12 marca 2020, 10:09
1
WIG20 -10%. DZIESIĘĆ PROCENT XD
11 marca 2020, 23:40
0
Dla wszystkich porównujących podróż Napoli do Barcelony do tej którą nasi jechali na mecz z AC Milanem, zobaczcie ile jest z Neapolu do Barcy a ile z Mediolanu.
11 marca 2020, 23:10
4
XDDDDDD i bardzo kur** dobrze
9 marca 2020, 00:33
2
@Arkon a co z np Indonezją? Iranem? Przecież tam jest dużo cieplej niż we Włoszech
7 marca 2020, 20:15
Już jutro ESCANDALO w madryckich Velvetach
7 marca 2020, 20:10
Bramka cieszy, gra smuci
7 marca 2020, 20:07
Przecież tu nawet nie ma dyskusji
7 marca 2020, 19:59
Griezmann gra? :)))
6 marca 2020, 09:30
@avanes tak było, nie zmyślam
4 marca 2020, 16:12
@Avada Kedavra i do siostry
1 marca 2020, 22:29
To jest swojak Pique
1 marca 2020, 22:27
9
30s i prawie strzelił xD
Dajesz Martin, pokaż nam
1 marca 2020, 22:18
Zawał że nie wiem
1 marca 2020, 22:13
Matko boska Mats
1 marca 2020, 21:43
14
Busquets, Semedo, Griezmann dzisiaj wariaciki
1 marca 2020, 21:36
No Griezmann dzisiaj zajebiście rozgrywa
1 marca 2020, 21:35
Semedo co poszedł
1 marca 2020, 21:22
Zapakujcie w Lahoza w ten helikopter co słychać i go wywieźcie do Korei
1 marca 2020, 21:17
Standardowo, dopóki Casemiro nie dostanie kartki to będzie śmieciem
1 marca 2020, 21:14
Ale fajnie że pressing jest na połowie Realu
1 marca 2020, 21:02
Co wy gadacie, Cant del Barca jest dużo lepszy
1 marca 2020, 20:45
@BarcaInfo Cristiano?
26 lutego 2020, 22:54
5
W niedzielę ich dobić i niech sobie spokojnie kończą sezon
26 lutego 2020, 22:44
XDDDDD ależ piękny wieczór
26 lutego 2020, 22:40
Zajebiście 15 znaków
26 lutego 2020, 22:11
Real trochę obsrany
26 lutego 2020, 21:30
O kurde co obronił
26 lutego 2020, 21:21
3
De Bruyne to dzik
26 lutego 2020, 00:40
@TheMefju przecież za Valverde tak właśnie graliśmy w rewanżach z Romą i Liverpoolem. I jak to wyszło?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
WIG20 -10%. DZIESIĘĆ PROCENT XD
0
Dla wszystkich porównujących podróż Napoli do Barcelony do tej którą nasi jechali na mecz z AC Milanem, zobaczcie ile jest z Neapolu do Barcy a ile z Mediolanu.
4
XDDDDDD i bardzo kur** dobrze
2
@Arkon a co z np Indonezją? Iranem? Przecież tam jest dużo cieplej niż we Włoszech
2
Już jutro ESCANDALO w madryckich Velvetach
0
Bramka cieszy, gra smuci
2
Przecież tu nawet nie ma dyskusji
1
Griezmann gra? :)))
4
@avanes tak było, nie zmyślam
0
@Avada Kedavra i do siostry
1
To jest swojak Pique
9
30s i prawie strzelił xD
0
Dajesz Martin, pokaż nam
0
Zawał że nie wiem
2
Matko boska Mats
14
Busquets, Semedo, Griezmann dzisiaj wariaciki
2
No Griezmann dzisiaj zajebiście rozgrywa
0
Semedo co poszedł
0
Zapakujcie w Lahoza w ten helikopter co słychać i go wywieźcie do Korei
1
Standardowo, dopóki Casemiro nie dostanie kartki to będzie śmieciem
0
Ale fajnie że pressing jest na połowie Realu
0
Co wy gadacie, Cant del Barca jest dużo lepszy
0
@BarcaInfo Cristiano?
5
W niedzielę ich dobić i niech sobie spokojnie kończą sezon
0
XDDDDD ależ piękny wieczór
0
Zajebiście 15 znaków
5
Real trochę obsrany
0
O kurde co obronił
3
De Bruyne to dzik
1
@TheMefju przecież za Valverde tak właśnie graliśmy w rewanżach z Romą i Liverpoolem. I jak to wyszło?