0

XDDDD nie wierzę

10

W budzie zamknięty

0

O co chodzi? Bo nie jestem w temacie w ogóle

5

XDDDDDDDDDDDD

0

Pewnie 24 po Minie.

12

Mój stary to fanatyk wędkarstwa. #pdk

10

I po co mi to technikum ekonomiczne skoro takie rzeczy na La Rambli :D

2

Czyli tak naprawdę masz 5 GB. Bo te ograniczenia to jest jakiś żart w 2018 roku.
A dodam że ograniczenie 5 GB to też jest żart xD

3

Za linkowanie czegoś takiego to już nawet ban jest mało. Strona na pierwszy rzut oka to zbiór typowej sieczki spiskowej i pseudonaukowej.

0

Matko, jaki wysyp. Dziękuję wszystkim, ten Pucz chyba zostanie, skoro sam tak o sobie mówi :D

0

Jak się czyta Puig? xd

2

I co z tego że mamy wiele? Pogba jest wart wiecej od połowy z nich. Razem wziętych.

6

2012

0

To niedobrze, bardzo niedobrze.

0

Czyli Courtois jednak w Realu?

63

Witajcie walka o trofea.

1

PSG xd

0

Oby tak w zimę :)))

0

Prawdopodobnie. A Malcom dostanie wolną 7.

0

Co XDD 60 mln za Modricia nawet w takim wieku to jakiś żart

0

Też z tego kisne xD

9

Ale trzeba docenic, kolejny szybki transfer

1

Mam pewne flashbacki z transferu Ardy Turana czytając wypowiedzi nt Vidala. Czy uzasadnione? ¯\_(ツ)_/¯

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O kurde faktycznie, dobra usuwam xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nikt tak dobrze nie potrafi uspokoić całej La Rambli jak Ty. Dziękuję kolejny raz.

1

Z tego co widzę na Transfermarkt to nie

0

XDDDDD

1

Pogranicze Mazowsza i Lubelszczyzny, także wschód, a patrząc wertykalnie to środek, ale masz rację że u Was zawsze najpóźniej. Rzepak kosicie jak my się bierzemy do ozimin :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?