24 października 2018, 23:49
8
Majstersztyk :)
24 października 2018, 08:18
XDD widzę że mózg nieźle wyprany
20 października 2018, 22:36
0
Co proszę?
20 października 2018, 22:32
Co z Messim?
18 października 2018, 12:20
1
D4L52SBN!
14 października 2018, 14:31
4
XDDDD A Ty wiesz że średniowieczne poglądy = ziemia jest płaska? xD
14 października 2018, 14:07
5
2018 - 1492 = x X = tyle lat do tyłu jesteś
13 października 2018, 18:39
W sensie się wyjustował? Kliknij po prostu żeby wszystko było od lewej krawędzi.
8 października 2018, 09:18
Patrzmy na dobre strony, La Liga jest strasznie wyrównana.
6 października 2018, 03:01
Na Kler ludzie walą tylko w Polsce, na całym świecie ten film może być zauważony i nie przemknąć bez echa jak u nas.
5 października 2018, 22:29
Oo to jeszcze lepiej, chyba już się nie łapiemy na 9.0 OTA w następnym roku co?
5 października 2018, 22:17
Kupiłby, bo moja 5 już wygląda przy nowych strasznie staro xD
4 października 2018, 16:03
3
Ale tapeta do telefonu wejdzie, śliczne. (。◕‿‿◕。)
30 września 2018, 19:36
Wilshire, byc może Bale, Gaitzka Mendieta.
29 września 2018, 20:59
Diario Gol = XDDDDDD
29 września 2018, 19:18
Pogbaaaa
29 września 2018, 18:08
6
Lepiej teraz kryzys jak w kwietniu XD
28 września 2018, 07:21
9
O jak kisne z płaczu o herb XDD
27 września 2018, 17:33
Ale to jest poziom siatkówki, fenomenalny, fantastyczny.
25 września 2018, 08:41
2
To mogłoby do starej na telefon xD
25 września 2018, 08:39
Czemu przycisk przenoszący na La Ramble z tej nowej wersji przenosi na LR na komputer? :( Oczywiście na telefonie
22 września 2018, 12:23
El Clasico wygrane w marcu/kwietniu 2015 roku, tak mi się wydaje bo wtedy było dużo zamieszania o estelady.
22 września 2018, 11:19
Mam to samo xD nienawidzę takiej pogody jak mało czego.
21 września 2018, 11:24
XDDDDD złoto
18 września 2018, 20:46
Tottenham xD
16 września 2018, 20:55
XVI Noc Kabaretowa La Rambli xD
15 września 2018, 14:52
Jeszcze pół roku temu powiedziałbym Sampaoli, ale to co "pokazał" z Argentyną go dyskwalifikuje zdecydowanie.
14 września 2018, 21:28
Na jakichś angielskich serwisach, wpisz po prostu friends online i będzie tego mnóstwo.
14 września 2018, 20:58
Nie xD nigdy nie było takiego ocieplenia klimatu z powodu człowieka. Zawsze były to inne naturalne powody, a nie ludzki czynnik zbyt dużej emisji CO2.
14 września 2018, 19:58
Jakiś link?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
8
Majstersztyk :)
8
XDD widzę że mózg nieźle wyprany
0
Co proszę?
0
Co z Messim?
1
D4L52SBN!
4
XDDDD A Ty wiesz że średniowieczne poglądy = ziemia jest płaska? xD
5
2018 - 1492 = x
X = tyle lat do tyłu jesteś
0
W sensie się wyjustował? Kliknij po prostu żeby wszystko było od lewej krawędzi.
0
Patrzmy na dobre strony, La Liga jest strasznie wyrównana.
0
Na Kler ludzie walą tylko w Polsce, na całym świecie ten film może być zauważony i nie przemknąć bez echa jak u nas.
0
Oo to jeszcze lepiej, chyba już się nie łapiemy na 9.0 OTA w następnym roku co?
0
Kupiłby, bo moja 5 już wygląda przy nowych strasznie staro xD
3
Ale tapeta do telefonu wejdzie, śliczne. (。◕‿‿◕。)
1
Wilshire, byc może Bale, Gaitzka Mendieta.
0
Diario Gol = XDDDDDD
0
Pogbaaaa
6
Lepiej teraz kryzys jak w kwietniu XD
9
O jak kisne z płaczu o herb XDD
1
Ale to jest poziom siatkówki, fenomenalny, fantastyczny.
2
To mogłoby do starej na telefon xD
2
Czemu przycisk przenoszący na La Ramble z tej nowej wersji przenosi na LR na komputer? :( Oczywiście na telefonie
0
El Clasico wygrane w marcu/kwietniu 2015 roku, tak mi się wydaje bo wtedy było dużo zamieszania o estelady.
2
Mam to samo xD nienawidzę takiej pogody jak mało czego.
0
XDDDDD złoto
0
Tottenham xD
0
XVI Noc Kabaretowa La Rambli xD
0
Jeszcze pół roku temu powiedziałbym Sampaoli, ale to co "pokazał" z Argentyną go dyskwalifikuje zdecydowanie.
1
Na jakichś angielskich serwisach, wpisz po prostu friends online i będzie tego mnóstwo.
0
Nie xD nigdy nie było takiego ocieplenia klimatu z powodu człowieka. Zawsze były to inne naturalne powody, a nie ludzki czynnik zbyt dużej emisji CO2.
0
Jakiś link?