81

Wczoraj Real, dziś PSG, jeszcze Juve i się chyba zesram xD

0

Neymar od jutra kampania "chce do Barcy"

3

PSG to są frajerzy tysiąclecia XD

1

PSG out? XDDDDD

1

Aa, w ten sposób, nie wiedziałem że Marquinhos taki uniwersalny

0

A co to PSG 5 obrońcami? Oni tak zawsze? XD

1

Mam nadzieję że za ten cały fart w ostatnich latach znowu przyszła era 1/8

2

Tytuł frajera roku oczywiście

3

Wszyscy się bawią nanana

1

4:1

0

Teraz widzę, mam opóźnienie, rzeczywiście wyszła

0

A nie musi całym obwodem? XD

0

Vamooss!!!

0

Jak Ajax przejdzie to nawet 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Co ten Tadek dzisiaj robi

13

Oni by nas ostro cisnęli grając w ten sposób xD

0

XDDDDDD

0

Białe chusteczki?

0

Co ten Ajax gra :o

0

Ten drugi komentator brzmi jak Trzeciak, kto to jest?

0

To że Real jest bez Ramosa to dla nich plus niestety :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale ten Milan jest słaby xD

0

Co to za pomysł El Clásico w ostatki xD

0

XDDDDDD

4

Ten konkurs pokazuje dlaczego La Liga > LM xD

0

Jednego? :o

4

Jakby nie patrzeć to Real bardziej przegrał niż my wygraliśmy xD

4

Co jak co ale Valverde to na Real ma sposób xD

127

Spieprzyliście nam tłusty czwartek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?