej wersji przenosi na LR na komputer? :( Oczywiście na telefonie

0

El Clasico wygrane w marcu/kwietniu 2015 roku, tak mi się wydaje bo wtedy było dużo zamieszania o estelady.

2

Mam to samo xD nienawidzę takiej pogody jak mało czego.

0

XDDDDD złoto

0

Tottenham xD

0

XVI Noc Kabaretowa La Rambli xD

0

Jeszcze pół roku temu powiedziałbym Sampaoli, ale to co "pokazał" z Argentyną go dyskwalifikuje zdecydowanie.

1

Na jakichś angielskich serwisach, wpisz po prostu friends online i będzie tego mnóstwo.

0

Nie xD nigdy nie było takiego ocieplenia klimatu z powodu człowieka. Zawsze były to inne naturalne powody, a nie ludzki czynnik zbyt dużej emisji CO2.

0

Jakiś link?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?