8 sierpnia 2018, 14:20
0
XDDDD nie wierzę
8 sierpnia 2018, 14:17
10
W budzie zamknięty
8 sierpnia 2018, 12:00
O co chodzi? Bo nie jestem w temacie w ogóle
8 sierpnia 2018, 10:45
5
XDDDDDDDDDDDD
7 sierpnia 2018, 21:08
Pewnie 24 po Minie.
7 sierpnia 2018, 20:09
12
Mój stary to fanatyk wędkarstwa. #pdk
7 sierpnia 2018, 15:37
I po co mi to technikum ekonomiczne skoro takie rzeczy na La Rambli :D
7 sierpnia 2018, 07:51
2
Czyli tak naprawdę masz 5 GB. Bo te ograniczenia to jest jakiś żart w 2018 roku.A dodam że ograniczenie 5 GB to też jest żart xD
6 sierpnia 2018, 23:15
3
Za linkowanie czegoś takiego to już nawet ban jest mało. Strona na pierwszy rzut oka to zbiór typowej sieczki spiskowej i pseudonaukowej.
6 sierpnia 2018, 22:58
Matko, jaki wysyp. Dziękuję wszystkim, ten Pucz chyba zostanie, skoro sam tak o sobie mówi :D
6 sierpnia 2018, 22:46
Jak się czyta Puig? xd
6 sierpnia 2018, 21:57
I co z tego że mamy wiele? Pogba jest wart wiecej od połowy z nich. Razem wziętych.
6 sierpnia 2018, 21:48
6
2012
6 sierpnia 2018, 18:57
To niedobrze, bardzo niedobrze.
6 sierpnia 2018, 18:54
Czyli Courtois jednak w Realu?
6 sierpnia 2018, 11:34
63
Witajcie walka o trofea.
5 sierpnia 2018, 01:25
1
PSG xd
4 sierpnia 2018, 19:16
Oby tak w zimę :)))
4 sierpnia 2018, 11:06
Prawdopodobnie. A Malcom dostanie wolną 7.
4 sierpnia 2018, 10:30
Co XDD 60 mln za Modricia nawet w takim wieku to jakiś żart
4 sierpnia 2018, 09:16
Też z tego kisne xD
3 sierpnia 2018, 23:10
9
Ale trzeba docenic, kolejny szybki transfer
3 sierpnia 2018, 09:09
Mam pewne flashbacki z transferu Ardy Turana czytając wypowiedzi nt Vidala. Czy uzasadnione? ¯\_(ツ)_/¯
3 sierpnia 2018, 09:08
Komentarz usunięty przez użytkownika
2 sierpnia 2018, 22:40
O kurde faktycznie, dobra usuwam xd
2 sierpnia 2018, 22:37
2 sierpnia 2018, 17:46
Nikt tak dobrze nie potrafi uspokoić całej La Rambli jak Ty. Dziękuję kolejny raz.
2 sierpnia 2018, 17:24
Z tego co widzę na Transfermarkt to nie
2 sierpnia 2018, 15:53
XDDDDD
2 sierpnia 2018, 15:51
Pogranicze Mazowsza i Lubelszczyzny, także wschód, a patrząc wertykalnie to środek, ale masz rację że u Was zawsze najpóźniej. Rzepak kosicie jak my się bierzemy do ozimin :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
XDDDD nie wierzę
10
W budzie zamknięty
0
O co chodzi? Bo nie jestem w temacie w ogóle
5
XDDDDDDDDDDDD
0
Pewnie 24 po Minie.
12
Mój stary to fanatyk wędkarstwa. #pdk
10
I po co mi to technikum ekonomiczne skoro takie rzeczy na La Rambli :D
2
Czyli tak naprawdę masz 5 GB. Bo te ograniczenia to jest jakiś żart w 2018 roku.
A dodam że ograniczenie 5 GB to też jest żart xD
3
Za linkowanie czegoś takiego to już nawet ban jest mało. Strona na pierwszy rzut oka to zbiór typowej sieczki spiskowej i pseudonaukowej.
0
Matko, jaki wysyp. Dziękuję wszystkim, ten Pucz chyba zostanie, skoro sam tak o sobie mówi :D
0
Jak się czyta Puig? xd
2
I co z tego że mamy wiele? Pogba jest wart wiecej od połowy z nich. Razem wziętych.
6
2012
0
To niedobrze, bardzo niedobrze.
0
Czyli Courtois jednak w Realu?
63
Witajcie walka o trofea.
1
PSG xd
0
Oby tak w zimę :)))
0
Prawdopodobnie. A Malcom dostanie wolną 7.
0
Co XDD 60 mln za Modricia nawet w takim wieku to jakiś żart
0
Też z tego kisne xD
9
Ale trzeba docenic, kolejny szybki transfer
1
Mam pewne flashbacki z transferu Ardy Turana czytając wypowiedzi nt Vidala. Czy uzasadnione? ¯\_(ツ)_/¯
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O kurde faktycznie, dobra usuwam xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nikt tak dobrze nie potrafi uspokoić całej La Rambli jak Ty. Dziękuję kolejny raz.
1
Z tego co widzę na Transfermarkt to nie
0
XDDDDD
1
Pogranicze Mazowsza i Lubelszczyzny, także wschód, a patrząc wertykalnie to środek, ale masz rację że u Was zawsze najpóźniej. Rzepak kosicie jak my się bierzemy do ozimin :D