On naprawdę myśli że przez 200 lat będziemy się utrzymywać z węgla? XD niech sobie przebada płuca i zobaczy czy wyimaginowana, jak udowodniłeś, suwerenność jest tego warta.
Dopiero się zapoznałem z przebiegiem komisji ds. Amber Gold i powiem jedno, Tusk wygląda przy tej komisji jakby był w jakiejś innej lidze xD Zupełnie się z nimi rozprawił.
Ale jakiej marki by nie był to napięcie i natężenie na wyjściu przy kablu np 3m będzie prawie zerowe i nie będzie ładował. Dlatego są takie "śmiesznie krótkie". Kup sobie zwykły przedłużacz i pociagnij tam gdzie chcesz i tam podepnij ładowarkę.
1
Kur*a, zazdroszczę XD
11
A ostatnio gdy Piotrek był na podium dała na Instastory zdjęcie jego i "dumna" XD wcale się nie chce wybić, wcale xD
0
On naprawdę myśli że przez 200 lat będziemy się utrzymywać z węgla? XD niech sobie przebada płuca i zobaczy czy wyimaginowana, jak udowodniłeś, suwerenność jest tego warta.
0
Stocznia się rozsypuje, wątpię żeby byli w stanie cokolwiek ugrać
0
#highqualitycontent
0
Nie spodziewaj się wyników lepszych niż 8 miejsce w WCC.
0
A tak czułem że przejście Dannego Ric do Renault ruszy falę, nie myliłem się. Ale juz się nie mogę doczekać :)
2
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_WZSbikimKC3aUspoqLhktUWoaIIDLLQZ.jpg
"największy comeback od czasów Jezusa"
36
Pomysł rozgrywania w Katarze to nieporozumienie
1
To przypomnij sobie gdzie Barça kończyła w ciągu ostatnich 3 edycji swoją przygodę.
0
Wojownicze żółwie ninja i Nowa szkoła króla
1
Nawet nie wiedziałem że dziś grają xD
0
Rankingu WTA* poprawię tylko, z resztą się zgadzam.
19
Dopiero się zapoznałem z przebiegiem komisji ds. Amber Gold i powiem jedno, Tusk wygląda przy tej komisji jakby był w jakiejś innej lidze xD Zupełnie się z nimi rozprawił.
0
Myślę że Perugia, ograli dość łatwo Trentino Volley, które na papierze jest jedną z najmocniejszych ekip świata.
0
Ale jakiej marki by nie był to napięcie i natężenie na wyjściu przy kablu np 3m będzie prawie zerowe i nie będzie ładował. Dlatego są takie "śmiesznie krótkie". Kup sobie zwykły przedłużacz i pociagnij tam gdzie chcesz i tam podepnij ładowarkę.
4
Czuję się dokładnie tak samo jak 3 lata temu przy 0:4. nie mogę usiedzieć xD
4
Co by było z Leo XD
1
Kolejna data którą bedziemy pamiętać latami, 28.10.2018. Vamos!
0
OTWARTA DŁÓŃ!
0
HAT TRICKk
0
Co nie XDD
2
Połóżcie się tam jeszcze, do ch**a
0
Biegł do tyłu i nie miał nabiegu dobrego :/
0
Daj pan Dembele, no daj
1
Ale to się świetnie ogląda!
0
Kto strzela?
0
Courtois ohui
1
Co ten Arthur gra, o matko :o
0
TAKK!!