1

Kur*a, zazdroszczę XD

11

A ostatnio gdy Piotrek był na podium dała na Instastory zdjęcie jego i "dumna" XD wcale się nie chce wybić, wcale xD

0

On naprawdę myśli że przez 200 lat będziemy się utrzymywać z węgla? XD niech sobie przebada płuca i zobaczy czy wyimaginowana, jak udowodniłeś, suwerenność jest tego warta.

0

Stocznia się rozsypuje, wątpię żeby byli w stanie cokolwiek ugrać

0

#highqualitycontent

0

Nie spodziewaj się wyników lepszych niż 8 miejsce w WCC.

0

A tak czułem że przejście Dannego Ric do Renault ruszy falę, nie myliłem się. Ale juz się nie mogę doczekać :)

2

36

Pomysł rozgrywania w Katarze to nieporozumienie

1

To przypomnij sobie gdzie Barça kończyła w ciągu ostatnich 3 edycji swoją przygodę.

0

Wojownicze żółwie ninja i Nowa szkoła króla

1

Nawet nie wiedziałem że dziś grają xD

0

Rankingu WTA* poprawię tylko, z resztą się zgadzam.

19

Dopiero się zapoznałem z przebiegiem komisji ds. Amber Gold i powiem jedno, Tusk wygląda przy tej komisji jakby był w jakiejś innej lidze xD Zupełnie się z nimi rozprawił.

0

Myślę że Perugia, ograli dość łatwo Trentino Volley, które na papierze jest jedną z najmocniejszych ekip świata.

0

Ale jakiej marki by nie był to napięcie i natężenie na wyjściu przy kablu np 3m będzie prawie zerowe i nie będzie ładował. Dlatego są takie "śmiesznie krótkie". Kup sobie zwykły przedłużacz i pociagnij tam gdzie chcesz i tam podepnij ładowarkę.

4

Czuję się dokładnie tak samo jak 3 lata temu przy 0:4. nie mogę usiedzieć xD

4

Co by było z Leo XD

1

Kolejna data którą bedziemy pamiętać latami, 28.10.2018. Vamos!

0

OTWARTA DŁÓŃ!

0

HAT TRICKk

0

Co nie XDD

2

Połóżcie się tam jeszcze, do ch**a

0

Biegł do tyłu i nie miał nabiegu dobrego :/

0

Daj pan Dembele, no daj

1

Ale to się świetnie ogląda!

0

Kto strzela?

0

Courtois ohui

1

Co ten Arthur gra, o matko :o

0

TAKK!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?