1

WIG20 -10%. DZIESIĘĆ PROCENT XD

0

Dla wszystkich porównujących podróż Napoli do Barcelony do tej którą nasi jechali na mecz z AC Milanem, zobaczcie ile jest z Neapolu do Barcy a ile z Mediolanu.

4

XDDDDDD i bardzo kur** dobrze

2

@Arkon a co z np Indonezją? Iranem? Przecież tam jest dużo cieplej niż we Włoszech

2

Już jutro ESCANDALO w madryckich Velvetach

0

Bramka cieszy, gra smuci

2

Przecież tu nawet nie ma dyskusji

1

Griezmann gra? :)))

4

@avanes tak było, nie zmyślam

0

@Avada Kedavra i do siostry

1

To jest swojak Pique

9

30s i prawie strzelił xD

0

Dajesz Martin, pokaż nam

0

Zawał że nie wiem

2

Matko boska Mats

14

Busquets, Semedo, Griezmann dzisiaj wariaciki

2

No Griezmann dzisiaj zajebiście rozgrywa

0

Semedo co poszedł

0

Zapakujcie w Lahoza w ten helikopter co słychać i go wywieźcie do Korei

1

Standardowo, dopóki Casemiro nie dostanie kartki to będzie śmieciem

0

Ale fajnie że pressing jest na połowie Realu

0

Co wy gadacie, Cant del Barca jest dużo lepszy

0

@BarcaInfo Cristiano?

5

W niedzielę ich dobić i niech sobie spokojnie kończą sezon

0

XDDDDD ależ piękny wieczór

0

Zajebiście 15 znaków

5

Real trochę obsrany

0

O kurde co obronił

3

De Bruyne to dzik

1

@TheMefju przecież za Valverde tak właśnie graliśmy w rewanżach z Romą i Liverpoolem. I jak to wyszło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?