6 marca 2019, 22:58
81
Wczoraj Real, dziś PSG, jeszcze Juve i się chyba zesram xD
6 marca 2019, 22:54
0
Neymar od jutra kampania "chce do Barcy"
6 marca 2019, 22:52
3
PSG to są frajerzy tysiąclecia XD
6 marca 2019, 22:51
1
PSG out? XDDDDD
6 marca 2019, 20:29
Aa, w ten sposób, nie wiedziałem że Marquinhos taki uniwersalny
6 marca 2019, 20:21
A co to PSG 5 obrońcami? Oni tak zawsze? XD
5 marca 2019, 22:52
Mam nadzieję że za ten cały fart w ostatnich latach znowu przyszła era 1/8
5 marca 2019, 22:51
2
Tytuł frajera roku oczywiście
5 marca 2019, 22:49
Wszyscy się bawią nanana
5 marca 2019, 22:30
4:1
5 marca 2019, 22:23
Teraz widzę, mam opóźnienie, rzeczywiście wyszła
A nie musi całym obwodem? XD
5 marca 2019, 22:20
Vamooss!!!
5 marca 2019, 22:12
Jak Ajax przejdzie to nawet 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5 marca 2019, 22:09
Co ten Tadek dzisiaj robi
5 marca 2019, 21:39
13
Oni by nas ostro cisnęli grając w ten sposób xD
5 marca 2019, 21:29
XDDDDDD
5 marca 2019, 21:27
Białe chusteczki?
5 marca 2019, 21:23
Co ten Ajax gra :o
5 marca 2019, 21:16
Ten drugi komentator brzmi jak Trzeciak, kto to jest?
5 marca 2019, 21:05
To że Real jest bez Ramosa to dla nich plus niestety :/
2 marca 2019, 21:06
Komentarz usunięty przez użytkownika
2 marca 2019, 19:45
Ale ten Milan jest słaby xD
2 marca 2019, 17:38
Co to za pomysł El Clásico w ostatki xD
2 marca 2019, 13:21
1 marca 2019, 17:36
4
Ten konkurs pokazuje dlaczego La Liga > LM xD
28 lutego 2019, 16:27
Jednego? :o
27 lutego 2019, 23:16
Jakby nie patrzeć to Real bardziej przegrał niż my wygraliśmy xD
27 lutego 2019, 22:55
Co jak co ale Valverde to na Real ma sposób xD
27 lutego 2019, 22:42
127
Spieprzyliście nam tłusty czwartek
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
81
Wczoraj Real, dziś PSG, jeszcze Juve i się chyba zesram xD
0
Neymar od jutra kampania "chce do Barcy"
3
PSG to są frajerzy tysiąclecia XD
1
PSG out? XDDDDD
1
Aa, w ten sposób, nie wiedziałem że Marquinhos taki uniwersalny
0
A co to PSG 5 obrońcami? Oni tak zawsze? XD
1
Mam nadzieję że za ten cały fart w ostatnich latach znowu przyszła era 1/8
2
Tytuł frajera roku oczywiście
3
Wszyscy się bawią nanana
1
4:1
0
Teraz widzę, mam opóźnienie, rzeczywiście wyszła
0
A nie musi całym obwodem? XD
0
Vamooss!!!
0
Jak Ajax przejdzie to nawet 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Co ten Tadek dzisiaj robi
13
Oni by nas ostro cisnęli grając w ten sposób xD
0
XDDDDDD
0
Białe chusteczki?
0
Co ten Ajax gra :o
0
Ten drugi komentator brzmi jak Trzeciak, kto to jest?
0
To że Real jest bez Ramosa to dla nich plus niestety :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale ten Milan jest słaby xD
0
Co to za pomysł El Clásico w ostatki xD
0
XDDDDDD
4
Ten konkurs pokazuje dlaczego La Liga > LM xD
0
Jednego? :o
4
Jakby nie patrzeć to Real bardziej przegrał niż my wygraliśmy xD
4
Co jak co ale Valverde to na Real ma sposób xD
127
Spieprzyliście nam tłusty czwartek